Datum a čas konání: 5.5.2024 17:00
Místo: hřiště Ďáblice

Muži A-30 minut zatmění nás stálo 3 body

Dolní Počernice 27. 9. 2015 16.30

V šestém kole ďábličtí fotbalisté zajížděli k předposlednímu týmu soutěže.Od prvních minut jsme nasadili dobré tempo a gól na sebe nenechal dlouho čekat. Po neproměněné 100% šanci Nebeského se ve 3. minutě prosadil Fiala 0:1. Vývoj utkání se zdál ideální, ale co následovalo přibližně v následujících 30 minutách se nedá ani popsat a toto hororové podání hry se neprosadí ani na plátna českých kin! Uspokojení, chůze,podcenění, alibismus, pokřikování na spoluhráče kdo jak má hrát, atd...Nadšeně hrající domácí nás počastovali čtyřmi údery a stav 4:1 nám otevřel oči. Do poločasu se nám podařilo snížit dvěma góly, jeden dal Fiala po centru ze strany a druhý přidal Máj z pokutového kopu. Do kabin se šlo za stavu 4:3 pro domácí. To, co se dělo v kabině, nejde moc publikovat. Mírně řečeno bouřka. Veřili jsme, že hráči zápas otočí. Od úvodních chvil jsme drželi míč a snažili se o vyrovnání. V 50. minutě musel ze hřiště zraněný Kordule a s ním šel ze hřiště ještě Ondra Novák. Nahradili je Zemánek a Jiroušek. Snažili jsme se hru oživit, ale bohužel za tři minuty na levé straně jsme lacině ztratili míč a rázem to bylo 5:3 pro domácí. Od té chvíle se hrálo jen na půli domácích. Šancí jsme si vytvořili dost, ale jejich řešení bylo zbrklé, nepřesné nebo překombinované. I kdybychom kombinovali dva dny, tak zřejmě branku nedáme. Konečný hvizd resultoval 5:3 pro domácí, kteří si připsali první výhru v sezóně. V příštím kole přivítáme FSC Libuš. Doufejme, že tento výpadek se nebude opakovat, protože protivník byl určitě k poražení !

Dolní Počernice - SK Ďáblice   5:3 (4:3)

Sestava: Chrobok, Blažek, Máj (C), Kordule (50' Jiroušek), Radomskiy, Hejna, Fiala, Novák (50' Zemánek), Šabacký, Davidek, Nebeský.

Branky: Fiala 3', 39', Máj 44' PK

Diváci: 10

Hodnocení trenéra Průši: Jsem zklamaný z výkonu a přístupu hráčů v prvním poločase. Dnešní utkaní ukázalo další stránku tohoto mužstva, musíme si to v klidu vyhodnotit a pokusit se odstranit v tréninkovém procesu chyby, které byly více než viditelné. Dnes nemůžu být spokojený s výkonem v obranné činnosti celého mužstva, výpadek nekoncentrovanosti na 30. minut nás stál bohužel všechny body.Chybělo mě tam fotbalové srdíčko. Ve druhém poločase jsme hráli na co máme. Je potřeba na to navázat v dalších utkáních a vyvarovat se podcenění, jinak nemáme v popředí tabulky co pohledávat. Rád uvidím všechny hráče na úterním tréninku...