FC Háje Jižní Město vs Muži A
Datum a čas konání: 25.5.2024 10:30
Místo: K Jezeru, 14900 Praha, Česko
Muži B vs FK Klánovice
Datum a čas konání: 26.5.2024 17:00
Místo: hřiště Ďáblice
U - 19 Starší dorost .. vs SK Hostivař
Datum a čas konání: 25.5.2024 17:00
Místo: hřiště Ďáblice
U - 17 Mladší dorost.. vs FK Slavoj Vyšehrad "B"
Datum a čas konání: 25.5.2024 14:00
Místo: hřiště Ďáblice
U - 16 Mladší dorost.. vs Spartak Hrdlořezy "B"
Datum a čas konání: 26.5.2024 14:00
Místo: hřiště Ďáblice
FK Motorlet Praha "C" vs U - 15 Starší žáci A ..
Datum a čas konání: 26.5.2024 14:00
Místo: Butovická 35, 158 00 Praha 5
Fotbalová akademie.. vs U - 14 Starší žáci B ..
Datum a čas konání: 26.5.2024 09:00
U - 13 Mladší žáci A .. vs Sokol Kolovraty
Datum a čas konání: 25.5.2024 11:00
Místo: hřiště Ďáblice
U - 12 Mladší žáci B.. vs ČAFC Praha "B"
Datum a čas konání: 26.5.2024 09:00
Úvod / Starší žáci - 1.A/B - 2021/22 / 9.kolo / TJ Slovan Bohnice : Fotbalová akademie Praha
TJ Slovan Bohnice
2 : 2
Fotbalová akademie Praha
FK Újezd nad Lesy
Muži A |
2:3 Podrobnosti |
Muži B
Spartak Hrdlořezy |
1:1 Podrobnosti |
SK Čechie Uhříněves
U - 19 Starší dorost roč. 2005/2006 |
0:1 Podrobnosti |
U - 17 Mladší dorost A roč. 2007
TJ Praga Praha |
7:2 Podrobnosti |
FK Čechie Dubeč
U - 16 Mladší dorost B roč.2008 |
0:10 Podrobnosti |
FK Dukla Praha "C"
U - 15 Starší žáci A roč. 2009 |
2:3 Podrobnosti |
SC Xaverov Horní Počernice "B"
U - 14 Starší žáci B roč. 2010 |
11:0 Podrobnosti |
U - 13 Mladší žáci A roč. 2011
AFK Slavoj Podolí Praha |
1:2 Podrobnosti |
U - 12 Mladší žáci B,C roč. 2012
TJ Březiněves |
3:4 Podrobnosti |
1. | FK Čechie Dubeč | 25 | 66:33 | 55 |
2. | SK Union Vršovice | 25 | 71:29 | 52 |
3. | SK Slovan Kunratice | 25 | 66:31 | 52 |
4. | SC Xaverov Horní.. | 25 | 60:36 | 50 |
5. | FK Újezd nad Lesy | 25 | 64:39 | 46 |
6. | FC Tempo Praha "B" | 25 | 73:47 | 45 |
7. | TJ Spoje Praha "B" | 25 | 66:47 | 45 |
8. | Muži A | 25 | 47:50 | 36 |
9. | TJ Březiněves | 25 | 53:54 | 34 |
10. | SK Újezd Praha 4 "B" | 25 | 49:64 | 27 |
11. | FC Háje Jižní Město | 25 | 42:58 | 27 |
12. | SK Viktoria Štěrboholy | 25 | 44:78 | 26 |
13. | FK Vinoř | 25 | 50:76 | 23 |
14. | TJ Praga Praha | 25 | 39:65 | 23 |
15. | Sokol Dolní Počernice | 25 | 32:64 | 16 |
16. | SK Hostivař | 25 | 27:78 | 14 |
1. | FK Union Strašnice | 25 | 107:38 | 60 |
2. | FK Klánovice | 25 | 104:31 | 55 |
3. | SK Junior Praha | 25 | 72:37 | 54 |
4. | ČAFC Praha "B" | 25 | 78:33 | 53 |
5. | TJ Kyje Praha 14 | 25 | 83:37 | 50 |
6. | Sokol Kolovraty "B" | 25 | 76:55 | 47 |
7. | FC Háje Jižní Město "B" | 25 | 62:41 | 46 |
8. | Partisan Prague FC | 25 | 66:49 | 33 |
9. | SK Čechie Uhřiněves "B" | 25 | 66:46 | 32 |
10. | SK Union Vršovice "B" | 25 | 66:59 | 30 |
11. | Muži B | 25 | 43:58 | 25 |
12. | FK Újezd nad Lesy "B" | 25 | 49:97 | 25 |
13. | TJ SK Satalice | 25 | 39:53 | 23 |
14. | Jižní Město Chodov | 25 | 57:90 | 19 |
15. | Spartak Hrdlořezy | 25 | 33:82 | 19 |
16. | AFK Slavia Malešice | 25 | 21:216 | 3 |
1. | ČAFC Praha | 18 | 93:23 | 47 |
2. | SK Hostivař | 18 | 49:21 | 38 |
3. | U - 19 Starší dorost .. | 18 | 44:24 | 33 |
4. | Sokol Kolovraty | 18 | 63:36 | 30 |
5. | SK Nusle | 18 | 41:33 | 30 |
6. | FK Újezd nad Lesy | 18 | 41:43 | 30 |
7. | SK Dolní Chabry | 18 | 49:45 | 28 |
8. | AFK Slavoj Podolí Praha | 18 | 39:41 | 22 |
9. | SK Čechie Uhříněves | 18 | 48:54 | 22 |
10. | FC Přední Kopanina | 18 | 31:53 | 18 |
11. | TJ Sokol Řepy | 18 | 27:71 | 7 |
12. | TJ Březiněves | 18 | 16:97 | 7 |
1. | SC Xaverov Horní.. | 22 | 79:22 | 52 |
2. | SK Zbraslav | 22 | 69:38 | 51 |
3. | FC Háje Jižní Město | 22 | 66:41 | 43 |
4. | FK Dukla Jižní Město | 22 | 82:58 | 42 |
5. | ABC Braník "B" | 22 | 68:40 | 38 |
6. | U - 17 Mladší dorost.. | 22 | 55:51 | 34 |
7. | FK Meteor Praha VIII .. | 22 | 39:36 | 34 |
8. | FK Admira Praha "B" | 22 | 42:34 | 33 |
9. | SK Dolní Chabry | 22 | 54:62 | 24 |
10. | SK Střešovice 1911 | 22 | 47:54 | 23 |
11. | FK Slavoj Vyšehrad "B" | 22 | 54:75 | 22 |
12. | TJ Sokol Stodůlky | 22 | 39:72 | 18 |
13. | ČAFC Praha | 22 | 21:66 | 14 |
14. | TJ Praga Praha | 22 | 26:92 | 12 |
1. | FK Dukla Jižní město .. | 13 | 66:22 | 30 |
2. | U - 16 Mladší dorost.. | 12 | 64:13 | 28 |
3. | FK Union Strašnice | 12 | 45:20 | 27 |
4. | SK Junior Praha | 13 | 54:18 | 25 |
5. | Spartak Hrdlořezy "B" | 12 | 53:12 | 23 |
6. | Jižní Město Chodov | 13 | 26:46 | 12 |
7. | AFK Slavoj Podolí.. | 12 | 35:78 | 12 |
8. | FK Čechie Dubeč | 13 | 17:73 | 9 |
9. | Deutscher Fussball.. | 12 | 15:93 | 0 |
1. | FK Meteor Praha VIII .. | 18 | 86:13 | 49 |
2. | FK Dukla Praha "C" | 18 | 116:17 | 46 |
3. | TJ Sokol Stodůlky | 18 | 85:22 | 37 |
4. | FC Tempo Praha "C" | 18 | 81:48 | 34 |
5. | SK Junior Praha | 18 | 42:56 | 31 |
6. | CU Bohemians Praha, z.. | 18 | 71:49 | 29 |
7. | Sokol Kolovraty | 18 | 43:73 | 20 |
8. | FK Motorlet Praha "C" | 18 | 50:50 | 19 |
9. | SK Zbraslav | 18 | 36:86 | 19 |
10. | SK Union Vršovice | 18 | 37:83 | 17 |
11. | U - 15 Starší žáci A .. | 18 | 29:62 | 14 |
12. | SK Čechie Uhříněves | 18 | 15:132 | 1 |
1. | SC Xaverov Horní.. | 18 | 155:15 | 52 |
2. | ABC Braník "C" | 18 | 138:26 | 44 |
3. | AFK Slavoj Podolí Praha | 18 | 93:27 | 44 |
4. | FC Zličín | 18 | 50:27 | 38 |
5. | Fotbalová akademie.. | 18 | 59:74 | 26 |
6. | TJ Sokol Stodůlky "B" | 18 | 61:71 | 25 |
7. | TJ Sokol Řepy | 18 | 38:52 | 21 |
8. | Olympia Radotín | 18 | 28:107 | 15 |
9. | TJ SK Satalice | 18 | 51:83 | 14 |
10. | SK Třeboradice | 18 | 41:97 | 12 |
11. | FC Přední Kopanina | 18 | 31:90 | 11 |
12. | U - 14 Starší žáci B .. | 18 | 23:99 | 10 |
1. | FK Meteor Praha VIII .. | 18 | 162:32 | 49 |
2. | CU Bohemians Praha, z.. | 18 | 132:57 | 39 |
3. | FC Tempo Praha "C" | 18 | 108:54 | 35 |
4. | TJ Praga Praha | 18 | 91:55 | 35 |
5. | AFK Slavoj Podolí Praha | 18 | 70:70 | 31 |
6. | FK Dukla Praha "C" | 18 | 75:73 | 28 |
7. | TJ Sokol Stodůlky | 18 | 81:77 | 26 |
8. | FK Motorlet Praha "C" | 18 | 91:76 | 24 |
9. | U - 13 Mladší žáci A .. | 18 | 65:76 | 22 |
10. | Sokol Dolní Počernice | 18 | 55:117 | 12 |
11. | SK Zbraslav | 18 | 34:98 | 9 |
12. | Sokol Kolovraty | 18 | 34:213 | 1 |
1. | SK Čechie Smíchov | 18 | 117:53 | 41 |
2. | FK Vinoř | 18 | 122:64 | 39 |
3. | SK Uhelné sklady Praha | 18 | 97:60 | 36 |
4. | TJ Slavoj Suchdol | 18 | 104:71 | 34 |
5. | TJ Slovan Bohnice | 17 | 72:48 | 33 |
6. | SK Slavia Praha - dívky | 17 | 91:66 | 27 |
7. | U - 12 Mladší žáci B.. | 18 | 59:73 | 25 |
8. | TJ Březiněves | 18 | 82:73 | 23 |
9. | TJ AVIA Čakovice "B" | 18 | 43:78 | 20 |
10. | SK Modřany "C" | 18 | 59:103 | 17 |
11. | ČAFC Praha "B" | 18 | 69:110 | 16 |
12. | TJ Sokol Troja | 18 | 31:147 | 2 |
8 gólů
Mihal Byrkovych8 gólů
Vojtěch Kolman6 gólů
Viktor Veniger5 gólů
Jan Ondrůšek5 gólů
Michal Kropík4 góly
Matyáš Pazdera3 góly
Daniel Šindelář2 góly
Matěj Saňa2 góly
Jakub Jiroušek1 gól
Michal Klímek5 gólů
Matyáš Pazdera4 góly
Jan Hudák3 góly
Jan Vlček3 góly
Dominik Neradil3 góly
Petr Hejna3 góly
Marek Husák3 góly
Jan Davídek2 góly
Lukáš Dvořák2 góly
Jakub Jiroušek2 góly
Mihal Byrkovych9 gólů
Martin VOKATÝ5 gólů
David ŠABAN4 góly
Matouš POSTUPA3 góly
Matěj KAŠPAR3 góly
Jarda Lehovec2 góly
Nikolas DIAN2 góly
Jakub ŠTAJNC2 góly
Matěj SEIFERT2 góly
Tomáš KORDÍK2 góly
David KLEMT
Diskuze