Muži A vs SK Hostivař
Datum a čas konání: 19.5.2024 17:00
Místo: hřiště Ďáblice
SK Junior Praha vs Muži B
Datum a čas konání: 19.5.2024 17:00
Místo: Užocká 962/6, 10000 Praha 10 - Vršovice
TJ Sokol Řepy vs U - 19 Starší dorost ..
Datum a čas konání: 19.5.2024 17:00
Místo: Na Chobotě 125/2B, 163 00 Praha 17-Řepy
FC Háje Jižní Město vs U - 17 Mladší dorost..
Datum a čas konání: 19.5.2024 17:00
Místo: K Jezeru, 14900 Praha, Česko
AFK Slavoj Podolí.. vs U - 16 Mladší dorost..
Datum a čas konání: 19.5.2024 17:00
Místo: Na Hřebenech II 1062, 14700 Praha 4 - Podolí
U - 15 Starší žáci A .. vs SK Junior Praha
Datum a čas konání: 18.5.2024 17:00
Místo: hřiště Ďáblice
U - 14 Starší žáci B .. vs Olympia Radotín
Datum a čas konání: 18.5.2024 14:45
Místo: hřiště Ďáblice
Sokol Dolní Počernice vs U - 13 Mladší žáci A ..
Datum a čas konání: 16.5.2024 17:00
Místo: V Ráji 611, 19012 Praha-Dolní Počernice
SK Uhelné sklady Praha vs U - 12 Mladší žáci B..
Datum a čas konání: 17.5.2024 17:00
Místo: Fabiánova 1134/2b, 15000 Praha 5 - Košíře
Úvod / starší dorost - 1.A třída - 2023/24 / 13.kolo / U - 19 Starší dorost roč. 2005/2006 : ČAFC Praha
U - 19 Starší dorost roč. 2005/2006
2 : 1
ČAFC Praha
FK Újezd nad Lesy
Muži A |
2:3 Podrobnosti |
Muži B
Spartak Hrdlořezy |
1:1 Podrobnosti |
SK Čechie Uhříněves
U - 19 Starší dorost roč. 2005/2006 |
0:1 Podrobnosti |
U - 17 Mladší dorost A roč. 2007
TJ Praga Praha |
7:2 Podrobnosti |
FK Čechie Dubeč
U - 16 Mladší dorost B roč.2008 |
0:10 Podrobnosti |
FK Dukla Praha "C"
U - 15 Starší žáci A roč. 2009 |
2:3 Podrobnosti |
SC Xaverov Horní Počernice "B"
U - 14 Starší žáci B roč. 2010 |
11:0 Podrobnosti |
U - 13 Mladší žáci A roč. 2011
AFK Slavoj Podolí Praha |
1:2 Podrobnosti |
U - 12 Mladší žáci B,C roč. 2012
TJ Březiněves |
3:4 Podrobnosti |
1. | FK Čechie Dubeč | 25 | 66:33 | 55 |
2. | SK Union Vršovice | 25 | 71:29 | 52 |
3. | SK Slovan Kunratice | 25 | 66:31 | 52 |
4. | SC Xaverov Horní.. | 25 | 60:36 | 50 |
5. | FK Újezd nad Lesy | 25 | 64:39 | 46 |
6. | FC Tempo Praha "B" | 25 | 73:47 | 45 |
7. | TJ Spoje Praha "B" | 25 | 66:47 | 45 |
8. | Muži A | 25 | 47:50 | 36 |
9. | TJ Březiněves | 25 | 53:54 | 34 |
10. | SK Újezd Praha 4 "B" | 25 | 49:64 | 27 |
11. | FC Háje Jižní Město | 25 | 42:58 | 27 |
12. | SK Viktoria Štěrboholy | 25 | 44:78 | 26 |
13. | FK Vinoř | 25 | 50:76 | 23 |
14. | TJ Praga Praha | 25 | 39:65 | 23 |
15. | Sokol Dolní Počernice | 25 | 32:64 | 16 |
16. | SK Hostivař | 25 | 27:78 | 14 |
1. | FK Union Strašnice | 25 | 107:38 | 60 |
2. | FK Klánovice | 25 | 104:31 | 55 |
3. | SK Junior Praha | 25 | 72:37 | 54 |
4. | ČAFC Praha "B" | 25 | 78:33 | 53 |
5. | TJ Kyje Praha 14 | 25 | 83:37 | 50 |
6. | Sokol Kolovraty "B" | 25 | 76:55 | 47 |
7. | FC Háje Jižní Město "B" | 25 | 62:41 | 46 |
8. | Partisan Prague FC | 25 | 66:49 | 33 |
9. | SK Čechie Uhřiněves "B" | 25 | 66:46 | 32 |
10. | SK Union Vršovice "B" | 25 | 66:59 | 30 |
11. | Muži B | 25 | 43:58 | 25 |
12. | FK Újezd nad Lesy "B" | 25 | 49:97 | 25 |
13. | TJ SK Satalice | 25 | 39:53 | 23 |
14. | Jižní Město Chodov | 25 | 57:90 | 19 |
15. | Spartak Hrdlořezy | 25 | 33:82 | 19 |
16. | AFK Slavia Malešice | 25 | 21:216 | 3 |
1. | ČAFC Praha | 18 | 93:23 | 47 |
2. | SK Hostivař | 18 | 49:21 | 38 |
3. | U - 19 Starší dorost .. | 18 | 44:24 | 33 |
4. | Sokol Kolovraty | 18 | 63:36 | 30 |
5. | SK Nusle | 18 | 41:33 | 30 |
6. | FK Újezd nad Lesy | 18 | 41:43 | 30 |
7. | SK Dolní Chabry | 18 | 49:45 | 28 |
8. | AFK Slavoj Podolí Praha | 18 | 39:41 | 22 |
9. | SK Čechie Uhříněves | 18 | 48:54 | 22 |
10. | FC Přední Kopanina | 18 | 31:53 | 18 |
11. | TJ Sokol Řepy | 18 | 27:71 | 7 |
12. | TJ Březiněves | 18 | 16:97 | 7 |
1. | SC Xaverov Horní.. | 22 | 79:22 | 52 |
2. | SK Zbraslav | 22 | 69:38 | 51 |
3. | FC Háje Jižní Město | 22 | 66:41 | 43 |
4. | FK Dukla Jižní Město | 22 | 82:58 | 42 |
5. | ABC Braník "B" | 22 | 68:40 | 38 |
6. | U - 17 Mladší dorost.. | 22 | 55:51 | 34 |
7. | FK Meteor Praha VIII .. | 22 | 39:36 | 34 |
8. | FK Admira Praha "B" | 22 | 42:34 | 33 |
9. | SK Dolní Chabry | 22 | 54:62 | 24 |
10. | SK Střešovice 1911 | 22 | 47:54 | 23 |
11. | FK Slavoj Vyšehrad "B" | 22 | 54:75 | 22 |
12. | TJ Sokol Stodůlky | 22 | 39:72 | 18 |
13. | ČAFC Praha | 22 | 21:66 | 14 |
14. | TJ Praga Praha | 22 | 26:92 | 12 |
1. | FK Dukla Jižní město .. | 13 | 66:22 | 30 |
2. | U - 16 Mladší dorost.. | 12 | 64:13 | 28 |
3. | FK Union Strašnice | 12 | 45:20 | 27 |
4. | SK Junior Praha | 13 | 54:18 | 25 |
5. | Spartak Hrdlořezy "B" | 12 | 53:12 | 23 |
6. | Jižní Město Chodov | 13 | 26:46 | 12 |
7. | AFK Slavoj Podolí.. | 12 | 35:78 | 12 |
8. | FK Čechie Dubeč | 13 | 17:73 | 9 |
9. | Deutscher Fussball.. | 12 | 15:93 | 0 |
1. | FK Meteor Praha VIII .. | 18 | 86:13 | 49 |
2. | FK Dukla Praha "C" | 18 | 116:17 | 46 |
3. | TJ Sokol Stodůlky | 18 | 85:22 | 37 |
4. | FC Tempo Praha "C" | 18 | 81:48 | 34 |
5. | SK Junior Praha | 18 | 42:56 | 31 |
6. | CU Bohemians Praha, z.. | 18 | 71:49 | 29 |
7. | Sokol Kolovraty | 18 | 43:73 | 20 |
8. | FK Motorlet Praha "C" | 18 | 50:50 | 19 |
9. | SK Zbraslav | 18 | 36:86 | 19 |
10. | SK Union Vršovice | 18 | 37:83 | 17 |
11. | U - 15 Starší žáci A .. | 18 | 29:62 | 14 |
12. | SK Čechie Uhříněves | 18 | 15:132 | 1 |
1. | SC Xaverov Horní.. | 18 | 155:15 | 52 |
2. | ABC Braník "C" | 18 | 138:26 | 44 |
3. | AFK Slavoj Podolí Praha | 18 | 93:27 | 44 |
4. | FC Zličín | 18 | 50:27 | 38 |
5. | Fotbalová akademie.. | 18 | 59:74 | 26 |
6. | TJ Sokol Stodůlky "B" | 18 | 61:71 | 25 |
7. | TJ Sokol Řepy | 18 | 38:52 | 21 |
8. | Olympia Radotín | 18 | 28:107 | 15 |
9. | TJ SK Satalice | 18 | 51:83 | 14 |
10. | SK Třeboradice | 18 | 41:97 | 12 |
11. | FC Přední Kopanina | 18 | 31:90 | 11 |
12. | U - 14 Starší žáci B .. | 18 | 23:99 | 10 |
1. | FK Meteor Praha VIII .. | 18 | 162:32 | 49 |
2. | CU Bohemians Praha, z.. | 18 | 132:57 | 39 |
3. | FC Tempo Praha "C" | 18 | 108:54 | 35 |
4. | TJ Praga Praha | 18 | 91:55 | 35 |
5. | AFK Slavoj Podolí Praha | 18 | 70:70 | 31 |
6. | FK Dukla Praha "C" | 18 | 75:73 | 28 |
7. | TJ Sokol Stodůlky | 18 | 81:77 | 26 |
8. | FK Motorlet Praha "C" | 18 | 91:76 | 24 |
9. | U - 13 Mladší žáci A .. | 18 | 65:76 | 22 |
10. | Sokol Dolní Počernice | 18 | 55:117 | 12 |
11. | SK Zbraslav | 18 | 34:98 | 9 |
12. | Sokol Kolovraty | 18 | 34:213 | 1 |
1. | SK Čechie Smíchov | 18 | 117:53 | 41 |
2. | FK Vinoř | 18 | 122:64 | 39 |
3. | SK Uhelné sklady Praha | 18 | 97:60 | 36 |
4. | TJ Slavoj Suchdol | 18 | 104:71 | 34 |
5. | TJ Slovan Bohnice | 17 | 72:48 | 33 |
6. | SK Slavia Praha - dívky | 17 | 91:66 | 27 |
7. | U - 12 Mladší žáci B.. | 18 | 59:73 | 25 |
8. | TJ Březiněves | 18 | 82:73 | 23 |
9. | TJ AVIA Čakovice "B" | 18 | 43:78 | 20 |
10. | SK Modřany "C" | 18 | 59:103 | 17 |
11. | ČAFC Praha "B" | 18 | 69:110 | 16 |
12. | TJ Sokol Troja | 18 | 31:147 | 2 |
8 gólů
Mihal Byrkovych8 gólů
Vojtěch Kolman6 gólů
Viktor Veniger5 gólů
Jan Ondrůšek5 gólů
Michal Kropík4 góly
Matyáš Pazdera3 góly
Daniel Šindelář2 góly
Matěj Saňa2 góly
Jakub Jiroušek1 gól
Michal Klímek5 gólů
Matyáš Pazdera4 góly
Jan Hudák3 góly
Jan Vlček3 góly
Dominik Neradil3 góly
Petr Hejna3 góly
Marek Husák3 góly
Jan Davídek2 góly
Lukáš Dvořák2 góly
Jakub Jiroušek2 góly
Mihal Byrkovych9 gólů
Martin VOKATÝ5 gólů
David ŠABAN4 góly
Matouš POSTUPA3 góly
Matěj KAŠPAR3 góly
Jarda Lehovec2 góly
Nikolas DIAN2 góly
Jakub ŠTAJNC2 góly
Matěj SEIFERT2 góly
Tomáš KORDÍK2 góly
David KLEMT
Diskuze