FK Újezd nad Lesy vs Muži A
Datum a čas konání: 12.5.2024 17:00
Místo: Čentická 1470, 19016 Praha 21 - Újezd nad Lesy
Muži B vs Spartak Hrdlořezy
Datum a čas konání: 12.5.2024 17:00
Místo: hřiště Ďáblice
SK Čechie Uhříněves vs U - 19 Starší dorost ..
Datum a čas konání: 12.5.2024 17:00
Místo: Vachkova, 10400 Praha
U - 17 Mladší dorost.. vs TJ Praga Praha
Datum a čas konání: 11.5.2024 10:00
Místo: hřiště Ďáblice
FK Čechie Dubeč vs U - 16 Mladší dorost..
Datum a čas konání: 8.5.2024 14:00
Místo: Městská 444/1, 10700 Praha-Dubeč
FK Dukla Praha "C" vs U - 15 Starší žáci A ..
Datum a čas konání: 12.5.2024 10:30
Místo: Na Julisce 28/2, 16000 Praha 6 - Dejvice
SC Xaverov Horní.. vs U - 14 Starší žáci B ..
Datum a čas konání: 12.5.2024 11:15
Místo: Božanovská 2098, 19300 Praha 20 - Horní Počernice
U - 13 Mladší žáci A .. vs AFK Slavoj Podolí Praha
Datum a čas konání: 11.5.2024 12:15
Místo: hřiště Ďáblice
U - 12 Mladší žáci B.. vs TJ Březiněves
Datum a čas konání: 12.5.2024 14:00
Úvod / mladší žáci "B" - 1/A třída - 2022/23 / 2.kolo / U - 13 Mladší žáci A roč. 2011 : SK Slavia Praha - dívky
U - 13 Mladší žáci A roč. 2011
3 : 0
SK Slavia Praha - dívky
TJ Spoje Praha "B"
Muži A |
0:1 Podrobnosti |
Muži B
TJ Kyje Praha 14 |
4:1 Podrobnosti |
Sokol Kolovraty
U - 19 Starší dorost roč. 2005/2006 |
2:2 Podrobnosti |
FK Meteor Praha VIII "B"
U - 17 Mladší dorost A roč. 2007 |
3:0 Podrobnosti |
SK Junior Praha
U - 16 Mladší dorost B roč.2008 |
5:2 Podrobnosti |
CU Bohemians Praha, z.s. C
U - 15 Starší žáci A roč. 2009 |
5:6 Podrobnosti |
TJ SK Satalice
U - 14 Starší žáci B roč. 2010 |
7:3 Podrobnosti |
U - 13 Mladší žáci A roč. 2011
TJ Sokol Stodůlky |
5:1 Podrobnosti |
U - 12 Mladší žáci B,C roč. 2012
TJ Sokol Troja |
4:1 Podrobnosti |
1. | SK Union Vršovice | 23 | 68:26 | 49 |
2. | FK Čechie Dubeč | 23 | 57:32 | 49 |
3. | SK Slovan Kunratice | 23 | 62:30 | 48 |
4. | SC Xaverov Horní.. | 23 | 55:33 | 47 |
5. | FK Újezd nad Lesy | 23 | 60:33 | 46 |
6. | TJ Spoje Praha "B" | 23 | 62:39 | 42 |
7. | FC Tempo Praha "B" | 23 | 67:45 | 42 |
8. | Muži A | 23 | 44:42 | 33 |
9. | TJ Březiněves | 23 | 52:50 | 31 |
10. | SK Újezd Praha 4 "B" | 23 | 48:58 | 27 |
11. | FC Háje Jižní Město | 23 | 37:51 | 26 |
12. | SK Viktoria Štěrboholy | 23 | 37:74 | 20 |
13. | TJ Praga Praha | 23 | 34:63 | 19 |
14. | FK Vinoř | 23 | 41:73 | 17 |
15. | Sokol Dolní Počernice | 23 | 31:60 | 15 |
16. | SK Hostivař | 23 | 25:71 | 14 |
1. | FK Union Strašnice | 23 | 101:37 | 54 |
2. | SK Junior Praha | 23 | 67:35 | 50 |
3. | FK Klánovice | 23 | 97:30 | 49 |
4. | TJ Kyje Praha 14 | 23 | 80:31 | 47 |
5. | ČAFC Praha "B" | 23 | 72:32 | 47 |
6. | FC Háje Jižní Město "B" | 23 | 60:38 | 45 |
7. | Sokol Kolovraty "B" | 23 | 70:50 | 44 |
8. | SK Čechie Uhřiněves "B" | 23 | 66:42 | 32 |
9. | SK Union Vršovice "B" | 23 | 65:56 | 29 |
10. | Partisan Prague FC | 23 | 58:47 | 27 |
11. | Muži B | 23 | 42:55 | 24 |
12. | TJ SK Satalice | 23 | 36:46 | 23 |
13. | FK Újezd nad Lesy "B" | 23 | 44:94 | 21 |
14. | Spartak Hrdlořezy | 23 | 31:78 | 18 |
15. | Jižní Město Chodov | 23 | 47:83 | 16 |
16. | AFK Slavia Malešice | 23 | 20:202 | 3 |
1. | ČAFC Praha | 16 | 89:20 | 43 |
2. | SK Hostivař | 16 | 44:18 | 35 |
3. | U - 19 Starší dorost .. | 16 | 42:21 | 30 |
4. | SK Dolní Chabry | 16 | 47:41 | 27 |
5. | SK Nusle | 16 | 34:28 | 27 |
6. | Sokol Kolovraty | 16 | 55:34 | 24 |
7. | FK Újezd nad Lesy | 16 | 31:40 | 24 |
8. | SK Čechie Uhříněves | 16 | 45:52 | 19 |
9. | FC Přední Kopanina | 16 | 29:45 | 18 |
10. | AFK Slavoj Podolí Praha | 16 | 30:41 | 16 |
11. | TJ Sokol Řepy | 16 | 24:58 | 7 |
12. | TJ Březiněves | 16 | 15:87 | 7 |
1. | SC Xaverov Horní.. | 20 | 74:20 | 46 |
2. | SK Zbraslav | 20 | 67:38 | 45 |
3. | FK Dukla Jižní Město | 20 | 78:53 | 41 |
4. | ABC Braník "B" | 20 | 67:36 | 38 |
5. | FC Háje Jižní Město | 20 | 60:40 | 37 |
6. | FK Admira Praha "B" | 20 | 42:31 | 33 |
7. | U - 17 Mladší dorost.. | 20 | 47:45 | 31 |
8. | FK Meteor Praha VIII .. | 20 | 34:35 | 28 |
9. | SK Dolní Chabry | 20 | 50:57 | 23 |
10. | SK Střešovice 1911 | 20 | 45:52 | 20 |
11. | FK Slavoj Vyšehrad "B" | 20 | 48:73 | 18 |
12. | TJ Sokol Stodůlky | 20 | 34:68 | 15 |
13. | ČAFC Praha | 20 | 21:58 | 14 |
14. | TJ Praga Praha | 20 | 21:82 | 11 |
1. | FK Union Strašnice | 11 | 44:17 | 27 |
2. | FK Dukla Jižní město .. | 11 | 60:19 | 24 |
3. | U - 16 Mladší dorost.. | 10 | 51:12 | 22 |
4. | SK Junior Praha | 11 | 41:13 | 22 |
5. | Spartak Hrdlořezy "B" | 10 | 48:9 | 20 |
6. | AFK Slavoj Podolí.. | 10 | 33:62 | 12 |
7. | Jižní Město Chodov | 11 | 22:43 | 9 |
8. | FK Čechie Dubeč | 11 | 12:62 | 6 |
9. | Deutscher Fussball.. | 11 | 14:88 | 0 |
1. | FK Dukla Praha "C" | 16 | 108:14 | 43 |
2. | FK Meteor Praha VIII .. | 16 | 73:13 | 43 |
3. | TJ Sokol Stodůlky | 16 | 81:18 | 34 |
4. | FC Tempo Praha "C" | 16 | 70:46 | 28 |
5. | SK Junior Praha | 16 | 33:47 | 28 |
6. | CU Bohemians Praha, z.. | 16 | 68:45 | 26 |
7. | FK Motorlet Praha "C" | 16 | 46:43 | 19 |
8. | Sokol Kolovraty | 16 | 39:71 | 16 |
9. | SK Zbraslav | 16 | 32:73 | 16 |
10. | SK Union Vršovice | 16 | 36:80 | 16 |
11. | U - 15 Starší žáci A .. | 16 | 23:56 | 11 |
12. | SK Čechie Uhříněves | 16 | 14:117 | 1 |
1. | SC Xaverov Horní.. | 16 | 141:14 | 46 |
2. | ABC Braník "C" | 16 | 125:24 | 40 |
3. | AFK Slavoj Podolí Praha | 16 | 82:26 | 38 |
4. | FC Zličín | 16 | 47:24 | 35 |
5. | TJ Sokol Stodůlky "B" | 16 | 55:65 | 22 |
6. | Fotbalová akademie.. | 16 | 45:71 | 20 |
7. | TJ Sokol Řepy | 16 | 34:51 | 17 |
8. | Olympia Radotín | 16 | 28:101 | 15 |
9. | SK Třeboradice | 16 | 39:77 | 12 |
10. | TJ SK Satalice | 16 | 45:77 | 11 |
11. | FC Přední Kopanina | 16 | 28:80 | 11 |
12. | U - 14 Starší žáci B .. | 16 | 22:81 | 10 |
1. | FK Meteor Praha VIII .. | 16 | 145:28 | 45 |
2. | CU Bohemians Praha, z.. | 16 | 125:51 | 36 |
3. | FC Tempo Praha "C" | 16 | 96:50 | 29 |
4. | TJ Praga Praha | 16 | 74:50 | 29 |
5. | TJ Sokol Stodůlky | 16 | 78:58 | 26 |
6. | AFK Slavoj Podolí Praha | 16 | 53:68 | 25 |
7. | FK Dukla Praha "C" | 16 | 68:70 | 24 |
8. | U - 13 Mladší žáci A .. | 16 | 63:67 | 22 |
9. | FK Motorlet Praha "C" | 16 | 85:70 | 21 |
10. | SK Zbraslav | 16 | 31:89 | 9 |
11. | Sokol Dolní Počernice | 16 | 38:103 | 9 |
12. | Sokol Kolovraty | 16 | 31:183 | 1 |
1. | FK Vinoř | 16 | 114:52 | 39 |
2. | SK Čechie Smíchov | 16 | 101:43 | 35 |
3. | TJ Slovan Bohnice | 16 | 71:46 | 33 |
4. | TJ Slavoj Suchdol | 16 | 89:65 | 31 |
5. | SK Uhelné sklady Praha | 16 | 83:54 | 30 |
6. | SK Slavia Praha - dívky | 16 | 83:65 | 24 |
7. | U - 12 Mladší žáci B.. | 16 | 54:68 | 22 |
8. | TJ Březiněves | 16 | 72:67 | 17 |
9. | TJ AVIA Čakovice "B" | 16 | 37:68 | 17 |
10. | ČAFC Praha "B" | 16 | 59:96 | 16 |
11. | SK Modřany "C" | 16 | 52:92 | 14 |
12. | TJ Sokol Troja | 16 | 29:128 | 2 |
8 gólů
Vojtěch Kolman7 gólů
Mihal Byrkovych5 gólů
Jan Ondrůšek5 gólů
Michal Kropík5 gólů
Viktor Veniger4 góly
Matyáš Pazdera3 góly
Daniel Šindelář2 góly
Jakub Jiroušek1 gól
Ondřej Kafka1 gól
Matěj Saňa5 gólů
Matyáš Pazdera4 góly
Jan Hudák3 góly
Jan Vlček3 góly
Dominik Neradil3 góly
Petr Hejna3 góly
Marek Husák3 góly
Jan Davídek2 góly
Lukáš Dvořák2 góly
Jakub Jiroušek2 góly
Mihal Byrkovych9 gólů
Martin VOKATÝ5 gólů
David ŠABAN4 góly
Matouš POSTUPA3 góly
Matěj KAŠPAR3 góly
Jarda Lehovec2 góly
Nikolas DIAN2 góly
Jakub ŠTAJNC2 góly
Matěj SEIFERT2 góly
Tomáš KORDÍK2 góly
David KLEMT
Diskuze