Muži A vs FC Tempo Praha "B"

Datum a čas konání: 5.5.2024 17:00
Místo: hřiště Ďáblice

U-17 Výhra v regionálním derby

K dalšímu zápasu jsme nastoupili na hřišti sousedních Chaber, tento tým se nám ještě nikdy nepodařilo porazit, ale tentokrát si odvážíme výhru. Do zápasu jsme lépe vstoupili my, ale postupem času jsme se přizpůsobili soupeři a na hřišti nebyl vidět téměř žádný pohyb. Nepřesné přihrávky , skoro žádná kombinace a téměř žádné gólové šance přinesly výsledek po poločasu 0:0. Do druhého poločasu jsme lépe vstoupili mi , v 59. minutě Dave rozehrával přímý kop a ve vápně se dostal k míči Max a prostřelil brankáře 0:1. Bohužel naše tempo hry se vrátilo k tomu z prvního poločasu  a soupeř nás po zásluze potrestal , nedůrazná obrana nechala útočníka hostů si ve vápně zpracovat míč a na asi třetí pokus se mu podařilo vsítit gól 1:1. Naštěstí tato situace trvala jenom chvíli kdy Pecka v 75. minutě  našel ve vápně Mikiho a ten už věděl co má se šancí udělat 1:2. Za minutu jsme vedly už o dvě branky, kdy Dave poslal míč za obranu a Forest přehodil brankáře 1:3. Tímto výsledkem zápas i skončil , ale dnes se na fotbal nedalo koukat , bylo to bez nasazení , nějakého nápadu a můžeme být rádi za tři body. V příštím zápase doma přivítáme poslední tým tabulky ze Satalic a doufám že předvedeme úplně jiný výkon.