SK Ďáblice

Oficiální stránky fotbalového klubu
SK Ďáblice
www.skdablice.eu

Příští zápas

TJ Spoje Praha "B" vs Muži A

Datum a čas konání: 27.4.2024 14:00
Místo: Na Balkáně 450/25, 130 00 Praha 3

Hodnocení podzimní sezóny

Hodnocení podzimní sezóny

Poslední kolo podzimu za muže bylo vítězné! Tým Muži A vyhrál poslední domácí zápas 2:0 s kvalitním týmem Union Vršovice, který měl před zápasem stejně bodů v tabulce jako my. Tým mužů B završil sezónu vítězstvím 3:1 s týmem z Chodova.

 

 

Hodnocení za muže:

Muži A  - 26 bodů a 4 místo z 16 týmů

Muži B -  21 bodů a 7 místo z 16 týmů

 

Jiří Černý - trenér mužů A:

Mým cílem na začátku sezóny bylo skončit do 5. místa v tabulce. Po slibném začátku sezóny nastal vlivem zranění herní propad a to i se soupeři, které bychom měli porazit. Závěr sezóny jsme však zvládli a tomu odpovídá nakonec i bramborové umístění v tabulce - 4. místo. Dalším z cílů bylo zapracování dalších dvou mladých hráčů z dorostu, což se zatím povedlo jen na 50 % a tak ještě stále museli pomáhat mazáci Ondra Novák a Honza Davídek. Jsem rád, že se během podzimu zapojil do trénování Pavel Máj, deset let jsem trénoval zcela sám a náhled druhého trenéra je velkým přínosem.  

Michal Mošnička - předseda SK Ďáblice:

Souhlasím s trenérem, výkony mužstva by se daly shrnout jako den, noc a opět den. Ty slunné dny byly určitě vítězné derby u sousedů a to vybojovaný zápas v Dolních Chabrech a vítězství s hezkými brankami v Březiněvsi. To je však jen určitá část, výsek dlouhodobé práce, která spočívá ve zkvalitňování naší mládeže, ze které by pak měl být tým mužů doplňován. Strašně dlouhá a náročná cesta vychovat hráče v Ďáblicích pro tým mužů byť „jen“ do 1. A třídy. Ale věřím, že tato cesta je správná. Chceme přeci sledovat zápasy, kde hrají kluci z Ďáblic. To je ten největší úspěch a cíl této cesty. Jsem rád, že i Muži B - juniorka skončila v silné konkurenci na hezkém 7. místě v tabulce, což je po dlouhých letech asi nejlepší podzimní umístění. Co mě ale těší, je mládí naší juniorky, kterou již z většiny tvoří naši bývalí dorostenci, odchovanci našeho klubu. Děkuji moc všem, kteří tvoří fotbalovou komunitu SK Ďáblice a přeji vše dobré do roku 2023 a jarní části sezóny.

 

Hodnocení za mládež

Starší dorost - ročník 2004 - 2006

Za prvé bych rád poděkoval všem klukům v týmu, jelikož celou podzimní část sezóny odjezdili na 110%, ukázali charakter a že jsou tým.

Podzimní část sezóny hodnotíme vesměs pozitivně, jelikož letošní přebor staršího dorostu je po sestupu některých divizních celků k nám do přeboru opravdu velice kvalitní soutěž. Navíc musíme vyzdvihnout i fakt, že velkou část týmu tvoří hráči ročníku 2006, kteří by ještě správně měli hrát o kategorii níže. S výsledkem 17 bodů jsme relativně spokojení, před sezónou bychom je pokorně brali, ovšem s ohledem na předváděnou hru, jich mohlo být i více, ale to je fotbal. V zimě musíme dál pracovat, abychom v předváděné hře pokračovali.

Na závěr bychom chtěli poděkovat hráčům z ročníku 2006, že pravidelně chodili pomáhat ročníku 2007 do mladšího dorostu, a to často i za cenu, že hráli mistrovské utkání v sobotu i v neděli a starším klukům, že chodili pomáhat našemu B týmu mužů, a to zejména brankářům.

Děkujeme za podporu a těšíme se na jarní část sezony!

Trenéři Aleš Svarovský, Max Vondrášek a trenér brankářů Václav Vondrášek

 

Mladší dorost - ročník 2007

Letošní sezóna pro nás znamená přechod z kategorie žáci do kategorie dorost - což je přechod poměrně těžký, ale o to více mě těší, že náš tým plní naše předsezonní představy o umístění po podzimní části ligy. Přestože máme téměř všechny hráče o rok mladší než soupeři, daří se nám pohybovat ve středu tabulky. Odehráli jsme řadu smolných utkání, a proto věřím, že v jarní části si ještě o něco polepšíme, nabereme dostatek zkušeností, a na příští sezonu budeme připraveni porvat se opět o ty nejlepší pozice

Trenéři Martin Vlček a Petr Bernát

 

Starší žáci A - ročník 2008 

Do podzimní části sezóny jsme neměli žádné cíle. O to více nás těší průběžná druhá příčka se ztrátou pouhých dvou bodů. Nutno říci, že většina našich zápasů byla vyrovnaná a dost se jich se rozhodlo až v závěru hrací doby. Během času se podařilo stabilizovat kádr, vypořádat se se zraněními a dokonce i zaplnit mezery po dvou hráčích základní sestavy, kteří se vydali zkusit štěstí do vyšších lig. 

V jarní části bychom chtěli navázat na předvedené výkony a porvat se o co nejlepší umístění. To samozřejmě znamená nepolevit v tréninku a pracovat na sobě. Hoši to vědí, tak se necháme překvapit, jak to celé dopadne. Držte nám palce …

Trenéři Petr Štajnc, Tomáš Vokatý a Matěj Přenosil

 

Diskuze

Poslední zápas

Muži A
SK Slovan Kunratice
1:3
Podrobnosti

Tabulka

1. FK Čechie Dubeč 22 56:31 48
2. SK Slovan Kunratice 22 61:29 47
3. SK Union Vršovice 22 63:26 46
4. SC Xaverov Horní.. 22 54:33 44
5. FK Újezd nad Lesy 22 57:33 43
6. FC Tempo Praha "B" 22 67:42 42
7. TJ Spoje Praha "B" 22 62:38 42
8. TJ Březiněves 22 52:49 31
9. Muži A 22 43:42 30
10. SK Újezd Praha 4 "B" 22 48:54 27
11. FC Háje Jižní Město 22 37:46 26
12. TJ Praga Praha 22 34:60 19
13. SK Viktoria Štěrboholy 22 34:74 17
14. FK Vinoř 22 36:68 16
15. SK Hostivař 22 20:66 13
16. Sokol Dolní Počernice 22 27:60 12

Kompletní tabulka

Střelci týmu

8 gólů

Vojtěch Kolman

7 gólů

Mihal Byrkovych

5 gólů

Jan Ondrůšek

5 gólů

Michal Kropík

5 gólů

Viktor Veniger

4 góly

Matyáš Pazdera

3 góly

Daniel Šindelář

2 góly

Jakub Jiroušek

1 gól

Ondřej Kafka

1 gól

Matěj Saňa

Počet návštěv: 258886
Posledních 30 dnů: 1155 | Posledních 7 dnů: 262 | Poslední den: 18

© 2024 SK Ďáblice | Všechna práva vyhrazena | mmosnicka@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne