Muži A vs FC Tempo Praha "B"

Datum a čas konání: 5.5.2024 17:00
Místo: hřiště Ďáblice

U - 17 Mladší dorost Výhra na hřišti Čechie Smíchov

První poločas se pro nás nevyvíjel vůbec dobře , domácí na nás vlítli a bylo velké štěstí ,že jsme neinkasovali , pět rohů za sebou hovoří za vše. Naštěstí domácí neměly přesnou mušku a do šaten se odcházelo za stavu nula nula.Po trenérově bouři v šatně nastoupily kluci do druhého poločasu jako vyměnění , začaly vyhrávat osobní souboje a odměnou jim bylo vedení 3-0, domácím se podařilo snížit ale kluci nedovolily žádné drama a po dalších dvou vstřelených gólech dovedly utkání do vítězného konce. Utkání to bylo těžké a soupeř nám nedal nic zadarmo.

Co o našem zápase napsal soupeř ze Smíchova :

DRUHÝ POLOČAS PŘINESL PROHRU:ČS - ĎÁBLICE 2:5

S Ďáblicemi jsme odehráli zápas, ve kterém všechny branky padli až ve druhém poločase. Bohužel většina z nich do naší sítě.
Přitom první poločas jsme odehráli velmi slibně. Soupeře jsme téměř k ničemu nepustili, naopak jsme více drželi míč, tvořili hru a i do několika šancí jsme se dostali. Vlastně každý v ofensivní záloze a útoku mohl vstřelit branku, ale to jsme bohužel nezvládli.
Druhý poločas byl naprosto jiný. Soupeř na nás vletěl a rychle vstřelil vedoucí branku. To ďáblickým hráčům ještě více dodalo na rychlosti, přesnosti, kombinaci a samozřejmě na sebevědomí. Než jsme se stihli rozkoukat bylo to 0:3. Hra celého týmu směrem dozadu se změnila v totální chaos. Prohrávali jsme souboje jeden na jednoho, neobsazovali jsme nabíhající hráče a hlavně nestíhali rychlostně. Náběhy do vápna jsme zachytávali pouze očima. Fyzicky jsme byli o několik kroků pozadu a zakončující hráči tak měli ve vápně dostatek prostoru a hlavně času překonat Olivera. Zmar nezmírnili ani dvě branky Filipa. Takhle se bránit nedá. Je pravda, že hosté se ve druhé půli výrazně zlepšili a hráli opravdu pěkný fotbal, ale my jsme měli proměnit nějaké šance a pološance z prvního poločasu. Poločas druhý už byl z naší strany bídný a prohru jsme si jasně zasloužili.
Po postupu do vyšší soutěže je vidět, že některé týmy v I.třídě mají svou kvalitu a naše chyby potrestají. To je velký rozdíl oproti jaru kdy jsme kromě zápasů s týmy z čela tabulky vyhrávali rozdílem třídy nebo i několika tříd. Je dobře, že jsme takový zápas odehráli. Spíše takový zápas nás něco naučí než výhra 12:1 či 7:0. Víme kde jsme pohořeli a před dalším zápasem se domluvíme jak a co dělat jinak. Jestli to přinese úspěch nebo ne je teprve otázka.