FK Újezd nad Lesy vs Muži A
Datum a čas konání: 12.5.2024 17:00
Místo: Čentická 1470, 19016 Praha 21 - Újezd nad Lesy
Muži B vs Spartak Hrdlořezy
Datum a čas konání: 12.5.2024 17:00
Místo: hřiště Ďáblice
SK Čechie Uhříněves vs U - 19 Starší dorost ..
Datum a čas konání: 12.5.2024 17:00
Místo: Vachkova, 10400 Praha
FC Háje Jižní Město vs U - 17 Mladší dorost..
Datum a čas konání: 19.5.2024 17:00
Místo: K Jezeru, 14900 Praha, Česko
AFK Slavoj Podolí.. vs U - 16 Mladší dorost..
Datum a čas konání: 19.5.2024 17:00
Místo: Na Hřebenech II 1062, 14700 Praha 4 - Podolí
FK Dukla Praha "C" vs U - 15 Starší žáci A ..
Datum a čas konání: 12.5.2024 10:30
Místo: Na Julisce 28/2, 16000 Praha 6 - Dejvice
SC Xaverov Horní.. vs U - 14 Starší žáci B ..
Datum a čas konání: 12.5.2024 11:15
Místo: Božanovská 2098, 19300 Praha 20 - Horní Počernice
Sokol Dolní Počernice vs U - 13 Mladší žáci A ..
Datum a čas konání: 16.5.2024 17:00
Místo: V Ráji 611, 19012 Praha-Dolní Počernice
U - 12 Mladší žáci B.. vs TJ Březiněves
Datum a čas konání: 12.5.2024 14:00
Úvod / mladší dorost - Přebor - 2021/22 / 15.kolo / SK Libuš 838 : SK Střešovice 1911 "B"
SK Libuš 838
10 : 3
SK Střešovice 1911 "B"
Muži A
FC Tempo Praha "B" |
0:6 Podrobnosti |
ČAFC Praha "B"
Muži B |
2:0 Podrobnosti |
U - 19 Starší dorost roč. 2005/2006
FK Újezd nad Lesy |
1:3 Podrobnosti |
TJ Sokol Stodůlky
U - 17 Mladší dorost A roč. 2007 |
4:1 Podrobnosti |
U - 16 Mladší dorost B roč.2008
Jižní Město Chodov |
3:1 Podrobnosti |
U - 15 Starší žáci A roč. 2009
SK Zbraslav |
3:4 Podrobnosti |
U - 14 Starší žáci B roč. 2010
AFK Slavoj Podolí Praha |
1:7 Podrobnosti |
FC Tempo Praha "C"
U - 13 Mladší žáci A roč. 2011 |
7:1 Podrobnosti |
TJ Slovan Bohnice
U - 12 Mladší žáci B,C roč. 2012 |
1:2 Podrobnosti |
1. | FK Čechie Dubeč | 24 | 64:33 | 52 |
2. | SK Slovan Kunratice | 24 | 65:30 | 51 |
3. | SC Xaverov Horní.. | 24 | 58:33 | 50 |
4. | SK Union Vršovice | 24 | 68:27 | 49 |
5. | FK Újezd nad Lesy | 24 | 62:36 | 46 |
6. | FC Tempo Praha "B" | 24 | 73:45 | 45 |
7. | TJ Spoje Praha "B" | 24 | 63:46 | 42 |
8. | TJ Březiněves | 24 | 53:50 | 34 |
9. | Muži A | 24 | 44:48 | 33 |
10. | SK Újezd Praha 4 "B" | 24 | 48:61 | 27 |
11. | FC Háje Jižní Město | 24 | 40:56 | 26 |
12. | SK Viktoria Štěrboholy | 24 | 40:76 | 23 |
13. | TJ Praga Praha | 24 | 37:63 | 22 |
14. | FK Vinoř | 24 | 46:76 | 20 |
15. | Sokol Dolní Počernice | 24 | 31:63 | 15 |
16. | SK Hostivař | 24 | 25:74 | 14 |
1. | FK Union Strašnice | 24 | 105:38 | 57 |
2. | SK Junior Praha | 24 | 70:35 | 53 |
3. | FK Klánovice | 24 | 103:31 | 52 |
4. | ČAFC Praha "B" | 24 | 74:32 | 50 |
5. | TJ Kyje Praha 14 | 24 | 81:36 | 47 |
6. | Sokol Kolovraty "B" | 24 | 75:51 | 47 |
7. | FC Háje Jižní Město "B" | 24 | 61:39 | 46 |
8. | SK Čechie Uhřiněves "B" | 24 | 66:45 | 32 |
9. | Partisan Prague FC | 24 | 63:47 | 30 |
10. | SK Union Vršovice "B" | 24 | 66:57 | 30 |
11. | Muži B | 24 | 42:57 | 24 |
12. | FK Újezd nad Lesy "B" | 24 | 47:95 | 24 |
13. | TJ SK Satalice | 24 | 37:50 | 23 |
14. | Spartak Hrdlořezy | 24 | 32:81 | 18 |
15. | Jižní Město Chodov | 24 | 48:89 | 16 |
16. | AFK Slavia Malešice | 24 | 20:207 | 3 |
1. | ČAFC Praha | 17 | 92:22 | 46 |
2. | SK Hostivař | 17 | 48:19 | 38 |
3. | U - 19 Starší dorost .. | 17 | 43:24 | 30 |
4. | Sokol Kolovraty | 17 | 61:35 | 27 |
5. | SK Dolní Chabry | 17 | 48:44 | 27 |
6. | SK Nusle | 17 | 35:32 | 27 |
7. | FK Újezd nad Lesy | 17 | 34:41 | 27 |
8. | SK Čechie Uhříněves | 17 | 48:53 | 22 |
9. | AFK Slavoj Podolí Praha | 17 | 34:41 | 19 |
10. | FC Přední Kopanina | 17 | 31:48 | 18 |
11. | TJ Sokol Řepy | 17 | 25:64 | 7 |
12. | TJ Březiněves | 17 | 15:91 | 7 |
1. | SC Xaverov Horní.. | 21 | 76:20 | 49 |
2. | SK Zbraslav | 21 | 68:38 | 48 |
3. | FK Dukla Jižní Město | 21 | 80:55 | 42 |
4. | FC Háje Jižní Město | 21 | 64:40 | 40 |
5. | ABC Braník "B" | 21 | 67:38 | 38 |
6. | FK Admira Praha "B" | 21 | 42:33 | 33 |
7. | FK Meteor Praha VIII .. | 21 | 36:35 | 31 |
8. | U - 17 Mladší dorost.. | 21 | 48:49 | 31 |
9. | SK Dolní Chabry | 21 | 53:60 | 24 |
10. | SK Střešovice 1911 | 21 | 45:53 | 20 |
11. | FK Slavoj Vyšehrad "B" | 21 | 50:75 | 19 |
12. | TJ Sokol Stodůlky | 21 | 38:69 | 18 |
13. | ČAFC Praha | 21 | 21:62 | 14 |
14. | TJ Praga Praha | 21 | 24:85 | 12 |
1. | FK Dukla Jižní město .. | 12 | 63:21 | 27 |
2. | FK Union Strašnice | 11 | 44:17 | 27 |
3. | U - 16 Mladší dorost.. | 11 | 54:13 | 25 |
4. | SK Junior Praha | 12 | 54:15 | 25 |
5. | Spartak Hrdlořezy "B" | 11 | 50:12 | 20 |
6. | AFK Slavoj Podolí.. | 11 | 35:75 | 12 |
7. | Jižní Město Chodov | 12 | 23:46 | 9 |
8. | FK Čechie Dubeč | 12 | 17:63 | 9 |
9. | Deutscher Fussball.. | 12 | 15:93 | 0 |
1. | FK Dukla Praha "C" | 17 | 114:14 | 46 |
2. | FK Meteor Praha VIII .. | 17 | 76:13 | 46 |
3. | TJ Sokol Stodůlky | 17 | 84:19 | 37 |
4. | FC Tempo Praha "C" | 17 | 78:46 | 31 |
5. | SK Junior Praha | 17 | 33:55 | 28 |
6. | CU Bohemians Praha, z.. | 17 | 68:48 | 26 |
7. | FK Motorlet Praha "C" | 17 | 48:47 | 19 |
8. | Sokol Kolovraty | 17 | 43:73 | 19 |
9. | SK Zbraslav | 17 | 36:76 | 19 |
10. | SK Union Vršovice | 17 | 37:83 | 16 |
11. | U - 15 Starší žáci A .. | 17 | 26:60 | 11 |
12. | SK Čechie Uhříněves | 17 | 14:123 | 1 |
1. | SC Xaverov Horní.. | 17 | 144:15 | 49 |
2. | ABC Braník "C" | 17 | 126:25 | 41 |
3. | AFK Slavoj Podolí Praha | 17 | 89:27 | 41 |
4. | FC Zličín | 17 | 48:27 | 35 |
5. | TJ Sokol Stodůlky "B" | 17 | 59:65 | 25 |
6. | Fotbalová akademie.. | 17 | 53:72 | 23 |
7. | TJ Sokol Řepy | 17 | 35:52 | 18 |
8. | Olympia Radotín | 17 | 28:105 | 15 |
9. | TJ SK Satalice | 17 | 51:80 | 14 |
10. | SK Třeboradice | 17 | 40:85 | 12 |
11. | FC Přední Kopanina | 17 | 31:86 | 11 |
12. | U - 14 Starší žáci B .. | 17 | 23:88 | 10 |
1. | FK Meteor Praha VIII .. | 17 | 159:29 | 48 |
2. | CU Bohemians Praha, z.. | 17 | 129:52 | 39 |
3. | FC Tempo Praha "C" | 17 | 103:51 | 32 |
4. | TJ Praga Praha | 16 | 74:50 | 29 |
5. | AFK Slavoj Podolí Praha | 17 | 68:69 | 28 |
6. | FK Dukla Praha "C" | 17 | 72:70 | 27 |
7. | TJ Sokol Stodůlky | 17 | 79:72 | 26 |
8. | U - 13 Mladší žáci A .. | 17 | 64:74 | 22 |
9. | FK Motorlet Praha "C" | 17 | 86:74 | 21 |
10. | SK Zbraslav | 17 | 31:93 | 9 |
11. | Sokol Dolní Počernice | 16 | 38:103 | 9 |
12. | Sokol Kolovraty | 17 | 32:198 | 1 |
1. | FK Vinoř | 17 | 117:58 | 39 |
2. | SK Čechie Smíchov | 17 | 110:51 | 38 |
3. | SK Uhelné sklady Praha | 17 | 91:55 | 33 |
4. | TJ Slovan Bohnice | 17 | 72:48 | 33 |
5. | TJ Slavoj Suchdol | 17 | 93:70 | 31 |
6. | U - 12 Mladší žáci B.. | 17 | 56:69 | 25 |
7. | SK Slavia Praha - dívky | 16 | 83:65 | 24 |
8. | TJ Březiněves | 17 | 78:70 | 20 |
9. | TJ AVIA Čakovice "B" | 17 | 38:76 | 17 |
10. | SK Modřany "C" | 17 | 57:96 | 17 |
11. | ČAFC Praha "B" | 17 | 67:105 | 16 |
12. | TJ Sokol Troja | 16 | 29:128 | 2 |
8 gólů
Vojtěch Kolman7 gólů
Mihal Byrkovych6 gólů
Viktor Veniger5 gólů
Jan Ondrůšek5 gólů
Michal Kropík4 góly
Matyáš Pazdera3 góly
Daniel Šindelář2 góly
Jakub Jiroušek1 gól
Ondřej Kafka1 gól
Matěj Saňa5 gólů
Matyáš Pazdera4 góly
Jan Hudák3 góly
Jan Vlček3 góly
Dominik Neradil3 góly
Petr Hejna3 góly
Marek Husák3 góly
Jan Davídek2 góly
Lukáš Dvořák2 góly
Jakub Jiroušek2 góly
Mihal Byrkovych9 gólů
Martin VOKATÝ5 gólů
David ŠABAN4 góly
Matouš POSTUPA3 góly
Matěj KAŠPAR3 góly
Jarda Lehovec2 góly
Nikolas DIAN2 góly
Jakub ŠTAJNC2 góly
Matěj SEIFERT2 góly
Tomáš KORDÍK2 góly
David KLEMT
Diskuze