Datum a čas konání: 12.5.2024 17:00
Místo: Čentická 1470, 19016 Praha 21 - Újezd nad Lesy

A muži - z Dubče jedeme se třemi body

Dubeč 10.4.2016 výkop 16.30

Další jarní kolo jsme odehráli na Dubečském letišti, kde domácí nedávají body zadarmo. Moc dobře jsme to věděli a za podzim nám měli co oplatit. U nás prohráli 3:0.Utkání druhý se třetím slibovalo pěkné představení. Od prvních minut se hrálo slušné utkání a šance na obou stranách určitě pobavili všechny fanoušky fotbalu. Domácí prošpikováni futsalisty v čele s Davidem Fričem hráli slušně odzadu a každou akci si důkladně připravovali. Naši kluci nezůstali nic dlužni a svým typickým stylem nutili domácí k chybám. V 11. minutě zahřmělo poprvé z PK po faulu na Zemánka a Fiala proměnil na 0:1! Dále se hrálo nahoru dolů a vyrovnání na sebe nenechalo čekat déle než pět minut. V 16. si domácí připravili brejkovou situaci a domácí kapitán se nemýlil 1:1. O pár minut později zahřmělo podruhé po rohovém kopu, zpoza vápna vracel míč před bránu Jiroušek, a hlavou tečoval před brankářem Veselý na 1:2! Vytvořili jsme si pár šancí na odskočení domácím, ale Davídek, Zemánek ani Hejna neproměnili a zahodili tak šanci navýšit skóre. Domácí poslední minuty přitlačili a vyrovnání viselo na vlásku. Netrvalo dlouho a stalo se. Po zbytečném RK nešťastně přetažený míč přistál na břiše Nováka a domácí kapitán z metru prostřelil vyrovnání na 2:2. Zaslouženě se šlo do kabin. Druhý poločas pokračoval ve slušném tempu s velkou změnou. Ďáblice celý poločas nepoušteli domácí ke slušnému zakončení a sami každou situací hrozili rychlým přechodem do útoku.V 61. minutě po centru od Jirouška se ke střele dostal Fiala a odražený míč se zjevil u nejlepšího střelce Davídka, který se ze 4 metrů nemílil 2:3. V tomto okamžiku se lámal pomyslný chléb. Skvělou obrannou hrou celého týmu jsme trpělivě čekali na příležitosti a ty samozřejmě přicházeli. Domácí to víc a víc otevřeli a prostoru na rychlý protiútok bylo více než dost. V 73. po úniku na levé straně a následném centru se dostal míč k volnému Jirouškovi, který vypálil a k velké naší radosti zvýšil na konečných 2:4 pro nás. Pár pološancí jsme ještě měli, ale žádná se už, bohužel pro nás, neujala. Celkově jsme vyhráli o dvě branky zaslouženě, ale domácí předvedli velmi sympatický, korektní výkon a nemají se za co stydět. Né nadarmo se pohybují v popředí tabulky. Utkání odpovídalo souboje třetího se druhým a muselo se líbit. Příští týden přivítáme v Čapí Aréně dalšího těžkého soka, celkového lídra soutěže a tím je Újezd nad Lesy. Určitě nás byli očíhnout, tak uvidíme jak utkání druhého s prvním dopadne. Tímto zveme všechny fanoušky obou táborů na neděli 17.4.2016 od 17.00 do Ďáblického útulného stánku, který v zimě prošel rekonstrukcí. Atraktivita utkání je zaručena aktuálním umístěním obou mužstev. Ďáblice DO TOHO !!!!

TJ Čechie Dubeč - SK Ďáblice 2:4(2:2)

Sestava : Chrobok, Kordule, Průša (K), Veselý, Radomskiy(83' Plechatý), Jiroušek, Fiala, Novák(82' Křivánek),Hejna, Davídek, Zemánek(80' Bareš)

Branky : Fiala PK, Veselý, Davídek, Jiroušek

Hodnocení trenéra Průši : Třetí jarní kolo jsme zvládli a můžeme se s plnou odpovědností připravovat na Újezd. Musíme jít zápas od zápasu a na konci se uvidí, nač náš bodový zisk bude stačit.Teď ná čekají dva velmi těžcí soupeři. Dnes byl první poločas jak na houpačce a domácí dokazovali v čem jsou jejich přednosti. Mohli jsme to rozhodnout dříve, ale to jsme prostě my, Ďáblice, a pustili domácí do zápasu. V prvním poločase jsme s tím měli problémy, ale ve druhém jsme hráli lépe v zadním pojetí hry. Utkání mělo svůj náboj a my jsme rádi, že tři body vezeme do Ďáblic. Dnes musím pochváli celý mančaft, včetně všech na lavičce. Jedeme dál.....