Místo: K vodě 3186/2, 10600 Praha 10 - Záběhlice

Muži B Smolná prohra s Čakovicemi 2:0

Muži B  Smolná prohra s Čakovicemi 2:0

V sobotu 3.10. od 10:30 se  Béčko utkalo s Čakovicemi

V 1. poločase byla hra velmi vyrovnaná s občasnými náznaky nějaké šance. Proto se šlo v poločase do kabin za stavu 0:0.

Do druhého poločasu vlítlo naše BÉČKO ve velkém stylu. Bohužel první velká šance neskončila gólem, David Procházka šel sám na domácího golmana, ale domácí golman předvedl perfektní zákrok. V 74. minutě přišla nešťastná chvíle, kdy jsme si po rohovém kopu domácích dali vlastní gól. Od té doby jsme měli absolutní územní převahu. Za zmínku stojí OBROVSKÁ šance Martina Horvátha, když si krásně povodil domácí obranu a chytrým lobem překonal golmana. Míč však jen o pár centimetrů doskákal vedle levé tyče. Další obrovské štěstí měli Čakovice, kdy 5x dokázali po obrovském závaru vykopnout míč z brankové čáry. Trenér Jirka Černý po zápase komentoval: "Ta situace by klidně mohla být v pořadu Neváhej a Toč". Naše BÉČKO mělo další obrovské šance, kdy se Tomáš Král dostal do malého vápna, ale míč opět letěl jen vedle levé tyče. Ani po obrovském tlaku se nám gól prostě nepodařilo dát. A nakonec v 92. minutě do otevřené obrany soupeř zvýšil na 2:0. Poté rozhodčí odpískal KONEC.

Zápas měl velmi dobré tempo hlavně v 2. poločase a divákům se musel líbit. Bohužel 3 body berou Čakovice, i když za 2. poločas si je vůbec nezasloužili. Opět nás musí mrzet neproměněné gólové šance.

Příští zápas hraje BÉČKO v 13:30 na domácí půdě proti FK Union Strašnice.