Datum a čas konání: 12.5.2024 17:00
Místo: hřiště Ďáblice

Muži B Prohra v poslední minutě nastavení

TJ Sokol Benice - SK Ďáblice "B"  3:2(2:2)

V sobotu dopoledne jsme se utkali s Benicemi. Zápas začal ve svižném tempu a hned ve 4. minutě jsme šli po gólu D. Procházky do vedení 1:0.

V 16. minutě, jsme bohužel inkasovali laciný gól do prázdné branky po chybě našeho brankáře.Ve 22. minutě po standardní situaci šel soupeř do vedení, kdy po stříleném centru hlavičkoval hostující útočník zcela osamocen a stav byl 2:1. Hned ve 24. minutě jsme dokázali rychle odpovědět a vyrovnat, kdy po individuální akci V. Culky nahrával P. Hejnovi do prázdné brány a stav byl tedy nerozhodný 2:2. Do druhé půle jsme vstoupili aktivní hrou a soupeře jsme na naši půli skoro nepustili. Začali jsme si vytvářet gólové akce, ale bohužel, žádnou jsme nedokázali proměnit. Soupeř hrál velice jednoduše, většinou hrál dlouhé nakopávané míče a vepředu se pak o ně důrazně pral. Zbývalo pár minut do konce. Při naší další útočné akci jsme ztratili míč a soupeř toho okamžitě využil. Vydal se do rychlého protiútoku a při naší smůle v poslední minutě nastavení překonal našeho brankáře a zvýšil na 3:2.

Rozhodčí pak tento zápas ukončil.

Škoda této ztráty, ale musíme se připravit na další zápas, který hrajeme 1.5. s Hájemi od 17:00.