Muži A vs SK Hostivař

Datum a čas konání: 19.5.2024 17:00
Místo: hřiště Ďáblice

U-17 Mladší dorost Remíza na domácím hřišti 1:1

Další domácí utkání jsme sehráli s týmem FK Union Strašnice. Od prvních minut jsme byli lepším týmem a soupeře jsme téměř k ničemu nepustili . Bohužel se nám ale nedařilo šance proměňovat. Klukům se dařila kombinace , ale finální zakončení  bylo nulové. Forest šel několikrát sám na brankáře, ale prostřelit se ho nepodařilo, to samé Fanůš. A podobně se dařilo i ostatním. Až čtyři minuty před koncem poločasu zahrával Miki roh , Fanůš trefil míč uchem a vstřelil gól 1:0. Po přestávce se obraz hry nezměnil , my jsme kombinovaly , soupeř se bránil , ale v proměňování šáncí jsme byli marní. A jak zní staré pořekadlo „nedáš dostaneš“ , tak se i stalo. Soupeřův útočník si z našich obránců udělal slalomovou dráhu a vstřelil vyrovnávací gól 1:1. Soupeři tento gól vlil energii do žil a začali nám zatápět.  Naštěstí už žádnou šanci neproměnili a naopak naši kluci se vrátili ke hře ze skoro celého zápasu ale dnes jim nebylo souzeno, Miki v poslední minutě mohl dát gól ,ale střelecká muška dnes zůstala v šatně.  Soupeř by měl poděkovat svému brankáři, který naše kluky vychytal. Dnes to byl zápas „blbec“ , šancí na vstřelení  gólu jsme měli tak na tři zápasy , ale dnes nebylo klukům souzeno zvítězit. I tak musíme kluky pochválit za předvedenou hru , nasazení i bojovnost. Doufám , že kluci protrhnou střeleckou smůlu a v dalším zápase s Aritmou zvítězí.