Datum a čas konání: 12.5.2024 17:00
Místo: Čentická 1470, 19016 Praha 21 - Újezd nad Lesy

A muži - Sladká odveta v Čapí aréně na gamy 6:2

Ďáblice tráva (Čapí aréna) 3.4.2016 výkop 16.30

První domácí zápas jara přinesl osm branek. Po podzimní porážce jsme měli Sportovnímu klubu z Chaber co oplácet. Zápas začal svižně a než se domácí borci rozkoukali, tak si hostující Bauer v 6.minutě naplánoval dálnici středem obrany a nekompromisně zavěsil 0:1 ! Hned po obdržené brance domácí viditělně přidali a hostující obrana nevěděla kam dřív skočit. Ve 14.minutě po nezištné přihrávce domácího snipera Davídka zavěsil vyrovnávací branku do prázdné svatyně Jiroušek 1:1 srovnáno. Běžela 24. minuta a opět do prázné brány zakončoval Hejna po stříleném centru od Davídka 2:1. Zkušeně hrající Davídek ve 28. minutě skvělým napadáním obral soupeře o míč a pohodlně obešel brankáře a upravil na 3:1. Další důležitý moment utkání se odehrál ve 36. minutě, kdy hostující obránce Vajnar nesmyslně zatáhl za brzdu a zezadu doslova přepudroval Jirouška. Hlavní rozhodčí zaslouženě ukázal Vajnarovi z blízka ČK. Běžela 40. minuta, ve které domácí dobře napadali a soupeř udělal další hrubku, kterou využil Fiala 4:1 a téměř rozhodl utkání. Do kabin se šlo za nezměněného stavu 4:1 pro naše barvy. V druhém dějství tempo viditelně opadlo a paradoxně hosté převzali v deseti iniciativu. Domácí klasickým uspokojením nechali hosty kombinovat, leč bez gólového efektu.V 65.minutě po nádherné přihrávce od Radomského zvýšil na 5:1 opět Davídek. Po nedorozumění stoperské dvojice pohodlně snížil po krásné akci dobře hrající Bauer na 5:2. Konečnou podobu výsledku udělal v 83. minutě Radomskiy po lyšácké přihrávce od Davídka 6:1. Utkání se už jen dohrálo a domácí zaslouženě oplatili podzimní porážku z Chaber, jen je škoda, že nepadlo ještě více branek. V dalším kole zajíždíme na horkou půdu do Dubče. Přijďte nás podpořit. Ďáblice DO TOHO.....

SK Ďáblice - Sportovní klub Dolní Chabry  6:2(4:1)

Sestava : Chrobok, Kurčík(69' Mošnička), Průša (K), Kordule, Radomskiy, Jiroušek(60' Plechatý),Novák,Fiala,Hejna Petr(79' Hejna Tomáš), Davídek, Zemánek

Branky : Davídek 2, Hejna Petr, Jiroušek, Fiala

Diváci : 150

Hodnocení trenéra Průši : Dorazila slušná návštěva, tak jsme rádi, že to takhle dopadlo. Soupeři jsme chtěli samozřejmě oplatit porážku, protože nás na podzim porazil.O motivaci jsme měli před utkáním postaráno, škoda jen, že nepřijeli Šmíca s Bergrem.Celkově se nám povedla odveta i s úroky. První poločas se nám celkově povedl velmi dobře a kluci splnili do puntíku stanovenou taktiku, ze které jsme vytěžili čtyři branky! Ve druhém poločase přišlo uspokojení a fotbal celkově plakal. Výsledek odpovídá dění na hřišti, ale druhá půle byla, jak na staré gardě, nikomu se nechtělo moc běhat. Dnes zahráli nad své možnosti Davídek, Radomskiy, Fiala a zajímavý výkon podal Hejna Petr. Samozřejmě pochvala pro celý tým. Čeká nás Dubeč, pokud zopakujeme výkon z první půle můžeme pomýšlet na body i tam, ale výkon z druhé, by na body jistě nestačil. Pozor na to.... Újezd ztratil a tím pádem soutěž dostavá jiný náboj. Jedeme dál.