Datum a čas konání: 25.5.2024 10:30
Místo: K Jezeru, 14900 Praha, Česko

Muži A-Na Pragovce darované dva body

TJ Praga  31.10.2015 14.00 hodin

V místním areálu s pěknou novou budovou pokračovalo podzimní 11.kolo na hřišti TJ Praga. Hned od začátku jsme se zabydleli na soupeřově polovině a všichni Ďábličtí se cítili jako doma. V 1. minutě orazítkoval konstrukci Zemánek, hnedle poté Davídek tváří v tvář z malého mlíka(vápna) zbrkle do brankáře, aby tomu nebylo konec Blažek ve stejné situaci opět do brankáře domácích. Řeklo by se začátek jako hrom, ale bez gólů se vyhrává jen těžko. Další dvě tutovky jsme trestuhodně zahodili, tak uhodilo v 15. minutě z čisté přihrávky(hlavou) našeho hráče a osamocený domácí hráč na penaltě, ač překvapen nezazmatkoval, první střelou na bránu vedli domácí 1:0. V 18. minutě pěknou střelou z hranice 22 metrů překvapil Honza Davídek domácího golmana 1:1. A začínalo se opět od nuly. Celý první poločas hosté předváděli velmi kvalitní podívanou, leč bohužel bez gólového efektu. Šancí bylo, jako máku téměř na dva zápasy a to jsme mohli prohrávat , kdy v poslední minutě velká nedůslednost celé zadní linie. Naštěstí domácí střelec trefil střed brány, kde stál pozorně Chrobok. Do druhé půle tempo trochu opadlo, ale domácí prakticky neohrozili Ďáblického brankáře. Snažili jsme se pořád dobývat branku domácích, zejména dva sólové nájezdy Blažka a jeden Davídka volali po gólech, BOHUŽEL. V 81. minutě domácí obdrželi ČK od té chvíle vše vrhli do obrany.Několik slibných šancí jsme si vytvořili, ale podobně, jako v Uhříněvsi gól do branky nedali. Poslední tečku udělal Máj z přímého kopu po tečované střele orazítkoval opět břevno , dorážející Kordule a Hejna nebyli úspěšní. Odvážíme si bod. V dalším kole 8.11.2015 od 14.00 přivítáme na domácí půdě SK Viktorie Štěrboholy.

TJ Praga - SK Ďáblice  1:1(0:0)

Sestava : Chrobok, Veselý, Máj (C), Krátký, Kordule, Nebeský(62'Hejna), Novák, Fiala, Zemánek , Davídek, Blažek

Střelci : Davídek 19'

Diváci : 80

Hodnocení trenéra Průši : Těžko dnes něco hodnotit, kluci hráli výborně, tolik 100% šancí jsem snad za svoji kariéru hráče a trenéra nikdy nežažil, nebo si je nevybavuji. Je mi jich opravdu líto,už druhý zápas venku, odevzdali maximum. V kabině po utkání jsem jim neměl vůbec co vytknout, hrajeme 90' minut na jednu bránu a vezeme jen jeden bodík. Po dlouhé době se mě nechtělo vůbec do kabiny ! Musíme jed dál....