Datum a čas konání: 5.5.2024 17:00
Místo: hřiště Ďáblice

A muži - střelecký den v Hostivaři

Hostivař (tráva) 28.5.2016 výkop 10.30

Ve 23.kole jsme zajížděli na pěkné hřiště do Hostivaře. Soupeř je stále v ohrožení sestupu a jeho série posledních utkání nebyla vůbec lichotivá. Každá série jednou končí, tak jsme doufali, že né s námi.Od prvních okamžiků utkání jsme se snažili překonávat kombinacemi soupeřovu obranu, ale bohužel v úvodu bylo nadějných situací jako šafránu. Domácí dobře bránili a agresivním napadáním získávali míče. Žádná větší příležitost ani na jedné straně nepřicházela. Až ve 20. minutě po dlouhém míči za obranu domácí udeřili. Nedorozumění brankáře a jednoho bránícího hráče znamenalo pohodlné vedení domácích 1:0. Od téchvíle jsme zvýšili aktivitu a pohyb na soupeřově polovině. Nějaké náznaky a šance byly, ale né gólové. Ve 37. minutě po tečované střele od Hejny srovnáváme zaslouženě na 1:1. A ještě veseleji se nám šlo do šaten po faulu na Hejnu po kterém jsme kopali ve 45. minutě PK ze kterého se nemýlil Šabacký 1:2. Druhá půlka začala podobně, stále jsme dobývali domácí obranu. Ve 48.minutě jsme byli odměněni krásnou hlavičkou, kdy zavěsil Davídek na 1:3. A prakticky zlomil odpor nadšeně hrajících domácích. Od té chvíle na hřišti existovalo prakticky, už jen jedno mužstvo a to bylo naše. Postupně jsme přidali ještě 5. branek a mohli jsme zařvat vítězný pokřik. Slušný projev týmu po minulém nepovedeném utkání. V dalším kole hostíme TJ Praga 5.6.2016 od 17.00. Ďáblice DO TOHO  !!!!

SK Hostivař -  SK Ďáblice  1:8(1:2)

Sestava : Chrobok, Šabacký, Průša(K), Veselý, Kurčík, Kordule, Novák, Křivánek, Radomskij (60' Jiroušek), Davídek, Hejna

Branky : Davídek 3,Jiroušek 2,Šabacký, Hejna, Novák

Diváci : 50

Hodnocení trenéra Martina Průši : Prvních 20.minut na mužstvu ležel stín minulého utkání, které se nám nepovedlo. Postupně jsme se začali zvedat, důležitý byl gól do šatny na 1:2. Ve druhé půlce jsme si zahráli slušnej fotbal a zaslouženě vyhráli. Osm branek ze soupeřova hřiště je pěkné číslo. Samozřejmě jsem spokojen. Kluky dnes musím pochválit za morální přísup k utkání.