Datum a čas konání: 19.5.2024 17:00
Místo: hřiště Ďáblice

A - muži 11.kolo Přeboru - Ďáblické srdce nebylo vidět

Dukla JM nedala Ďáblicím šanci

31. října 2016 13:55» Před zápasem měla Dukla z Jižního Města vyrovnanou bilanci. Čtyři porážky, čtyři remízy a v Ďáblicích přidala i čtvrté vítězství. Naprosto zasloužené a přesvědčivé. Domácí začali sice dobře, připravili si několik standardních situací, ale pka začala hra hostů nabírat na obrátkách a nakonec z toho bylo pět gólů v síti Ďáblic.

Ten první přišel krátce před koncem první půlhodiny zápasu. Akce začala na pravé straně spoluprací dvojice Inneman - Janoušek, ten předal míč Vidličkovi, který našele ve vápně Kotlíka. Ten mu ho vtipnou patičkou vrátil a Vidlička po zemi poslal míč přesně k tyči.

I druhá gólová akce hostů začala u dvojice Inneman - Janoušek. A opět to byl Kotlík, který tentokrát střílel sám. Chrobok jeho střelu jen vyrazil a štírek Farkaš jej protlačil  za jeho záda. Za stavu 0:2 i první poločas skončil.

Po přestávce už bylo na hřišti jen jedno mužstvo a skore v neprospěch domácích hrozivě narůstalo,
až do konečné podoby 0:5.

Tentokrát se gólová akce zrodila na levé straně a měla stejné aktéry. Farkaš vysunul Kotlíka, sám si naběhl na jeho přihrávku před branku a ve skluzu jí nasměroval k bližší tyči. V 70. minutě se dočkal i sám dosavadní nahráváč Kotlík.  Vybojoval si míč na vlastní polovině, vyměnil si ho s Janouškema své dlouhé sólo zakončil levačkou naprosto přesně.

Konečnou podobu výsledku dala 80. minuta. Kotlík nejdříve po rychlém autu Innemana střílel těsně mimo. Pak ale v vápně převzal centr z levé strany, posunul jej proti noze Vidličkovi, který vypálil přesné k pravé tyči domácí branky. 5:0 a konec.

Ďáblice - Dukla JM 0:5 (0:2)
Branky: 27. a 80. Vidlička, 42. a 64. Farkaš, 70. Kotlík. ŽK: 53. Šabacký, 90. Mošnička - 53. Kotlík.
Rozhodčí: Toman - Tikal, Šaróka. Diváků: 80.
Ďáblice: Chrobok - Kurčík, Máj, Jankulár, Kordule (52. Mošnička) - Novák (46. Davídek), Radomskiy
(28. Šabacký), Fiala, Dafčík (71. Jiroušek) - Blažek, Kudláček. Trenér: Martin Průša.
Dukla: Štěpánek - Inneman, Markuzi, Hruška, Slabý (70. Hulinský) - Vidlička, Farkaš - Pařík (65. Toman), Janoušek (85. Bičaník), M. Lafek (85. Solař) - Kotík (81. Rabenseifer). Trenér: Josef Světlík.

Hlasy trenérů
Martin Průša (Ďáblice): „Bez bojovnosti a nasazení se fotbal hrát nedá. Podali jsme nejslabší výkon
za dobu, co jsme v přeboru a dali jsme facku fanouškům, co nám chodí fandit. Soupeř hrál navíc dobře.
Víc to hodnotit nechci.”
Josef Světlík (Dukla JM): „Domácí začali aktivně a měli platonickou převahu. Přežili jsme jejich tři rohové kopy a pak jsme začali hrát to, co jsme chtěli. Snažili jsme se rozpohybovat naše útočné hráče a to se povedlo. Dali jsme pět branek a vyhráli jsme, vše ale bereme s pokorou. Do Ďáblic jsme si jeli pro výhru,
tu jsme získali a s tím jsme spokojení.”

Nejlepší hráč Ďáblic: Roman Kudláček.
Nejlepší hráč Dukly JM: Vlastimil Vidlička.
Nejlepší hráč podle fotbalpraha.cz: Ondřej Kotlík (Dukla JM).