Muži A vs SK Hostivař

Datum a čas konání: 19.5.2024 17:00
Místo: hřiště Ďáblice

U-17 Prohra 2:0 na Dukle JM

V dalším zápase jsme nastoupili na hřišti Dukly JM, byl to přímý souboj o první místo. Rozhodčí se uráčil přijít o patnáct minut později s tím, že nemohl Ivana zapsat do zápisu. Soupeře jsme překvapili naší iniciativou a Forest měl dvě gólovky, první střelou netrefil bránu a druhou střelu z dálky mu brankář vyrazil nad bránu. Měli jsme ještě několik příležitostí, ale bohužel žádná střela nezapadla mezi tři tyče. Poté se hra vyrovnala a od 20´ si rozhodčí uvědomil,  že by měli vyhrát domácí. Začal otáčet fauly, nám je pískal a soupeři ne. První gól padl po zpracování míče rukou soupeře v našem vápně a faulu na Dvořku, poté se míč vrátil před naší bránu a útočník soupeře už měl jednoduchou pozici na vstřelení gólu 0:1. O přestávce asi domácí promluvili do duše rozhodčího ještě více, protože před začátkem toho druhého poslal rozhodčí z lavičky pryč Ivana, kterého údajně před začátkem nemohl zapsat do zápisu, a zakázal nám natáčet zápas, asi věděl proč. A aby toho nebylo málo, Pavla za poznámku že by mohl pískat rovinu vyhodil taktéž z lavičky. Druhý poločas začal tlakem soupeř, ale všechny jeho šance skončili buď na naší obraně,  nebo to vychytal Jirka v bráně. V 60´ soupeř kopal roh, Jirka si šel pro míč, soupeř ho fauloval , ale rozhodčí to nepískl a my jsme inkasovaly podruhé 0:2. Od té doby to byl spíše boj než fotbal, my jsme si už moc šancí nevypracovali a tak přišla naše první prohra v sezóně. Bohužel takovým způsobem, že se chce člověku brečet a frustrace kluků byla obrovská, prohrát se může, ale když je to takovýmto způsobem je to smutné. Vždyť ani jeden gól neměl platit. Klukům je potřeba poděkovat za výkon a bojovnost, nebyli jsme horším týmem. Teď je potřeba se z tohoto zápasu oklepat a další zápas proti Unionu vyhrát.