Datum a čas konání: 5.5.2024 17:00
Místo: hřiště Ďáblice

A muži - Ve šlágru kola jsme odešli poraženi

Ďáblice (Čapí Aréna) tráva 17.4.2016 výkop 17.00

V boji o setrvání na dostřel Újezda jsme potřebovali bodovat, ale bohužel po osmi kolech na domácím pažitu jsme odešli poraženi. Ale k utkání, prvních pár minut bylo spíše taktických, nikdo nechtěl udělat zbytečnou chybu. Z obou mužstev spadla počáteční nervozita a začalo se hrát. Zbytek prvního poločasu domácí hráči rozpoutali ofenzivní fotbal a dávali na jevo, že chtějí zvítězit. Soupeře dostali pod tlak a ten dělal chyby. Šance které postupem času přicházeli neproměnili je postupně Hejna(tyč), Davídek dvě tváří tvář brankáři, Fiala opět sám na bránu vedle, Veselý střela těsně vedle tyče. Šancí na vstřelení branky bylo dostatek, alespoň jeden gól by si domácí zasloužili. Soupeř měl za první poločas dvě 100% šance, jednu po centru z pravé strany a druhou po hrubce v zadních řadách, také selhal v zakončení a proto se šlo do kabin za stavu 0:0. Druhý poločas začal pro domácí dobře. Ve 47. minutě nařídil hlavní rozhodčí za faul na Zemánka PK. K němu se postavil Novák, ale hostující brankář jeho střelu vystihl a co horší bylo klasické nedáš dostaneš. V 50. minutě z trestného kopu krásnou střelou hostující Bartoněk otevřel skóre utkání 0:1. A než se domácí vzpamatovali přišla druhá rána. Po rohovém kopu a odraženém míči si vlastní branku vstřelil Blažek. Domácí knokautováni dvěma údery nedokázali do konce zápasu najít odpověď a v pohodě hrající hosté mohli několikrát navýšit skóre. Jelikož už neměli seřízenou mušku, nebo je vychytal Chrobok pěkný zápas, který se musel líbit skončil vítězstvím hostů 0:2. Soupeř byl šťastnější v zakončení a proto vyhrál.Tímto výsledkem nám oplatil podzimní výhru 2:4. V dalším kole zajíždějí Ďáblice do nedaleké Březiněvsi na derby. Hraje se v neděli 24.4.2016 od 17.00. Ďáblice DO TOHO !!!

SK Ďáblice - FK Újezd nad Lesy  0:2(0:0)

Sestava : Chrobok, Kordule, Blažek(56' Šabacký), Veselý, Radomskij, Jiroušek(70' Plechatý), Novák,Fiala, Hejna, Davídek (K), Zemánek

Diváci : 150

Hodnocení trenéra Martina Průši : Dnes jsme prohráli se ctí a klukům nemám co vytknout. V rámci našich možností jsme odehráli dobrý zápas, nejsou to alibi, ale realita ! Samozřejmě jsme chtěli vyhrát a zdramatizovat boj o první příčku. Nepovedlo se to, ale budeme hrát dál. Sám jsem zvědav co prohra udělá s naším mužstvem. První poločas byl v naší režii, ale bez vstřelené branky se vyhrát prostě nedá a šancí bylo opravdu dost. Zlomové momenty byly dva. Neproměněný PK a rychlá odpověď soupeře ze standartky. Druhý obdržený gól vyplynul z nekoncentrovanosti po obdrženém prvním gólu. Nemáme ve svém středu hráče, který by v takové situaci kluky zdravě vyhecoval, zvednul.Přestal nás poslouchat balon a soupeř mohl z brejkových situací několikrát navýšit.Nestalo se a proto musíme soupeři sportovně pogratulovat k výhře ! Příští kolo jedeme na horkou půdu do Březiněvsi, kde půjde o čest. Očekávám pěkný zápas. Rivalita mezi oběma mužstvy je veliká.