Místo: hřiště Ďáblice

Jirkovo okénko potřetí

Jirka - trenér žen - přináší další hodnocení zápasů z podzimu

Hodnocení zápasu s Poděbrady

Předposlední kolo jsme zavítali do Poděbrad, kde nás čekalo nelehké utkání. Soupeř začal tlakem, ale naší obraně se dařilo jejich útok zastavit. Hned z protiútoku našla J. Novotná krásnou kolmou přihrávkou nabíhající K. Burešouvou, která nás poslala v 5. minutě do vedení. Fotbal se hrál nahoru a dolu, ale kvůli mokrému hřišti oběma týmům nevycházely finální přihrávky. Ve 25.minutě jsme se prosadili z rohového kopu, když se trefila hlavou V. Fasnerová. Do poločasu se nám stala jedna nemilá věc a to, když po špatném odkopu se zranila J. Novotná, která tak musela o poločase střídat.
  Druhý poločas soupeř v soubojích trošku přitvrdil a my jsme s tím začali mít problémy. Důraz byl znát i v jejich vápně, když N. Hološková dostala loktem do obličeje, ale ani krvavý ret naší hráčky nedonutil rozhodčího písknout penaltu. To jako by naše hračky vyburcovalo a v 84. minutě se po průniku prosadila N. Hološková. Zápas tak skončil stavem 3:0. A nadále tak v této sezóně neznáme porážku.

Hodnocení zápasu s Pěnčín-Turnov

V zápase proti Turnovu jsme se snažili do utkání vstoupit od začátku lépe než proti soupeři ze Všestud. To se nám také podařilo a stejně tak jako proti Všestudům, tak i proti Turnovu dala první gól V. Drobílková v 9.minutě. Delší dobu jsme se nemohli prosadit, až ve 23. minutě se prosadila N. Hološková. To se jí povedlo ještě jednou o 6 minut později. Do poločasu jsme přidali ještě další dva góly po trefách M. Školné, která se prosadila z  penalty a ještě J.Novotné.
  Druhý poločas na gól nenechal čekat, když v 53. minutě se potřetí prosadila N. Hološková. V 65. minutě zvýšila skóre J. Novotná. O 8 minu později se trefila i střídající Z. Kabeláčová .Čtvrtý gól mohla slavit N. Hološková, která se prosadila v 80. minutě. Poslední náš gól přidala J. Novotná , která tak oslavila hattrick.

Děvčata předvedla bojovný výkon, ale ještě nás čekají dvě velmi důležitá utkání s Poděbrady a Tuklaty.

Hodnocení zápasu s Tuklaty

Poslední mistrovské utkání před zimní pauzou jsme sehráli na domácím hřišti se soupeřem z Tuklat. Pro některé naše hráčky to bylo hodně prestižní utkání, protože nastupovali proti svému bývalému klubu. Byla to P. Peceková a Z. Kabeláčová. V tomto utkání nám chyběla naše kapitánka J. Novotná, která reprezentovala Českou republiku ve futsale na turnaji v Kolumbii (kde se reprezentace umístila na krásném 3. místě…gratulujeme). Její roli tak převzala N. Hološková, která tak navlékla kapitánskou pásku. Byla to právě Hološková, která měla ze začátku hned 3 největší šance. Nejprve trefila stojící brankařku poté o chvilku později tvrdou střelou rozzvonila a do třetice označkovala levou tyčku. Ve 38. minutě nás do vedení poslala S. Kloubková, která se dostala k odraženému balonu a odstřelila brankařku na vzdálenější tyčku.
  Do druhé půle jsme šli s náskokem jedné branky.To nám, ale dlouho nevydrželo po chybě naší stoperky, která pod tlakem neodkopla balon dala šanci hostující útočnici, která nejprve trefila tyčku a teprve až na druhý pokus dostala balon do naší sítě. Byly jsme to, ale my co jsme se radovaly jako poslední a to v 81. minutě, když P. Peceková dostala balon do běhu a poslala nás opět do vedení. Zápas se po golu hodně přiostřil ze strany soupeře a po několika faulech na N. Hološkovou, které hraničily s vyloučením, musela v 87. minutě střídat. Do konce utkání už se nic nestalo, proto jsme za podzimní část NEPORAŽENI.
  Myslím si, že mluvím za celý realizační tým, když řeknu, že děvčatům moc děkujeme za podzimní část, která byla odbojovaná a doufám, že i taková ba i lepší bude jarní část. Dále bych chtěl poděkovat všem našim sponzorům, lidem kolem týmu a fanouškům, kteří náš podporovali. A rád bych vás pozval na jarní část, kde budeme chtít obhájit naší cestu za druhou ligou. Vaše podpora bude potřeba.