FK Újezd nad Lesy vs Muži A

Datum a čas konání: 12.5.2024 17:00
Místo: Čentická 1470, 19016 Praha 21 - Újezd nad Lesy

U-17 Výhra na hřišti FK Újezd nad Lesy

Poslední zápas podzimní části sezony jsme odehráli na hřišti třetího týmu tabulky Újezdu nad Lesy, který byl co se týče vstřelených gólů druhý. Kluci se toho nezalekli a do zápasu vstoupili velmi aktivně. Na první gól se čekalo jenom do desáté minuty , kdy si Max vzal míč na naší polovině a nikým neatakován s ním prošel až před brankáře kde s přehledem skóroval 0:1. Kluci se hnali do útoku , ale občas nechali otevřená zadní vrátka a bylo štěstí že nás za to soupeř nepotrestal. Ten hrozil především dlouhými nákopy  , ale ty končili buď vedle branky, nebo střely pochytal Rosťa. Kluci měli ještě několik šancí na zvýšení skóre , ale do konce poločasu se skóre už nezměnilo.  Druhý poločas se od prvního moc nelišil , naši kluci se předháněli v neproměňování  šancí a soupeř hrozil z dlouhých nákopů.  Nám se podařilo vstřelit ještě jeden gól , Forest utekl po lajně a po přihrávce před branku Max vstřelil po skluzu svůj druhý  gól v zápase 0:2. Tímto výsledkem zápas skončil , ikdyž ke konci nás soupeř sevřel u naší branky , ale kluci už zdramatizování zápasu nedopustili. Klukům patří velký dík za výkon , který v tomto zápase na hřišti předvedli , domácí jsme až na pár šancí k ničemu nepustili a zaslouženě si odvážíme tři body.