Datum a čas konání: 12.5.2024 17:00
Místo: Čentická 1470, 19016 Praha 21 - Újezd nad Lesy

A muži - Poslední zápas venku za 3 body

Štěrboholy tráva 10.6 2016 výkop 19.00

Tradiční poslední kolo venku hrajeme ve Štěrboholích. Zápas začal naší převahou, kterou jsme v prvním poločase zúročili ve tři vstřelené branky. Na 0:1 ve 12. minutě zavěsil Davídek po krásné přihrávce od Hejny. O pár minut později televizní střelou pod klacek zvyšoval Novák na krásných 0:2. Nepřestávali jsme útočit a šance přibývali, ale né potvrdit pěkný start do zápasu. Až ve 35. minutě po centru z pravé strany Hejnou navýšil krásnou hlavičkou opět Davídek. Posledních deset minut se hra vyrovnala a své dvě příležitosti domácí nezužitkovali a proto se šlo do kabin za příznivého stavu 0:3 pro naše barvy. Druhá polovina, už neměla zdaleka takové tempo a zejména náš výkon šel rapidně dolů. Domácí několikráte za poločas rozhýbali naší obranu, která se měla co otáčet. Šance byli na obou stranách, ale nikdo nerozvlnil síť. Až přišla 88. minuta, kdy po pěkné akci z levé strany naservíroval domácí hráč před bránu a Jenšík se nemýlil 1:3. Do konce, už žádná branka nepadla a proto si odvážíme tři zasloužené body, hlavně za první poločas do Ďáblic. V posledním letošním kole nás čeká ve čtvrtek od 18.00 na domácí půdě další tradiční soupeř soutěže Vyšehrad "B". ĎÁBLICE DO TOHO !!!!!

SK Viktorie Štěrboholy - SK Ďáblice  1:3(0:3)

Sestava : Chrobok, Kurčík,Průša(K) 45min Plechatý, Veselý, Kordule, Jiroušek, Novák, Křivánek, Davídek(79min Davídek), Hejna(56min Bareš)

Střelci : Davídek 2, Novák

Hodnocení trenéra Martina Průši : V prvním poločase lepší pohyb i hra. Druhý poločas měl mnohem menší kvalitu z naší strany přesto výsledek odpovídá dění na hřišti, zas tam bylo několik hluchý chvilek v našem obraném pásmu ! Přesnost přihrávek a odvaha 1v1 je pro některé kluky stále nelehký úkol. V dalším kole máme poslední utkání a pak se rozjedem všichni do svých domovů.Sezóna utekla, jako voda.