Muži A vs SK Újezd Praha 4 "B"
Datum a čas konání: 7.4.2024 16:30
Místo: hřiště Ďáblice
FK Union Strašnice vs Muži B
Datum a čas konání: 6.4.2024 10:45
Místo: Kruhová 3394/12, 10000 Praha 10 - Strašnice
SK Dolní Chabry vs U - 19 Starší dorost ..
Datum a čas konání: 1.4.2024 15:30
Místo: Dvorní 1211/1a, 184 00 Praha-Dolní Chabry
FK Admira Praha "B" vs U - 17 Mladší dorost..
Datum a čas konání: 29.3.2024 13:30
Místo: Na pecích 1044/46, 18200 Praha 8 - Kobylisy
U - 16 Mladší dorost.. vs FK Dukla Jižní město ..
Datum a čas konání: 21.4.2024 11:30
Místo: hřiště Ďáblice
Úvod / mladší přípravka - 2011 - 2019/20 / 11.kolo / U - 13 Mladší žáci A roč. 2011 : FC Přední Kopanina
U - 13 Mladší žáci A roč. 2011
32 : 5
FC Přední Kopanina
Muži A
SC Xaverov Horní Počernice |
2:2 Podrobnosti |
Sokol Kolovraty "B"
Muži B |
4:2 Podrobnosti |
FC Přední Kopanina
U - 19 Starší dorost roč. 2005/2006 |
0:0 Podrobnosti |
U - 17 Mladší dorost A roč. 2007
SK Střešovice 1911 |
3:0 Podrobnosti |
Deutscher Fussball-Club Prag
U - 16 Mladší dorost B roč.2008 |
0:13 Podrobnosti |
U - 15 Starší žáci A roč. 2009
FC Tempo Praha "C" |
4:1 Podrobnosti |
U - 14 Starší žáci B roč. 2010
TJ Sokol Stodůlky "B" |
0:13 Podrobnosti |
U - 13 Mladší žáci A roč. 2011
CU Bohemians Praha, z.s. C |
0:9 Podrobnosti |
SK Čechie Smíchov
U - 12 Mladší žáci B,C roč. 2012 |
7:3 Podrobnosti |
1. | FK Čechie Dubeč | 18 | 45:25 | 39 |
2. | TJ Spoje Praha "B" | 18 | 53:29 | 38 |
3. | SK Union Vršovice | 18 | 50:21 | 37 |
4. | SK Slovan Kunratice | 18 | 53:28 | 37 |
5. | SC Xaverov Horní.. | 18 | 43:28 | 37 |
6. | FC Tempo Praha "B" | 18 | 58:31 | 36 |
7. | FK Újezd nad Lesy | 18 | 46:29 | 31 |
8. | Muži A | 18 | 38:29 | 30 |
9. | TJ Březiněves | 18 | 42:39 | 28 |
10. | FC Háje Jižní Město | 18 | 29:38 | 22 |
11. | SK Újezd Praha 4 "B" | 18 | 35:47 | 18 |
12. | TJ Praga Praha | 18 | 27:51 | 14 |
13. | FK Vinoř | 18 | 32:58 | 13 |
14. | SK Viktoria Štěrboholy | 18 | 26:63 | 13 |
15. | SK Hostivař | 18 | 16:47 | 10 |
16. | Sokol Dolní Počernice | 18 | 19:49 | 8 |
1. | FK Union Strašnice | 18 | 74:28 | 41 |
2. | FC Háje Jižní Město "B" | 18 | 54:31 | 41 |
3. | FK Klánovice | 18 | 75:26 | 37 |
4. | TJ Kyje Praha 14 | 18 | 60:23 | 37 |
5. | ČAFC Praha "B" | 18 | 54:23 | 37 |
6. | Sokol Kolovraty "B" | 18 | 65:37 | 37 |
7. | SK Junior Praha | 18 | 50:31 | 35 |
8. | SK Union Vršovice "B" | 18 | 48:46 | 23 |
9. | Partisan Prague FC | 18 | 47:36 | 22 |
10. | SK Čechie Uhřiněves "B" | 18 | 53:35 | 21 |
11. | TJ SK Satalice | 18 | 34:40 | 19 |
12. | Muži B | 18 | 33:37 | 18 |
13. | Jižní Město Chodov | 18 | 42:63 | 15 |
14. | FK Újezd nad Lesy "B" | 18 | 34:77 | 15 |
15. | Spartak Hrdlořezy | 18 | 17:65 | 14 |
16. | AFK Slavia Malešice | 18 | 18:160 | 3 |
1. | ČAFC Praha | 11 | 60:14 | 31 |
2. | SK Hostivař | 11 | 32:14 | 23 |
3. | U - 19 Starší dorost .. | 11 | 31:11 | 22 |
4. | Sokol Kolovraty | 11 | 48:24 | 20 |
5. | SK Dolní Chabry | 11 | 37:32 | 17 |
6. | SK Nusle | 11 | 19:18 | 15 |
7. | FK Újezd nad Lesy | 11 | 18:30 | 15 |
8. | FC Přední Kopanina | 11 | 23:33 | 14 |
9. | SK Čechie Uhříněves | 11 | 32:41 | 10 |
10. | AFK Slavoj Podolí Praha | 11 | 22:33 | 10 |
11. | TJ Březiněves | 11 | 7:55 | 7 |
12. | TJ Sokol Řepy | 11 | 20:44 | 6 |
1. | SK Zbraslav | 15 | 56:30 | 36 |
2. | FC Háje Jižní Město | 15 | 53:28 | 34 |
3. | ABC Braník "B" | 15 | 58:23 | 32 |
4. | SC Xaverov Horní.. | 15 | 55:16 | 31 |
5. | FK Dukla Jižní Město | 15 | 53:39 | 29 |
6. | FK Admira Praha "B" | 15 | 35:25 | 24 |
7. | U - 17 Mladší dorost.. | 15 | 37:32 | 24 |
8. | SK Dolní Chabry | 15 | 40:42 | 22 |
9. | FK Meteor Praha VIII .. | 15 | 23:25 | 19 |
10. | SK Střešovice 1911 | 15 | 29:37 | 11 |
11. | TJ Praga Praha | 15 | 18:56 | 11 |
12. | FK Slavoj Vyšehrad "B" | 15 | 32:63 | 9 |
13. | TJ Sokol Stodůlky | 15 | 23:60 | 8 |
14. | ČAFC Praha | 15 | 14:50 | 7 |
1. | U - 16 Mladší dorost.. | 8 | 49:6 | 22 |
2. | FK Union Strašnice | 8 | 27:15 | 18 |
3. | Spartak Hrdlořezy "B" | 8 | 37:8 | 17 |
4. | SK Junior Praha | 8 | 32:9 | 16 |
5. | FK Dukla Jižní město .. | 8 | 40:16 | 15 |
6. | AFK Slavoj Podolí.. | 8 | 27:48 | 9 |
7. | Jižní Město Chodov | 8 | 14:30 | 6 |
8. | FK Čechie Dubeč | 8 | 10:51 | 3 |
9. | Deutscher Fussball.. | 8 | 9:62 | 0 |
1. | FK Dukla Praha "C" | 11 | 80:9 | 31 |
2. | FK Meteor Praha VIII .. | 11 | 46:7 | 28 |
3. | TJ Sokol Stodůlky | 11 | 59:9 | 25 |
4. | SK Junior Praha | 11 | 25:29 | 22 |
5. | FC Tempo Praha "C" | 11 | 49:31 | 18 |
6. | CU Bohemians Praha, z.. | 11 | 41:29 | 16 |
7. | FK Motorlet Praha "C" | 11 | 32:20 | 16 |
8. | Sokol Kolovraty | 11 | 35:49 | 13 |
9. | SK Zbraslav | 11 | 21:52 | 10 |
10. | SK Union Vršovice | 11 | 21:64 | 7 |
11. | U - 15 Starší žáci A .. | 11 | 11:36 | 5 |
12. | SK Čechie Uhříněves | 11 | 8:93 | 1 |
1. | SC Xaverov Horní.. | 11 | 104:12 | 31 |
2. | ABC Braník "C" | 11 | 85:21 | 28 |
3. | AFK Slavoj Podolí Praha | 11 | 53:21 | 23 |
4. | FC Zličín | 11 | 31:17 | 23 |
5. | Fotbalová akademie.. | 11 | 31:46 | 16 |
6. | TJ Sokol Stodůlky "B" | 11 | 39:49 | 13 |
7. | Olympia Radotín | 11 | 21:55 | 12 |
8. | TJ Sokol Řepy | 11 | 18:42 | 10 |
9. | SK Třeboradice | 11 | 30:49 | 9 |
10. | U - 14 Starší žáci B .. | 11 | 18:57 | 9 |
11. | FC Přední Kopanina | 11 | 18:52 | 8 |
12. | TJ SK Satalice | 11 | 28:55 | 7 |
1. | FK Meteor Praha VIII .. | 11 | 106:16 | 33 |
2. | CU Bohemians Praha, z.. | 11 | 99:34 | 27 |
3. | FC Tempo Praha "C" | 11 | 74:32 | 22 |
4. | TJ Sokol Stodůlky | 11 | 67:36 | 22 |
5. | FK Dukla Praha "C" | 11 | 49:46 | 19 |
6. | AFK Slavoj Podolí Praha | 11 | 36:58 | 18 |
7. | TJ Praga Praha | 11 | 44:43 | 14 |
8. | U - 13 Mladší žáci A .. | 11 | 45:52 | 14 |
9. | FK Motorlet Praha "C" | 11 | 56:54 | 13 |
10. | Sokol Dolní Počernice | 11 | 32:70 | 8 |
11. | SK Zbraslav | 11 | 17:79 | 1 |
12. | Sokol Kolovraty | 11 | 20:125 | 1 |
1. | FK Vinoř | 11 | 79:37 | 27 |
2. | TJ Slovan Bohnice | 11 | 50:28 | 27 |
3. | SK Čechie Smíchov | 11 | 68:27 | 26 |
4. | SK Uhelné sklady Praha | 11 | 59:39 | 20 |
5. | SK Slavia Praha - dívky | 11 | 59:38 | 18 |
6. | TJ Slavoj Suchdol | 10 | 51:44 | 16 |
7. | SK Modřany "C" | 11 | 43:48 | 13 |
8. | U - 12 Mladší žáci B.. | 11 | 32:50 | 13 |
9. | TJ Březiněves | 11 | 48:48 | 11 |
10. | ČAFC Praha "B" | 11 | 34:71 | 9 |
11. | TJ AVIA Čakovice "B" | 10 | 24:46 | 8 |
12. | TJ Sokol Troja | 11 | 20:91 | 1 |
6 gólů
Mihal Byrkovych6 gólů
Vojtěch Kolman5 gólů
Michal Kropík5 gólů
Viktor Veniger4 góly
Matyáš Pazdera3 góly
Jan Ondrůšek3 góly
Daniel Šindelář2 góly
Jakub Jiroušek1 gól
Ondřej Kafka1 gól
Matěj Saňa4 góly
Matyáš Pazdera3 góly
Marek Husák3 góly
Jan Davídek2 góly
Jan Vlček2 góly
Lukáš Dvořák2 góly
Dominik Neradil2 góly
Petr Hejna2 góly
Jakub Jiroušek2 góly
Jan Štaubr1 gól
Michal Klímek9 gólů
Martin VOKATÝ5 gólů
David ŠABAN4 góly
Matouš POSTUPA3 góly
Matěj KAŠPAR3 góly
Jarda LEHOVEC2 góly
Nikolas DIAN2 góly
Jakub ŠTAJNC2 góly
Matěj SEIFERT2 góly
Tomáš KORDÍK2 góly
David KLEMT
Diskuze