Datum a čas konání: 5.5.2024 17:00
Místo: hřiště Ďáblice

Muži A -S Kyjema za 3 body v ospalém tempu

SK Ďáblice 11.10.2015 16:00

Na pěkně připraveném place ( skvělá práce Jardo ) jsme přivítali TJ KYJE. Od začátku utkání se hrálo podle nudných not, zřejmě podzimní počasí uspalo hráče na celých 30. minut do zimního spánku. Pohybová aktivita na nízké úrovni, až v 31.minutě po pěkném centru Nebeského zavěsil Honza Davídek hlavou na 1:0. Od té chvíle se aktivita trochu zvedla a pár příležitostí jsme měli, leč bez gólového efektu. Poločas 1:0. Ve druhém dějství se hra trochu zrychlila a pomalu se dalo na něco dívat. V 58. minutě rozvlnil síť Fiala krásnou střelou k tyči 2:0. Hosté museli otevřít obranu a dokonale toho využili domácí ke vstřelení dvou branek. V 78.minutě Jirka Zemánek zakončoval na 3:0 a ke konci utkání završil skóre na 4:0 opět Fiala po krásné kombinaci do prázdné brány. Máme další 3 body, ale předvedená hra a výkon nebyl dnes optimální. V dalším utkání zajíždíme na horkou půdu do Uhříněvsi 17.10.2015 v 10:30. Doufejm, že kluci odvedou mnohem lepší výkon.

SK Ďáblice - TJ Kyje  4:0(1:0)

Sestava : Chrobok, Veselý, Máj (C), Kordule(82' Krátký), Radomskiy(55' Šabacký), Nebeský(82' Gregor), Fiala, Novák,Hejna (62'Jiroušek), Davídek, Blažek( 62' Zemánek)

Branky : Fiala 58',88', Davídek 31', Zemánek 78'

Diváci : 90

Hodnocení trenéra Průši : Dnes jsme nepředvedli nic světoborného, zejména první poločas se nemusel vůbec hrát. Diváci musí být zklamaní z předvedené hry a já také. Dnes se tam nenašel nikdo, kdo by převyšoval nebo strhl ostatní. Na druhou stranu máme tři body a proto to hrajem. Klukům jsem za to poděkoval. 26 utkání v řadě nejde odehrát na stejné úrovni, to je jasné, ale takový výkon by v dalších utkání body nepřinesl. Dnes chválím všechny hráče co zasáhli do utkání jako střídající, protože mě svým výkonem nasadili brouka do hlavy, kdo bude příště hrát od začátku. Jedeme dál, v dalším kole narazíme na zkušeného soupeře Čechie Uhříněves.