SK Ďáblice

Oficiální stránky fotbalového klubu
SK Ďáblice
www.skdablice.eu

Příští zápas

TJ Praga Praha vs Muži A

Datum a čas konání: 20.3.2022 15:00
Místo: Tělovýchovná jednota PRAGA

U - 9 Mladší přípravka (1 HP) roč. 2013

 

 

 

 

 

 

 

U - 8 Mladší přípravka 2013 - ročník kluků narozených v roce 2013

Tréninky v pondělí 18- 19:30 (18-18:30 atletika s Leonou) a ve středu 17-18:30 hod. Středy od 1.12.2021 - 9.3.2022  18-19 hod tělocvična Letňany, ZŠ a MŠ Tupolevova, Dobratická 525

Vchod

 

Informace o platbě příspěvků najdete zde >>>

 

21.10.2021 V Třeboradicích dobrý výkon 

Velmi dobrý bojovný výkon, srovantelný se Zličínem a Bohnicemi. Je vidět že vyrovnaní soupeři  jsou pro nás lepší, než například minulý soupeř se kterým jsme sice výrazně vyhráli, ale výkon byl vlažnější. To v Třeboradicích kluci měli velkou snahu vyhrát, ale výsledkově nás srazilo množství neproměněných akcí kterých bylo doopravdy hodně. Ale to k fotbalu patří a někdy i lepší tým prohraje. Pochválit musím velkou snahu útočníků Kubíčka, Mikiho, Bertíka i Vojtu, ale i obranu Štěpu a Matyho. Ale speciální pochvalu zaslouží Davídek a to za obranné zákroky a za rozehrávky, kdy většina přesně nacházela naše hráče. Doopravdy pochvala. Na minulý zápas se Štěrboholy jsem chtěl vzít i malého Matyho, Máru a Vojtu3, ale z různých důvodů nemohli a tak jsem je vzal do Třeboradic. Zapojení třech méně zkušených hráčů do tak vyrovnaného zápasu, kdy ostatní kluci se enormě snažili bylo hrozně těžké. Kluci tam pak mrzli a já z toho měl výčitky. Na příští zápasy již budu muset tedy hráče nominovat.    

 

17.10.2021 První jednoznačné vítězství

S týmem ze Štěrbohol jsme vybojovali první zcela jednoznačné vítězství. Po celou dobu jsme byli  jednoznačně lepším týmem a tak celá motivyce byla jen o tom, aby kluci neměli v průběhu zápasu nějaký větší propad a zápas si tak nezkazili.  Proto i někdy větší přísnost v průběhu zápasu. Po zápase zazněla debata na téma, že kluci sice vyhráli, ale že hra nebyla moc pěkná. No je pravda, že mohlo být více přihrávek, více kliček jeden na jednoho, ale musíme si uvědomit, že i soupeř měl nějakou kvalitu a taky klukům nedal úplně vše zadarmo.Každopádně například nahrávka Mikyho ze strany a Kubíků gól z prvního doteku v náběhu, no to se v řadě případů nepovede ani dospělým fotbalistům.  

8.10.2021 Na Lokádě jsme byli lepším týmem

S Loko Vltavím jsme byli lepším týmem a tak po delší době zazněl po skončení zápasu vítězný pokřik. Začátek zápasu  byl pod průměrem možností kluků, kteří na tréninku dokážou podat daleko lepší výkony. V průběhu zápasu pravděpodobně  nervozita opadla a viděli jsme lepší hru a i hezké akce. První zápas si vyzkoušel i Vojta3. Tento týden máme tréninky v pondělí v 18 hod a pak v 17 hod ve středu a i v pátek.

 

2.10.2021 Na Tempo jsme nestačili

Na nejlepší tým v soutěži jsme nestačili. Měli jsme cíl vstřelit pět, šest branek a to se nám nepovedlo, ale kluci v rámci možností odvedli maximum. Na silnějšího soupeře bychom již do konce podzimu neměli narazit a tak se musíme na další zápasy dobře připravit. 

 

24.9.2021 S Čakovicemi zasloužená prohra 

I když výsledek 13:8  nevypadá tak děsivý, výkon v Čakovicích děsivý byl. Již příjezd na zápas dával tušit problémy, na srazu v 16 hodin bylo jen několik hráčů a další dojížděli s různým zpožděním. Řada kluků byla úplně bez koncentrace, v některých pasážích nebyli schopni ani sledovat míč, k míči byli otočeni zády. Útočníci nenapadali a zalézali ještě za naši obranu a tak velmi kvalitní tým Čakovic si hrál a my dostávali branky. To co jsme zažívali předchozí zápas s Bohnicemi prvních několik minut, tak zde to bylo téměř tři čtvrtiny zápasu. Teprve poslední část zápasu kluci začali hrát a během chvíle dali pět branek. To bylo již ale hodně pozdě. Zatím nejhorší výkon této sezóny!

 

18.9.2021  S Bohnicemi doma vyrovnaný zápas

S týmem Bohnic jsme se potkali před prázdninami na turnaji a byla to hra "kočka s myší" byli jsme prostě nekonkurenceschopní. Na soupeře jsme se tedy snažili nachystat tak, abychom tentokrát předvedli lepší výkon. Nicméně prvních několik minut to vůbec nevypado dobře. Naši kluci asi v přemíře motivace běhali všichni za míčem a kluci z Bohnic hezkou kombinací si s námi doslova hráli a odstřelovali naši branku jednou střelou za druhou. Nicméně po tomto začátku jsme se postupně s hrou Bohnic srovnávali a začali být vyrovnaným a v některých pasážích i lepším soupeřem. Malé chybky které jsme v zápase měli, probereme na trénicích a zkusíme odstranit. Za velmi vyrovnaný a hezký zápas s kvalitním týmem, patří klukům velká pochvala!  

 

12.9.2021 Z Dukly Jížní Město vezeme vítězství

Ve třetím zápase nás čekal soupeř z Dukly Jížní Město - partnerský klub FK Dukly Praha. Soupeř jednou prohlál se Štěrboholami a jednou vyhrál nad Třeboradicemi, takže jsme přesně nevěděli co od soupeře očekávat. Na zápas jsme měli 9 kluků, takže optimání složení - brankář a dvě čtyřky do pole.  Velké poděkování patří Čápíkům, kteří na zápas dorazili téměř na minutu až ze slovenských Tater, na druhou stranu nějak nevím o tom, že by se omlouval Tomášek Horelica (možná nějaké info bylo, ale omluvy je potřeba vždy napsat do skupiny na Wp). Hra samotná se mě líbila, samozřejmě bez chyb zápas nebyl, o chybkách víme. Ale jak obrana, tak i útok dostává nějaký systém a je radost hru sledovat.  Jak jsme získali větší vedení, tak kluci  trochu polevili, přestali hrát jak by měli a soupeř začal střílet branky, nicméně vítězství mám již soupeř nevzal. Děkuji klukům za odvedený výkon a rodičům za nedělní výlet do "Hájů".  

 

5.9.2021 I když kluci odvedli velmi dobrý výkon, přesto jsme prohráli

Nedělní domácí utkání skončilo 5:10. Výsledek nevypadá dobře, ale pokud si celý zápas zrekapitulujeme, tak jsme v začátku zápasu vedli 2:1 a pak kluci dlouhou dobou drželi nerozhodný stav 4:4.  Tato dlouhá doba bez branky, možná naše kluky trochu ukolébala, najednou nám soupeř výsledkově odskočil a v závěru zápasu jsme i přes vekou snahu kluků s výsledkem již nic neudělali. Vlastně jsme odehráli jeden z nejlepších zápasů, útok i obrana pracovala, tak jak měla, Maty v obraně ohromný posun, Miky druhý zápas a výrazný hráč, dokonce jsme viděli i nahrávky ze strany hřiště před branku. Jirka v bráně měl opět neuvěřitelné zákroky, ale sráží nás rozehrávka od brány, kdy jsme si určitě tři branky dali vlastně sami z rozehrávky. Soupeř si takové branky nedá a to je ten rozdíl. Ale opět, pokud si to rozebereme, tak kdyby v bráně chytal Viki, který s námi začínal od školičky, tak by za sebou měl čtyři roky zkušeností (a to třeba týmy, které proti nám hrají takto mají) a Jirka má dva zápasy v bráně.  Takže kromě chyb o kterých víme, kluci prostě odehráli max. na co v současné době v této 1. výkonnostní skupině mají. Pro kluky na rozdíl od babičky od Čápů, za mě pochvala!  

 

1.9.2021 První mistrovské utkání téměř po roce na Uhelných skladech

První mistrovské utkání kluci zvládli a vyhráli na hřišti spupeře 6:10. Musíme konstatovat, že soupeř byl velmi kvalitní, kompaktní, technický. Přihlásili jsme se do výkonnostní skupiny "1" a budeme muset počítat, že v této skupině nebude lehkých soupeřů. Na první utkání bylo cílem vzít všechny kluky, kteří byli a zvládli soustředění a tak jsme vytvořili dvě obranné dvojice: Štěpa, Davídek/ Maty, Bertík a čtyři útočné dvojice Kubíček, Vojta/ Mikuláš, Štěpa/ Vojta, Tomášek/ a Mára a Maty. Po velkém rozhodování, zda v bráně začně Jirka a nebo Bertík nakonec padlo rozhodutí na Jirku a jeho výkon gradoval a tak už ani na střídání v bráně nedošlo, neboť Bertíka jsme potřebovali v poli. Jen pro info Jirkův výkon v bráně ocenili po zápase i soupeři. Ale všem klukům patří dík za předvedený výkon a hezké branky. Díky kluci a jedeme dál!  

Realizační tým

Michal MOŠNIČKA
Michal MOŠNIČKA

Pozice: Trenér

Telefon: 603808645

Email: mmosnicka@seznam.cz

Tomáš HÁLA
Tomáš HÁLA

Pozice: Vedoucí týmu

Telefon: 606 085 159

Poslední zápas

Muži A
TJ Kyje Praha 14
4:1
Podrobnosti

Tabulka

1. FC Tempo Praha 16 76:17 43
2. TJ Spoje Praha 16 65:18 41
3. FC Čechie Uhříněves 16 41:10 38
4. SK Dolní Chabry 16 48:23 31
5. Muži A 16 40:28 26
6. FC Háje Jižní Město 16 34:31 26
7. SK UNION Vršovice 16 38:34 22
8. Sokol Dolní Počernice 16 30:32 22
9. TJ Praga Praha 16 34:40 22
10. SK Slovan Kunratice 16 29:35 22
11. TJ Březiněves 16 28:25 20
12. SK Viktoria Štěrboholy 16 33:47 18
13. SC Xaverov 16 22:54 16
14. TJ Sokol Troja 16 29:57 15
15. TJ Kyje Praha 14 16 20:61 7
16. Spartak Hrdlořezy 16 12:67 4

Kompletní tabulka

Střelci týmu

11 gólů

Michal Poláček

8 gólů

Vojtěch Kolman

5 gólů

Mihal Byrkovych

4 góly

Jan Davídek

4 góly

Matyáš Pazdera

3 góly

Jan Ondrůšek

1 gól

Petr Nebeský

1 gól

Tomáš Hybeš

1 gól

Dominik Juriga

1 gól

Matěj Saňa

Počet návštěv: 222724
Posledních 30 dnů: 1001 | Posledních 7 dnů: 266 | Poslední den: 38

© 2022 SK Ďáblice | Všechna práva vyhrazena | mmosnicka@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne