Muži A vs FC Tempo Praha "B"

Datum a čas konání: 5.5.2024 17:00
Místo: hřiště Ďáblice

U-17 Přední Kopanina si odváží 3 body

Chlapci nezachytili začátek zápasu a tým Přední Kopaniny šel do vedení 3:0 , nám se podařilo korigovat výsledek na 1:3 ale to bylo bohužel vše. Musím říct že ani rozhodčí dnes nepodal korektní výkon protože Přední Kopanina měla po faulech dohrávat v devíti lidech ale na to se nelze vymlouvat. Vstřelili více gólů a to rozhodlo. Nelze než klukům poděkovat za výkon a těšíme se na další předvedené výkony.

Co o zápase napsal soupeř

Ďáblice - Mladší dorostenci stále bez ztráty bodu! Vše podstatné se dělo v prvním poločase. Aktivní vstup Kopaniny do zápasu přineslo ovoce v podobě gólu Robertse, v 10. minutě to bylo už 0:2 po brance Svobody a z rohového kopu dával již na 0:3 gól Čadek. Soupeř dokázal korigovat výsledek těsně před poločasem, na 1:3 vsítil gól Tomáš Kadlec. Druhý poločas byl hodně rozkouskován hádkami a fauly, což se "hodilo do krámu" Kopanině, protože si soupeř nedokázal vytvořit souvislý tlak.Hráči Přední Kopaniny ihned po začátku drželi míč na svých kopačkách, k tomu přidali dobrý pohyb a hned se urodila šance, která skončila gólem. V 6. minutě se po průnikové přihrávce za obranu dostal do úniku Samuel Roberts, který neměl problém prostřelit brankáře domácí. Již v 10. minutě to bylo 0:2. Celé akci předcházela ztráta balónu domácích obránců, následně se míče zmocnil Babar, který přihrál Svobodovi, jenž z hranice velkého vápna vysla přesnou střelu k tyči. To byl snový start pro kopaninské. Ďáblice se jen těžko oklépaval ze studené sprchy v podobě dvou gólů a snažily se zkorigovat zápas brankou. Ta přišla, jenže po dalším gólu hostujícího týmu, jelikož se v 32. minutě trefil Čadek, který si nejvýše vyskočil na Schierreichův rohový kop, a neměl problém hlavou umístit míč do sítě. Již zmiňovaná ďáblická branka padla v 39. minutě. Brankáři Gregorovi se nepovedl výkop a poslal ho přímo na Kadlece, který neměl problém dostat se přes překvapenou obranu a vsítit gól přes padajícího Gregora. Inkasovat do kabiny je vždy špatné, zvlášť, když zase Ďáblice vycítily šanci. Druhý poločas byl úplně jiný než první. Byl plný hádek, úniků, jak na jedné, tak na druhé straně, výborných zákroků obou brankářů (pravdou je, že domácí brankář moc práce neměl, jelikož byli u míče spíše domácí) a žlutých karet. Dvakrát za cenu žluté karty zastavovali (skoro)samostané úniky Gregor a Kozlík. Ďáblice poté zkusily hru na tři útočníky a na krátkou chvíli zatlačily Kopaninu před jejich vápno. Z toho však vznikla jen série rohových kopů, které vždy hosté dokázali odvrátit.