Muži A vs SK Slovan Kunratice
Datum a čas konání: 21.4.2024 17:00
Místo: hřiště Ďáblice
SK Union Vršovice "B" vs Muži B
Datum a čas konání: 20.4.2024 13:30
Místo: Na vrších 1503/1, 10000 Praha 10 - Vršovice
U - 19 Starší dorost .. vs SK Nusle
Datum a čas konání: 20.4.2024 17:00
Místo: hřiště Ďáblice
U - 17 Mladší dorost.. vs SK Dolní Chabry
Datum a čas konání: 21.4.2024 14:00
Místo: hřiště Ďáblice
U - 16 Mladší dorost.. vs FK Dukla Jižní město ..
Datum a čas konání: 21.4.2024 11:30
Místo: hřiště Ďáblice
U - 15 Starší žáci A .. vs TJ Sokol Stodůlky
Datum a čas konání: 20.4.2024 14:30
Místo: hřiště Ďáblice
U - 14 Starší žáci B .. vs TJ Sokol Řepy
Datum a čas konání: 21.4.2024 09:00
Místo: hřiště Ďáblice
FK Meteor Praha VIII .. vs U - 13 Mladší žáci A ..
Datum a čas konání: 20.4.2024 17:00
U - 12 Mladší žáci B.. vs TJ Sokol Troja
Datum a čas konání: 27.4.2024 14:45
Úvod / mladší žáci B - 2018/19 / 11.kolo / SK Uhelné sklady Praha :
SK Uhelné sklady Praha
5 : 1
Sokol Dolní Počernice
Muži A |
2:1 Podrobnosti |
Muži B
TJ SK Satalice |
2:0 Podrobnosti |
AFK Slavoj Podolí Praha
U - 19 Starší dorost roč. 2005/2006 |
4:1 Podrobnosti |
ČAFC Praha
U - 17 Mladší dorost A roč. 2007 |
2:3 Podrobnosti |
Deutscher Fussball-Club Prag
U - 16 Mladší dorost B roč.2008 |
0:13 Podrobnosti |
FK Meteor Praha VIII "C"
U - 15 Starší žáci A roč. 2009 |
7:0 Podrobnosti |
FC Přední Kopanina
U - 14 Starší žáci B roč. 2010 |
6:1 Podrobnosti |
U - 13 Mladší žáci A roč. 2011
SK Zbraslav |
2:2 Podrobnosti |
TJ Slavoj Suchdol
U - 12 Mladší žáci B,C roč. 2012 |
8:5 Podrobnosti |
1. | FK Čechie Dubeč | 21 | 53:30 | 45 |
2. | SK Slovan Kunratice | 21 | 58:28 | 44 |
3. | SC Xaverov Horní.. | 21 | 53:30 | 44 |
4. | SK Union Vršovice | 21 | 58:25 | 43 |
5. | FC Tempo Praha "B" | 21 | 65:39 | 42 |
6. | TJ Spoje Praha "B" | 21 | 60:36 | 41 |
7. | FK Újezd nad Lesy | 21 | 55:33 | 40 |
8. | TJ Březiněves | 21 | 51:45 | 31 |
9. | Muži A | 21 | 42:39 | 30 |
10. | SK Újezd Praha 4 "B" | 21 | 45:53 | 24 |
11. | FC Háje Jižní Město | 21 | 33:45 | 23 |
12. | TJ Praga Praha | 21 | 31:58 | 16 |
13. | FK Vinoř | 21 | 36:66 | 16 |
14. | SK Viktoria Štěrboholy | 21 | 32:72 | 16 |
15. | SK Hostivař | 21 | 19:61 | 13 |
16. | Sokol Dolní Počernice | 21 | 26:57 | 12 |
1. | FK Union Strašnice | 21 | 95:33 | 50 |
2. | FC Háje Jižní Město "B" | 21 | 58:33 | 45 |
3. | TJ Kyje Praha 14 | 21 | 75:25 | 44 |
4. | SK Junior Praha | 21 | 58:35 | 44 |
5. | FK Klánovice | 21 | 84:28 | 43 |
6. | ČAFC Praha "B" | 21 | 69:30 | 43 |
7. | Sokol Kolovraty "B" | 21 | 66:48 | 40 |
8. | SK Čechie Uhřiněves "B" | 21 | 61:40 | 28 |
9. | Partisan Prague FC | 21 | 54:41 | 26 |
10. | SK Union Vršovice "B" | 21 | 56:53 | 26 |
11. | Muži B | 21 | 38:46 | 21 |
12. | FK Újezd nad Lesy "B" | 21 | 41:88 | 21 |
13. | TJ SK Satalice | 21 | 34:45 | 19 |
14. | Spartak Hrdlořezy | 21 | 26:70 | 17 |
15. | Jižní Město Chodov | 21 | 43:78 | 15 |
16. | AFK Slavia Malešice | 21 | 20:185 | 3 |
1. | ČAFC Praha | 14 | 67:18 | 37 |
2. | SK Hostivař | 14 | 42:15 | 32 |
3. | U - 19 Starší dorost .. | 14 | 34:16 | 26 |
4. | SK Nusle | 14 | 26:21 | 24 |
5. | Sokol Kolovraty | 14 | 52:29 | 23 |
6. | SK Dolní Chabry | 14 | 41:37 | 21 |
7. | FC Přední Kopanina | 14 | 25:38 | 18 |
8. | FK Újezd nad Lesy | 14 | 24:37 | 18 |
9. | SK Čechie Uhříněves | 14 | 38:45 | 16 |
10. | AFK Slavoj Podolí Praha | 14 | 28:40 | 13 |
11. | TJ Sokol Řepy | 14 | 23:51 | 7 |
12. | TJ Březiněves | 14 | 11:64 | 7 |
1. | SC Xaverov Horní.. | 18 | 63:19 | 40 |
2. | ABC Braník "B" | 18 | 66:28 | 38 |
3. | FC Háje Jižní Město | 17 | 57:32 | 37 |
4. | SK Zbraslav | 17 | 59:37 | 36 |
5. | FK Dukla Jižní Město | 17 | 59:46 | 32 |
6. | FK Admira Praha "B" | 18 | 40:28 | 30 |
7. | U - 17 Mladší dorost.. | 18 | 44:39 | 30 |
8. | FK Meteor Praha VIII .. | 18 | 31:31 | 25 |
9. | SK Dolní Chabry | 17 | 42:47 | 22 |
10. | SK Střešovice 1911 | 18 | 41:41 | 20 |
11. | FK Slavoj Vyšehrad "B" | 18 | 39:70 | 12 |
12. | TJ Sokol Stodůlky | 18 | 32:67 | 11 |
13. | TJ Praga Praha | 18 | 19:69 | 11 |
14. | ČAFC Praha | 18 | 18:56 | 10 |
1. | U - 16 Mladší dorost.. | 8 | 49:6 | 22 |
2. | FK Union Strašnice | 9 | 28:15 | 21 |
3. | FK Dukla Jižní město .. | 9 | 48:19 | 18 |
4. | Spartak Hrdlořezy "B" | 9 | 37:9 | 17 |
5. | SK Junior Praha | 9 | 32:10 | 16 |
6. | AFK Slavoj Podolí.. | 9 | 33:51 | 12 |
7. | Jižní Město Chodov | 9 | 17:38 | 6 |
8. | FK Čechie Dubeč | 9 | 11:51 | 6 |
9. | Deutscher Fussball.. | 9 | 12:68 | 0 |
1. | FK Dukla Praha "C" | 14 | 100:10 | 40 |
2. | FK Meteor Praha VIII .. | 14 | 65:8 | 37 |
3. | TJ Sokol Stodůlky | 13 | 65:12 | 28 |
4. | SK Junior Praha | 14 | 29:43 | 25 |
5. | CU Bohemians Praha, z.. | 14 | 58:35 | 23 |
6. | FC Tempo Praha "C" | 14 | 57:43 | 22 |
7. | FK Motorlet Praha "C" | 14 | 41:35 | 19 |
8. | Sokol Kolovraty | 14 | 36:62 | 13 |
9. | SK Union Vršovice | 13 | 29:66 | 13 |
10. | SK Zbraslav | 14 | 25:62 | 13 |
11. | U - 15 Starší žáci A .. | 14 | 17:47 | 8 |
12. | SK Čechie Uhříněves | 14 | 9:108 | 1 |
1. | SC Xaverov Horní.. | 14 | 127:14 | 40 |
2. | ABC Braník "C" | 14 | 112:23 | 34 |
3. | FC Zličín | 14 | 43:19 | 32 |
4. | AFK Slavoj Podolí Praha | 13 | 66:25 | 29 |
5. | TJ Sokol Stodůlky "B" | 14 | 55:53 | 22 |
6. | Fotbalová akademie.. | 14 | 38:64 | 17 |
7. | SK Třeboradice | 13 | 37:56 | 12 |
8. | Olympia Radotín | 13 | 21:86 | 12 |
9. | FC Přední Kopanina | 14 | 26:65 | 11 |
10. | TJ Sokol Řepy | 13 | 19:49 | 10 |
11. | U - 14 Starší žáci B .. | 14 | 19:74 | 9 |
12. | TJ SK Satalice | 14 | 36:71 | 8 |
1. | FK Meteor Praha VIII .. | 13 | 130:17 | 39 |
2. | CU Bohemians Praha, z.. | 14 | 112:44 | 30 |
3. | TJ Sokol Stodůlky | 13 | 72:46 | 25 |
4. | TJ Praga Praha | 14 | 65:48 | 23 |
5. | FK Dukla Praha "C" | 14 | 64:60 | 23 |
6. | FC Tempo Praha "C" | 13 | 78:42 | 22 |
7. | AFK Slavoj Podolí Praha | 13 | 43:63 | 22 |
8. | FK Motorlet Praha "C" | 13 | 66:60 | 17 |
9. | U - 13 Mladší žáci A .. | 13 | 50:57 | 16 |
10. | Sokol Dolní Počernice | 13 | 36:85 | 8 |
11. | SK Zbraslav | 13 | 25:83 | 5 |
12. | Sokol Kolovraty | 14 | 23:159 | 1 |
1. | FK Vinoř | 14 | 94:49 | 33 |
2. | SK Čechie Smíchov | 14 | 89:37 | 32 |
3. | TJ Slovan Bohnice | 14 | 64:36 | 30 |
4. | TJ Slavoj Suchdol | 14 | 73:60 | 25 |
5. | SK Slavia Praha - dívky | 14 | 79:49 | 24 |
6. | SK Uhelné sklady Praha | 14 | 68:50 | 24 |
7. | TJ Březiněves | 14 | 69:55 | 17 |
8. | U - 12 Mladší žáci B.. | 14 | 44:65 | 16 |
9. | SK Modřany "C" | 14 | 50:69 | 14 |
10. | TJ AVIA Čakovice "B" | 14 | 33:63 | 14 |
11. | ČAFC Praha "B" | 14 | 44:90 | 13 |
12. | TJ Sokol Troja | 14 | 28:112 | 2 |
6 gólů
Mihal Byrkovych6 gólů
Vojtěch Kolman5 gólů
Michal Kropík5 gólů
Viktor Veniger4 góly
Matyáš Pazdera3 góly
Jan Ondrůšek3 góly
Daniel Šindelář2 góly
Jakub Jiroušek1 gól
Ondřej Kafka1 gól
Matěj Saňa4 góly
Matyáš Pazdera3 góly
Marek Husák3 góly
Jan Davídek2 góly
Jan Vlček2 góly
Lukáš Dvořák2 góly
Dominik Neradil2 góly
Petr Hejna2 góly
Jakub Jiroušek2 góly
Jan Štaubr1 gól
Michal Klímek9 gólů
Martin VOKATÝ5 gólů
David ŠABAN4 góly
Matouš POSTUPA3 góly
Matěj KAŠPAR3 góly
Jarda LEHOVEC2 góly
Nikolas DIAN2 góly
Jakub ŠTAJNC2 góly
Matěj SEIFERT2 góly
Tomáš KORDÍK2 góly
David KLEMT
Diskuze