Datum a čas konání: 5.5.2024 17:00
Místo: hřiště Ďáblice

A muži - Nepříjemný soupeř obdržel 6 branek

Ďáblice (Čapí Aréna) tráva 5.6.2016 výkop 17.00

Krásné nedělní odpoledne nás čekalo další domácí utkání 24. kola proti TJ Praga. Po minulém nemastném výkomu jsme měli fanouškům co vracet. Kluci dnes ukázali, že fotbal hrají srdcem a celý zápas byl v naší režii a částečně odčinili utkání s Uhříněvsí. Tak krátce k utkání. Začátek utkání patřil naší převaze, zejména spoustu rohových kopů létalo do vápna hostů. Šance přibývaly a né a né dát branku. Běžela 17.minuta kdy Hejna vybídl Davídka ke skórování 1:0. Neustálý tlak na hosty přetavili domácí v další gól ve 30. minutě po stejné akci, kdy Davídek po sólové akci proměnilna 2:0. Obraz hry se moc nezměnil, Pragováci se snažili každý brejk přetavit v nějakou šanci. Pozorně hrající domácí nenechávali soupeře ostřelovat domácí branku. Tak si chrobok moc nezachytal.Vážnější střelu hosté vyslali z TK, ale chrobok chytil. těsně před poločasem hosté lacině snížili po chybičkách v zadních řadách. Do poločasu se nic nestalo a proto zůstalo 2:1. Ve 48.minutě  po rohovém kopu se k odraženému míči dostal Šabacký a uklidnil domácí kopačky a diváky 3:1. Ještě větší klid po krásném ťukesu v 50. minutě po ose Davídek Novák, Ondra zvýšil na 4:1. Domácí se nenechali ukólébat a jedním útokem za druhým ohrožovali soupeřem až do závěrečného hvizdu. Utkání již bylo rozhodnuto a kluci jěště přidali dva góly. V 63. minutě po nádherné kombinaci mezi Ďáblickými DVOJČATY Davídkem a Novákem zvyšujeme na 5:1. Na konečných 6:1 zvyšuje v 76.minutě po sólu Hejna a uzavírá výčet utkání. Škoda neproměněných šancí. Další utkání hrajeme na hřišti SK Viktorie Štěrboholy již v pátek 10.6.2016 od 19.00. ĎÁBLICE DO TOHO !!!!!

SK Ďáblice - TJ Praga  6:1(2:1)

Sestava : Chrobok(78min Cingel), Šabacký, Průša(K), Veselý, Kurčík, Kordule(46min Jiroušek), Novák, Křivánek, Radomskij(64min Plechatý), Davídek(84min Krátký), Hejna

Branky : Davídek 2, Novák 2, Šabacký, Hejna

Diváci : 100

Hodnocení trenéra Martina Průši :  Pomalu se blíží konec sezóny, tak jsem rád, že jsme si dnes zastříleli a mohli vyhrát větším rozdílem. Šance na to byly. Pragovka do třetí branky hrála jak se patří , poté již nehrála s takovou koncentrací a mohla odjet s větší prohrou. Utkání mělo průměrnou úroveň, ani jeden ze soupeřů o nic nehraje, takže se vše odehrálo bez větších emocí. Díky našim FANS za celou sezónu, chodí ve slušném počtu. Čeká nás ještě jedno utkání doma, tak doufám, že se rozloučíme za 14 dní dobrým výkonem a 3 body !