SK Ďáblice

Oficiální stránky fotbalového klubu
SK Ďáblice
www.skdablice.eu

Příští zápas

U11 - SK Čechie Smíchov - zasloužená výhra

U11 - SK Čechie Smíchov - zasloužená výhra

SK Ďáblice - Sportovní klub Čechie Smíchov     33:11

 

Dnes jsme nastoupili proti pro nás neznámému soupeři SK Čechie Smíchov a musíme po zápase říci, že se na léto můžeme těšit. Jednalo se o jeden z kvalitnějších zápasů, alespoň na hřišti bližšímu kabinám. Na vzdálenějším hřišti to byl snažší zápas, i když naši borci, kteří na toto hřiště přišli po střídání stran, tak trochu usnuli na vavřínech z první půle, takže čtvrtinu zde odchodili, nacož ovšem zareagoval trenér Tom a motivačním koučováním se zase naši borci dali dohromady a poslední čtvrtku už zase jednoznačně na hřišti vládli. 

Na hřišti bližším kabinám to byl vyrovnanější zápas a vězte, že soupěř měl proti nám pouze dva hráče narozené 2008, jinak se jednalo o ročník 2009! Skoro neuvěřitelné, že, vzpomeneme-li si na jejich výšku, konstituci, sílu v osobních soubojích, rychlost. Docela nás ta informace překvapila. Soupěř byl i silný na střele, ke které se několikrát dostal a dal tak vyniknout našim skvělým golmanům, kterým se zápas vydařil. No, soupeř byl tedy kvalitní, ale my jsme byli prostě lepší. Výsledek mohl být z naší strany ještě příznivější, když jsme několikrát netrefili z méně či více jasných akcí gól, ale i soupeř měl šance ke skórování. Velmi hezkým, asi nejhezším gólem dnešního zápasu, byla fotbalová akce zakončená Nikiho hlavičkou. 

Když říkáme fotbalová akce, tak je opravdu již hezky vidět, jak kluci proměňují své individuální dovednosti v kolektivní hře, fotbalové kombinaci. Pravda, mnohdy nám taková akce vázne na jejím provedení, o což nám zatím v tréninku jde nejvíce, jako je např. první dotek s míčem, zpracování, rychlá akce/reakce, pohyb do volného prostoru s míčem apod., ale aniž bychom klukům radili, jak mají hrát a co mají dělat s míčem (zde patří pochvala i Vám, rodičům, že toto zcela po celou dobu respektujete  - mimochodem, všimli jste si, jak obecenstvo na hřišti blíže kabinám soupěři neustále radilo, co mají hráči hrát? -  už začínají hrát kombinačně, samozřejmě u každého přichází herní dovednosti a domýšlivost, nikoli myšleno v pejorativním slova smyslu :-), jinak. 

Chválíme sice kombinaci, ale aby nebyla mýlka, tak jen připomínáme již mnohokrát řečené, že zatím nám jde opravdu především o budování sebevědomí hráče (člověka jako jedince) a rozvoje fotbalové techniky, to je jednoznačně na prvním místě, nikoli strategie a herní kombinace, byť tak líbivé - mějte to stále na vědomí, ale to Vy máte :-))) tak jen pro připomenutí :-)))

Nyní nás čekají 3 zápasy, které asi tolik neprověří naše kvality, ale zato si budeme moci vyzkoušet v zápasovém tempu a s klidem na míči, dovednosti individuální a kombinační. Aby kluci neměli jen pohodičku a klídeček, hned proti týmu Dukla ženy půjdou do oslabení, ale to jim neříkejte :-) Tyto 3 zápasy a ještě několik tréninků nás dělí od zápasu s velkým Z podzimní části sezóny, ke kterému dojde 21.10., ovšem neméně zajímavý zápas (bohužel dle toho, co na nás soupěř pošle) by mohl být i o týden později 27.10. To budou skutečně srovnání, tam uvidíme. Naši ďáblíci již na Ondrášovce ale dokázali, aniž bychom byli výběrovým týmem, že dokáží velmi zdatně držet krok a vyrovnanou partii se silnými týmy. Takže se těšme na vrcholy této části sezóny. 

Závěrem nesmíme zapomenout na naše diváky, Vás rodiče, jste bezvadní, děkujeme za styl Vašeho fandění - palec nahoru, to zde v grafice nejde :-)))

Trenéři

 

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Tabulka

1. FC Tempo Praha 3 7:0 9
2. TJ Spoje Praha 3 9:3 9
3. SK UNION Vršovice 3 7:2 9
4. SK Slovan Kunratice 3 7:3 7
5. TJ Praga Praha 3 5:1 7
6. Muži A 3 7:3 6
7. TJ Sokol Troja 3 4:4 4
8. ČAFC Praha 3 8:4 3
9. FC Háje 3 5:8 3
10. TJ Kyje Praha 14 3 8:12 3
11. SK Viktoria Štěrboholy 3 3:8 3
12. FC Čechie Uhříněves 3 3:5 1
13. Spartak Hrdlořezy 3 5:9 1
14. TJ Březiněves 3 1:6 1
15. SC Xaverov 3 0:5 1
16. Sokol Dolní Počernice 3 3:9 1

Kompletní tabulka

Poslední zápas

U - 12 Mladší žáci B a C roč. 2008
FC Přední Kopanina
49:18
Podrobnosti

Střelci týmu

106 gólů

Tobiáš PŘENOSIL

81 gólů

Martin VOKATÝ

68 gólů

Nikolas DIAN

64 gólů

Matouš POSTUPA

60 gólů

Filip GROF

52 gólů

Matěj SEIFERT

43 gólů

Vláďa MOŠKA

37 gólů

Petr POKORNÝ

Anketa

Který tým má v Ďáblicích nejvíce fanoušků, dejte hlas svému týmu!

Hlasujte kliknutím na vybranou odpověď.
Celkem hlasovalo: 13550

Archív anket

Počet návštěv: 168515
Posledních 30 dnů: 1760 | Posledních 7 dnů: 515 | Poslední den: 52

© 2019 SK Ďáblice | Všechna práva vyhrazena | mmosnicka@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne