Datum a čas konání: 19.5.2024 17:00
Místo: hřiště Ďáblice

U - 8 Nádherný zápas nakonec skončil výhrou 11:8

Ďáblice FC Zličín 7.10.2016

V pátek odpoledne jsme odehráli už 5.mistrák této sezóny, tentokrát jsme jeli na hřiště FC Zličín.

Na zápase jsme byly v této sestavě: Matouš, Scott,Tomík ,Niky ,Matěj, Honzík, Adámek,Ríša,Šimon

Před zápasem proběhla rychlá rozcvička a hned se šlo do zápasu. Kluci začali aktivněji předváděli výbornou hru a po několika šancí jsme dali první branku, kdy po faulu vstřelil k levé tyčce z přímáku gól Nicky. Po vstřelené brance, ale převzal iniciativitu soupeř, také díky naším menším chybám např. když Scott stál na brankové čáře místo toho, aby se pohyboval za obránci a hrál "falešného obránce" a soupeř dokázal jeho chybičku potrestat vstřelením vyrovnávacího gólu. Poté, ale hostující hráč zahrál před brankou rukou a kopala se penalta. K penaltě se postavil Tomík a úspěšně jí proměnil.

Hra soupeře byla velice zajímavá nakopáváné míče od brankáře z kterých jsme většinou dostávali velice smolné branky a proto se soupeř dostal do vedení 4:2. Na druhou třetinu jsem se snažil kluky povzbudit, že hrají dobře, akorát mají prostě smůlu. Nástup do druhé třetiny,  byl znovu výrazný kluci vlítli na soupeře a podařilo se jim snížit, ale opět nás sráželi menší chybičky nebo šťastné branky od soupeře.

Na tomto zápase se mi, ale velice líbilo, že kluci i přes smolné góly se celou dobu snažili vyrovnat a poslední dvě třetiny musím přiznat, že byly pro mě naprosto strhující a moc jsem si je užíval. A když pak bylo na naší straně mnoho šancí na vyrovnání Matěj trefil asi 4x tyčku tak mi bylo kluků líto.

Poté, ale následovalo vyrovnání, když Matouš znova exkluzivní bombou z první dal gól a nedal brankářovi šanci SUPER GÓL :-). Poté kluci přidali další branky, až se stav zastavil na konečných 11:8.

Dnešní zápas byl naprosto strhující, mnoho napínavých šancí, krásných akcí, nervů, prostě všechno co k fotbalu patří !!!

Opět říkám, že jsem velice rád, protože mi přijde, že kluci hráli jako jedna parta nenechali se rozhodit nepříznivým výsledkem, ale bojovali do poslední minuty a na konci přišla odměna ve formě vyhraného zápasu. Jsem taky rád že po měsíci se nám vrátil Šimon je to zase posílení do naší party.

Dneska výborně odehráli Matouš s Matějem velká pochvala, ale i pro všechny ostatní kluky, každým zápasem se strašně fotbalově zvedají a v dnešním zápase to bylo vidět.

Pro mě tento zápas byl taky velmi náročný, ani se nechci vyjadřovat k chování hostujícího trenéra, kdy nepochopitelně řval na kluky atd. naštěstí vše dopadlo dobře zápas jsem si moc užil a taky jsme si s klukama následně v šatně zařvali vítězný pokřik !!

Bylo to prostě SUPER a už se těším na další zápas, který hrajeme v neděli od 13:45 s Čakovicemi.

Opět děkuji šatnářkám za pomoc všem rodičům a hlavně klukům dneska to bylo v jejich roli :)