SK Ďáblice

Oficiální stránky fotbalového klubu
SK Ďáblice
www.skdablice.eu

Příští zápas

Muži A vs SC Xaverov Horní..

Datum a čas konání: 26.3.2023 15:00
Místo: hřiště Ďáblice

U - 10 Starší přípravka (1 HP) roč. 2013

 

 

 

 

 

 

 

U - 10 Starší přípravka 2013 - ročník kluků narozených v roce 2013

Tréninky na hřišti SK Ďáblice v  pondělí 18- 19:30 (18-18:30 atletika s Leonou) a ve středu 17-18:30 hod. 

 

KONTAKTY NA TRENÉRY A VEDOUCÍ DOLE NA STRÁNCE

Informace o platbě příspěvků najdete zde >>>

 

Info ze zápasů:

8.10.2022 Loko Vltavím

Po Tempu nás čekal soupeř ze spodku tabulky - Loko Vltavín, my bez obrany, s hráči kteří dojeli, nedojeli ze školy v přírodě, ale s novými kluky Bertíkem, Robíkem a Milošem. Začátek byl poznamenán rozházenou sestavou, ale kluci by měli hrát i jiné posty než na co jsou zvyklí a kdy jindy toto vyzkoušet. Ale hodně to drhlo a až ve třetí a čtvrté třetině jsme začali dominovat a soupeře, který neměl střídání jsme přehráli a přestříleli. Nicméně z deseti branek které jsme dostali, jsme si tak 6 dali sami, to je moc a musíme to odstranit! 

14.5.2022 Tempo to byla jiná káva

Po nepovedených Čakovicích nás čekal kvalitní soupeř z horního místa tabulky se kterým jsme na podzim prohráli  3:16, ale kluci předvedli asi jeden z nejlepších výkonů a to od brankáře, obranu i útočníky. Velká pochvala za vítězství!

7.5.2022  Ty Čakovice 

Hned v začátku jsem šli do vedení a vyhrávali o dvě branky, nicméně soupeř začal doslova pálit z každé možné příležitosti a střely měli kluci hezké. Nicméně my na takový systém nedokáže reagovat, místo aby útočníci vyběhli k hráči, který má míč a chystá se vystřelit, tak zalézáme ještě za obranu. Házené auty soupeřem,  to je také naše noční můra. Pozitivum je že nám Čakovice nedali snad ani jednu branku po nějaké hezké kombinaci. Ale tři body si z našeho hřiště odvezly Čakovice. . 

30.4.2022 S Bohnicemi dobrý zápas

S Bohnicemi se kterými jsme na podzim i na turnaji na Admiře prohráli, jsme odehráli dobrý zápas s vítězstvím. Pozitivem bylo i to, že jsme postavili regulerní druhé hřiště a tak si mohli zahrát úplně všichni.

23.4.2022  Dukla byla lepší

Tým Dukly byl výrazně lepší, vyspělejší, tak to prostě je. Koukal jsem na jejich dva předchozí zápasy a Třeboradice porazili 21:3 a Štěrboholy 23:8.  Například holčina, která proti nám hrála na podzim hrozně fotbalově vyspěla.  No nedá se nic dělat musíme jít dál! 

13.4. 2022  Nádherný zápas na Zličíně s vítězným koncem

Kromě první branky, kterou tentokrát vstřelil náš tým, začalo opakování předešlých chyb,  "všichni za jedním soupeřovým hráčem s míčem" což znamenalo, že jsme prohrávali o pět branek. Vše vypadalo, že se bude opakovat scénář z přechozího zápasu, ale to se nakonec nestalo.  Jakmile se klukům podařilo vstřelit několik branek, zjistili, že to jde. S přibývajícím časem klukům rostlo zapálení pro hru a jak jsme snižovali náskok soupeře bylo vidět, že kluci mají ohromlou chuť hrát a dávají do toho maximum!  Velká pochvala patří jak klukům v poli, tak i brankářům, všichni odchytali své třetiny na výbornou. Nádherný zápas, nádherná atmosféra a ještě  nakonec s vítězným koncem! 

 

10.4.2022 První mistrovské utkání nám vůbec nevyšlo

Předně musíme sportovně uznat, že soupeř byl prostě výrazně lepší. To že k nám přijede lepší soupeř než jsme hráli v září, ukazovaly výsledky podzimních zápasů, kdy soupeř se na podzim výrazně zlepšoval. A co nás srazilo: 1. brankáři, stále hledáme brankáře, v zápase jsme vyzkoušeli tři, neberu Kubu což je hráč do pole. Asi nejlépe si vedl Vojta_1 Krones.  2. Za prvních 15 minut jsme měli jednu střelu na branku, to je hrozdně málo, naše vstřelené branky postrádají razanci, míč se do branky sotva kokoulí, ale to je náš dlouhodobější problém. 3. Přestali jsme dodržovat čtverce a roli útočníků a obránců, x krát se stalo, že na útočníka šel náš obránce a útočník zůstal vzadu. Také kde míč, tak tam běží minimálně tři naši hráči a to když má míč soupeř, tak i když ho máme my. 4. Neumíme hrát/ poradit si s výkopy/výhozy od brány a s házejícími auty, kdy míč skáče, házející hráč přehodí našeho obránce (ten stojí na úrovni a nebo má ještě útočníka za zády) a ten pak jde sám na branku a oproti nám většinou nekompromisně tvrdou střelou zakončí.  Tento poslední bod až tak klukům nevyčítám, cílem je hrát v tomto věku po zemi.  Ale i tak si pochvalu zaslouží  Štěpa Bezušek, který již při posledním přátelském utkání asi nejvíc bojoval, četl hru, napadal. Alánek a již zmiňovaný Vojta_3. Takže máme hodně práce!

21.10.2021 V Třeboradicích dobrý výkon 

Velmi dobrý bojovný výkon, srovantelný se Zličínem a Bohnicemi. Je vidět že vyrovnaní soupeři  jsou pro nás lepší, než například minulý soupeř se kterým jsme sice výrazně vyhráli, ale výkon byl vlažnější. To v Třeboradicích kluci měli velkou snahu vyhrát, ale výsledkově nás srazilo množství neproměněných akcí kterých bylo doopravdy hodně. Ale to k fotbalu patří a někdy i lepší tým prohraje. Pochválit musím velkou snahu útočníků Kubíčka, Mikiho, Bertíka i Vojtu, ale i obranu Štěpu a Matyho. Ale speciální pochvalu zaslouží Davídek a to za obranné zákroky a za rozehrávky, kdy většina přesně nacházela naše hráče. Doopravdy pochvala. Na minulý zápas se Štěrboholy jsem chtěl vzít i malého Matyho, Máru a Vojtu3, ale z různých důvodů nemohli a tak jsem je vzal do Třeboradic. Zapojení třech méně zkušených hráčů do tak vyrovnaného zápasu, kdy ostatní kluci se enormě snažili bylo hrozně těžké. Kluci tam pak mrzli a já z toho měl výčitky. Na příští zápasy již budu muset tedy hráče nominovat.    

 

17.10.2021 První jednoznačné vítězství

S týmem ze Štěrbohol jsme vybojovali první zcela jednoznačné vítězství. Po celou dobu jsme byli  jednoznačně lepším týmem a tak celá motivyce byla jen o tom, aby kluci neměli v průběhu zápasu nějaký větší propad a zápas si tak nezkazili.  Proto i někdy větší přísnost v průběhu zápasu. Po zápase zazněla debata na téma, že kluci sice vyhráli, ale že hra nebyla moc pěkná. No je pravda, že mohlo být více přihrávek, více kliček jeden na jednoho, ale musíme si uvědomit, že i soupeř měl nějakou kvalitu a taky klukům nedal úplně vše zadarmo.Každopádně například nahrávka Mikyho ze strany a Kubíků gól z prvního doteku v náběhu, no to se v řadě případů nepovede ani dospělým fotbalistům.  

8.10.2021 Na Lokádě jsme byli lepším týmem

S Loko Vltavím jsme byli lepším týmem a tak po delší době zazněl po skončení zápasu vítězný pokřik. Začátek zápasu  byl pod průměrem možností kluků, kteří na tréninku dokážou podat daleko lepší výkony. V průběhu zápasu pravděpodobně  nervozita opadla a viděli jsme lepší hru a i hezké akce. První zápas si vyzkoušel i Vojta3. Tento týden máme tréninky v pondělí v 18 hod a pak v 17 hod ve středu a i v pátek.

 

2.10.2021 Na Tempo jsme nestačili

Na nejlepší tým v soutěži jsme nestačili. Měli jsme cíl vstřelit pět, šest branek a to se nám nepovedlo, ale kluci v rámci možností odvedli maximum. Na silnějšího soupeře bychom již do konce podzimu neměli narazit a tak se musíme na další zápasy dobře připravit. 

 

24.9.2021 S Čakovicemi zasloužená prohra 

I když výsledek 13:8  nevypadá tak děsivý, výkon v Čakovicích děsivý byl. Již příjezd na zápas dával tušit problémy, na srazu v 16 hodin bylo jen několik hráčů a další dojížděli s různým zpožděním. Řada kluků byla úplně bez koncentrace, v některých pasážích nebyli schopni ani sledovat míč, k míči byli otočeni zády. Útočníci nenapadali a zalézali ještě za naši obranu a tak velmi kvalitní tým Čakovic si hrál a my dostávali branky. To co jsme zažívali předchozí zápas s Bohnicemi prvních několik minut, tak zde to bylo téměř tři čtvrtiny zápasu. Teprve poslední část zápasu kluci začali hrát a během chvíle dali pět branek. To bylo již ale hodně pozdě. Zatím nejhorší výkon této sezóny!

 

18.9.2021  S Bohnicemi doma vyrovnaný zápas

S týmem Bohnic jsme se potkali před prázdninami na turnaji a byla to hra "kočka s myší" byli jsme prostě nekonkurenceschopní. Na soupeře jsme se tedy snažili nachystat tak, abychom tentokrát předvedli lepší výkon. Nicméně prvních několik minut to vůbec nevypado dobře. Naši kluci asi v přemíře motivace běhali všichni za míčem a kluci z Bohnic hezkou kombinací si s námi doslova hráli a odstřelovali naši branku jednou střelou za druhou. Nicméně po tomto začátku jsme se postupně s hrou Bohnic srovnávali a začali být vyrovnaným a v některých pasážích i lepším soupeřem. Malé chybky které jsme v zápase měli, probereme na trénicích a zkusíme odstranit. Za velmi vyrovnaný a hezký zápas s kvalitním týmem, patří klukům velká pochvala!  

 

12.9.2021 Z Dukly Jížní Město vezeme vítězství

Ve třetím zápase nás čekal soupeř z Dukly Jížní Město - partnerský klub FK Dukly Praha. Soupeř jednou prohlál se Štěrboholami a jednou vyhrál nad Třeboradicemi, takže jsme přesně nevěděli co od soupeře očekávat. Na zápas jsme měli 9 kluků, takže optimání složení - brankář a dvě čtyřky do pole.  Velké poděkování patří Čápíkům, kteří na zápas dorazili téměř na minutu až ze slovenských Tater, na druhou stranu nějak nevím o tom, že by se omlouval Tomášek Horelica (možná nějaké info bylo, ale omluvy je potřeba vždy napsat do skupiny na Wp). Hra samotná se mě líbila, samozřejmě bez chyb zápas nebyl, o chybkách víme. Ale jak obrana, tak i útok dostává nějaký systém a je radost hru sledovat.  Jak jsme získali větší vedení, tak kluci  trochu polevili, přestali hrát jak by měli a soupeř začal střílet branky, nicméně vítězství mám již soupeř nevzal. Děkuji klukům za odvedený výkon a rodičům za nedělní výlet do "Hájů".  

 

5.9.2021 I když kluci odvedli velmi dobrý výkon, přesto jsme prohráli

Nedělní domácí utkání skončilo 5:10. Výsledek nevypadá dobře, ale pokud si celý zápas zrekapitulujeme, tak jsme v začátku zápasu vedli 2:1 a pak kluci dlouhou dobou drželi nerozhodný stav 4:4.  Tato dlouhá doba bez branky, možná naše kluky trochu ukolébala, najednou nám soupeř výsledkově odskočil a v závěru zápasu jsme i přes vekou snahu kluků s výsledkem již nic neudělali. Vlastně jsme odehráli jeden z nejlepších zápasů, útok i obrana pracovala, tak jak měla, Maty v obraně ohromný posun, Miky druhý zápas a výrazný hráč, dokonce jsme viděli i nahrávky ze strany hřiště před branku. Jirka v bráně měl opět neuvěřitelné zákroky, ale sráží nás rozehrávka od brány, kdy jsme si určitě tři branky dali vlastně sami z rozehrávky. Soupeř si takové branky nedá a to je ten rozdíl. Ale opět, pokud si to rozebereme, tak kdyby v bráně chytal Viki, který s námi začínal od školičky, tak by za sebou měl čtyři roky zkušeností (a to třeba týmy, které proti nám hrají takto mají) a Jirka má dva zápasy v bráně.  Takže kromě chyb o kterých víme, kluci prostě odehráli max. na co v současné době v této 1. výkonnostní skupině mají. Pro kluky na rozdíl od babičky od Čápů, za mě pochvala!  

 

1.9.2021 První mistrovské utkání téměř po roce na Uhelných skladech

První mistrovské utkání kluci zvládli a vyhráli na hřišti spupeře 6:10. Musíme konstatovat, že soupeř byl velmi kvalitní, kompaktní, technický. Přihlásili jsme se do výkonnostní skupiny "1" a budeme muset počítat, že v této skupině nebude lehkých soupeřů. Na první utkání bylo cílem vzít všechny kluky, kteří byli a zvládli soustředění a tak jsme vytvořili dvě obranné dvojice: Štěpa, Davídek/ Maty, Bertík a čtyři útočné dvojice Kubíček, Vojta/ Mikuláš, Štěpa/ Vojta, Tomášek/ a Mára a Maty. Po velkém rozhodování, zda v bráně začně Jirka a nebo Bertík nakonec padlo rozhodutí na Jirku a jeho výkon gradoval a tak už ani na střídání v bráně nedošlo, neboť Bertíka jsme potřebovali v poli. Jen pro info Jirkův výkon v bráně ocenili po zápase i soupeři. Ale všem klukům patří dík za předvedený výkon a hezké branky. Díky kluci a jedeme dál!  

Realizační tým

Michal MOŠNIČKA
Michal MOŠNIČKA

Pozice: Trenér

Telefon: 603808645

Email: mmosnicka@seznam.cz

Václav REJZL
Václav REJZL

Pozice: Trenér

Telefon: 775938271

Email: rejzlv@seznam.cz

Tomáš HÁLA
Tomáš HÁLA

Pozice: Trenér

Telefon: 606 085 159

Jitka HÁLOVÁ
Jitka HÁLOVÁ

Pozice: Vedoucí týmu

Telefon: 777 897 379

Email: jitka.halova@gmail.com

Poslední zápas

Muži A
SK Viktoria Štěrboholy
4:1
Podrobnosti

Tabulka

1. SK Třeboradice 17 49:14 43
2. SK Dolní Chabry 17 49:15 39
3. Muži A 17 49:35 32
4. SK Slovan Kunratice 17 30:27 30
5. FK Újezd nad Lesy 17 27:27 28
6. TJ Praga Praha 17 41:32 27
7. FC Háje Jižní Město 17 24:24 26
8. TJ Březiněves 17 32:29 24
9. FK Čechie Dubeč 17 36:30 23
10. SK Union Vršovice 17 25:25 23
11. SK Viktoria Štěrboholy 17 38:43 21
12. FC Tempo Praha "B" 17 30:42 19
13. SC Xaverov Horní.. 17 40:39 17
14. Sokol Dolní Počernice 17 28:52 14
15. FK Union Strašnice 17 23:45 12
16. TJ Kyje Praha 14 17 13:55 6

Kompletní tabulka

Střelci týmu

11 gólů

Vojtěch Kolman

9 gólů

Mihal Byrkovych

8 gólů

Michal Kropík

6 gólů

Jan Ondrůšek

3 góly

Matěj Saňa

2 góly

Jan Škovránek

2 góly

Dominik Juriga

1 gól

Petr Nebeský

1 gól

Mikuláš Fyman

1 gól

Jan Davídek

Počet návštěv: 244845
Posledních 30 dnů: 1857 | Posledních 7 dnů: 498 | Poslední den: 68

© 2023 SK Ďáblice | Všechna práva vyhrazena | mmosnicka@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne