Datum a čas konání: 25.5.2024 10:30
Místo: K Jezeru, 14900 Praha, Česko

Muži A - V Uhříněvsi jsme sahali po 3 bodech

Areál Uhříněves 17. 10. 2015  10.30 h.

Nezvykle brzo ráno Ďábličtí zajížděli do Uhříněvsi na místní hřiště. Soupeř disponuje velmi zkušenými hráči, takže se čekalo fotbalové utkání. Tráva byla silně podmáčená, ale podmínky byli pro obě mužstva stejné. První minuty byly spíše opatrné, domácí dvakrát zahrozili po našich individuálních hrubkách, které domácí nepotrestali. Poté se osmělili i naši borci a více méně do konce poločasu diktovali tempo hry. Velké příležitosti zahodili Horvát (hlavou), Davídek (nohou) a Hejna (nohou). Do kabin se šlo za stavu 0:0. Ve druhém poločase byla převaha ještě zřetelnější, ale koncovka našich hráčů byla tentokráte velmi výchýlená nebo zbrklá. Paradoxně, vyloučení domácích v 55. minutě za faul na Fialu, který vykartoval domácího hráče po samostatném nájezdu nám uškodilo. Od té chvíle domácí zpevnili zadní řady a téměř nechtěli hrát fotbal. Naši hráči se snažili roztahovat hřiště a pár příležitostí bylo, ale dobrá obrana domácích pod vedením Michala Horňáka nám nedovolila vstřelit branku. Konec zápasu nebyl v žádném případě o fotbale, zdržovací taktika domácím dokonale vyšla a ani rozhodčímu to nevadilo, proto si odvážíme z Uhříněvsi jen jeden bod. V příštím kole přivítáme na domácím hřišti štiku soutěže SK Hostivař. Výkop ve 14.30 h.

FC Čechie Uhříněves - SK Ďáblice  0:0 (0:0)

Sestava : Chrobok, Šabacký, Máj (C), Blažek, Kordule, Jiroušek (59' Zemánek) Novák, Fiala, Hejna, Horváth, Davídek

Diváci : 102  ?

Hodnocení trenéra Průši : Po minulém herním výpadku, dnes kluci předvedli, na co mají. V tomto ohledu jsem spokojen. Domácí hráli zkušeně. Tutovky tam byli, ale bohužel jsme propadli v zakončení jako v Chabrech. Poprvé od začátku v sezóně nastoupil Jiroušek a rozhodně nezklamal. Jsme zvědaví, jak se bude dál vyvíjet jeho fotbalový růst. Dnes musím vyzdvihnout zkušené hráče za nadstandardní výkon Fialu, Horvátha, Blažka, Nováka a Máje. Samozřejmě mě mrzí ztráta dvou bodů, protože by si to kluci za předvedený výkon zasloužili.