Místo: hřiště Ďáblice

Muži B další výhra tentokrát s ČZU Praha

Ďáblice B 3:2 (1:0) ČZU Praha

Velmi objektivní komentář soupeře zde

Za krásného nedělního dopoledne naše BÉČKO odehrálo utkání proti soupeři s popředí tabulky. Zápas začal ve velkém tempu, kdy se hned, asi v 5. minutě, proti nám kopala penalta. Tomáš Michálek však výborným zákrokem paneltu chytil a rychlým výhozem založil protiútok. Filip Černý zakončoval, ale  hostující brankář míč vyrazil, ale Oskar Plechatý doklepl míč do brány a dal první gól. Za zmínku pak stojí nádherná střela Tomáše Jaukera, kterou brankář opět pouze vyrazil, následující dorážku však Martin Horváth přestřelil. Hosté potom měli jasnou tutovku z malého vápna,ale po střele a následující dorážce skončila jen na břevně. O poločase se tedy šlo do kabin za stavu 1:0.  Ve druhé půli v 70. minutě po chybě naší obrany soupeř tuto šanci využil a vyrovnal na 1:1. Ale v 74. minutě, po krásné akci Filipa Černého, který nádherně obstřelil gólmana   jsme opět vedli. Poté další krásná fotbalová akce v 78. minutě, tentokrát v podání Martina Horvátha, kdy geniálním lobem přehodil hostujícího gólmana a zvýšil na 3:1. Musíme uznat, že to byl opravdu nádherný gól. Poté se hosté hnali za snížením a to se jim v 87. minutě po standartní situaci povedlo, kdy hostující hráč přizvedl hlavou míč a ten skončil v naší bráně. Poté, v závěru, měli hosté ještě velkou šanci, kdy se po dlouhém autu dostal míč k hostujícímu hráči, který pohotovou střelou z malého vápna nechal vyniknout opět perfektním zákrokem Tomáše. Michálka.

Béčko má tedy před posledním zápasem 19 bodů a je na krásném 8. místě. Kdo by to čekal že? Snad ještě v posledním zápase s Cholupicemi vybojujeme nějaké bodíky.

Opět všichni podali výborný výkon, hlavně brankář Tomáš Michálek. Děkujeme perfektnímu trenérovi Jirkovi Černému, ale i týmu ČZU Praha, který byl nejen fotbalový, ale také velmi slušný tým, na kterém je vidět, že je fotbal baví. Více takových týmů v Pražské soutěži!