SK Ďáblice

Oficiální stránky fotbalového klubu
SK Ďáblice
www.skdablice.eu

Příští zápas

U-10 - Sokol Stodůlky - smolná prohra o gól :-(

U-10 - Sokol Stodůlky - smolná prohra o gól :-(

Dnes jsme nastoupili k „netrpělivě“ očekávanému střetnutí proti zdatnému soupeři TJ Sokol Stodůlky. Od samého počátku utkání bylo zřejmé, že nepůjde o lehký zápas (musíme ale říci, že právě takové zápasy jsou pro nás tou správnou výzvou).

Soupeř postavil na hřiště blíže ke kantýně svůj silnější tým, my jsme naše týmy tradičně po půlce prostřídali. Utkání nebylo lehké a ukázalo nám místa, kde máme ještě značné rezervy. V rámci rychlého pozápasového „hodnocení“ zápasu některými rodiči a trenéry bylo zjevné, že vnímání našeho herního projevu je rozdílné. Každý to prostě vždycky bude vidět trochu jinak. Nemůžeme říci, že by se naši hoši, ostatně jako již tradičně, nesnažili, že by nebojovali, ba naopak, právě tímto přístupem se soupeřem drželi krok (nakonec rozhodl jediný gól o naší prohře, ano správně po přepočítání gólů, nikoliv oficiálně, zápas skončil 15:16, i když kdo ví, jelikož při závěrečném zápisu bylo zjištěno, že soupeř možná administrativně pochybil a co z toho nakonec bude, uvidíme). Viděli jsme zdatné individuální výkony zejména v přechodu 1x1, kombinační a důraznou hru, výborné brankářské výkony. Na druhou stranu jsme viděli i takové prvky hry, které musíme zlepšit (i když každý zápas je jiný, záleží na tom, co soupeř dovolí). V tomto zápase jsme měli velké problémy s rozehrávkou od naší brány (pomalost, nepřesnost, ukvapenost, ne zcela celkový přehled o hře a hráčích), dále s pohybem bez míče a uvolněním se do volného prostoru, a když už se nám taková herní situace povedla, vázla kombinace, kdy hodně často (i přes řečené, že hru 1x1 zcela podporujeme) jdeme s míčem proti přesile, do plných, nebo s ním letíme přes celé hřiště a pak nám dochází síly, brána soupeře je pro nás jako červený hadr. Ofenzivní hru jistě podporujeme, ale už bychom od kluků chtěli více kombinací a „hry hlavou“, což jsme u soupeře viděli. Samozřejmě toto souvisí s „dokonalou“ prací s míčem (technikou), kterou stále pilujeme a klukům vysvětlujeme, jak je důležitý, vedle hry, i dril na míči. 

Na druhou stranu na hřišti dále od kantýny se hrál od začátku vyrovnaný zápas. Dlouho byl stav 1:1, přičemž v druhé části první čtvrtiny naši kluci přizpůsobili styl bránění protihráčů a nedovolili jim rozehrát jednoduchou cestou. Tím začal soupeř dělat chyby a nám se podařilo vstřelit další 4 góly. V druhé čtvrtině se hrál opět vyrovnaný a hodně bojovný fotbal, který skončil výsledkově smírně. Po výměně týmů se scénář téměř opakoval, pouze v opačném pořadí. Třetí část byla gólově vyrovnaná. V poslední jsme se, hlavně díky dvojici Matěj S. a Vláďa, opět gólově utrhli a rychle vedli 4:0. Do konce zápasu se ještě soupeři podařilo vstřelit dva góly a byl konec.

Dnes jsme bohužel, co se tabulky týká, ztratili vedení a jsme o jeden bod druzí. Čekají nás ještě dva zápasy, takže ještě není nic ztraceno v tom smyslu, aby se kluci stali poprvé mistry J

Uděláme pro to maximum, stejně jako vy, naši diváci, kterým opět musíme poděkovat za pěkné a hlasité fandění.

Trenéři

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Tabulka

1. SK Slovan Kunratice 1 6:1 3
2. FK Újezd nad Lesy 1 4:0 3
3. Spartak Hrdlořezy 1 4:1 3
4. FC Háje Jižní Město 1 4:2 3
5. FC Tempo Praha "B" 1 4:2 3
6. TJ Sokol Troja 1 4:4 1
7. Sokol Kolovraty 1 4:4 1
8. Muži A 1 1:1 1
9. TJ Kyje Praha 14 1 1:1 1
10. SK Viktoria Štěrboholy 0 0:0 0
11. TJ Praga Praha 0 0:0 0
12. FC Čechie Uhříněves 1 2:4 0
13. SC Xaverov 1 2:4 0
14. FK Union Strašnice 1 1:4 0
15. TJ Březiněves 1 0:4 0
16. TJ Slovan Bohnice 1 1:6 0

Kompletní tabulka

Poslední zápas

U - 11 Starší přípravka (2HP) roč. 2008
FK Dukla Praha
0:3
Podrobnosti

Střelci týmu

69 gólů

Vláďa MOŠKA

68 gólů

Martin VOKATÝ

64 gólů

Tobiáš PŘENOSIL

51 gólů

Nikolas DIAN

40 gólů

Filip GROF

35 gólů

Jirka TRESNER

34 gólů

Matouš POSTUPA

32 gólů

Matěj SEIFERT

Počet návštěv: 134930
Posledních 30 dnů: 1516 | Posledních 7 dnů: 452 | Poslední den: 54

© 2018 SK Ďáblice | Všechna práva vyhrazena | m.mosnicka@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne