Datum a čas konání: 12.5.2024 17:00
Místo: Čentická 1470, 19016 Praha 21 - Újezd nad Lesy

Muži A Dubči jsme nedovolili ani gól

Ďáblice 17.00 6.9.2015

Ve třetím kole jsme přivítali tým Dubče. Na domácím trávníku se od začátku hrálo podle našich not a ve 4' minutě Honza Davídek rozvlnil síť hostů. Po neustálém ataku obrany hostí a pár zahozených šancích, zejména Jirkou Zemánkem se osmělili hosté a po chybě ve středu obrany, zatáhl skvěle za brzdu Tomáš Chrobok. Ve 32' minutě poprvé v sezóně zvýšíl na 2:0 výborně hrající Fiala. Hosté do poločasu zahrozili dvakrát a zazněly naše tyče. Ve druhém poločase s chutí hrající domácí zvýšili na pěkných 3:0 a to ve 48' opět Davídkem po nezjištné přihrávce od Horvátha, do konce zápasu gól nepadl, ale kluci hráli s velkým elánem, nasazením a šancí jen přibývalo. Bohužel už se nic neurodilo a proto skončil zápas zaslouženou a pro hosty velmi milosrdnou prohrou jen 3:0. Kluci dnes hráli krásnej fotbal v rychlém tempu a po zápase jim pár věrných diváků zatleskalo ve stoje.V dalším kole zajíždíme na druhý kout Prahy do Újezdu nad Lesy, který vede po třech odehraných kolech tabulku s 9. body. Držíme klukům palce . . . . .

SK Ďáblice - Čechie Dubeč   3:0 (2:0)

Sestava : Chrobok, Veselý, Máj (C), Kordule,Radomskij, Zemánek, Fiala, Hejna Petr, Nebezský, Davídek,Horváth

Střídali : Krátký 46' , Procházka 83' , Hejna Tomáš 88'

Branky : Davídek 2, Fiala

Diváků : 30 !!!! hrála repre s Lotyšskem

Hodnocení trenéra Průši : Vítězství mohlo být daleko vyšší, kluci zaslouží pochvalu za předvedenou hru. Dnes nás podržel Tomáš v bráně a měl velký podíl na dnešním vítězstí. Stále je co zlepšovat, ale věřím, že jdeme správnou cestou. Dnes jsem tam viděl pár nadstandartních výkonů, ale jména si nechám pro sebe. Všichni už myslíme na další utkání.