TJ Spoje Praha "B" vs Muži A

Datum a čas konání: 27.4.2024 14:00
Místo: Na Balkáně 450/25, 130 00 Praha 3

Csaplárova past málem sklapla na Tempu

Csaplárova past málem sklapala na Tempu. První poločas prohra 2:0, kdy po několika minutách soupeř již vedl po jasné penaltě a druhou branku přidal těsně před přestávkou a šlo se do šatny za stavu 2:0. No že by mohla ve druhém poločase sklapnout Csaplárova past bylo spíš takovým přáním/vtípkem v šatně, ale ono to vyšlo a nejprve snižujeme a pak kope Filípek přímý kop a branka, teč vlastního hráče. Stav je 2:2 a za nějakou dobu má Polly ohromnou šanci skóre otočit, ale střela jde do brankáře do "košíčku". Pak pro nás smolný okamžik, podle nás faul na Filípka, my se vysouváme dopředu, ale kopou hosté a z této situace vzniká přečíslení a rozhodující branka na 3:4 a pak už jen soupeř potvrzuje na 4:2. Pokud hodnotíme zápas objektivně, tak hosté vyhráli zaslouženě. My měli smůlu, že na tento zápas jsme oproti Spojům, nebyli kompletí, což bychom proti standardnímu soupeři nějak dali, ale Tempo je Tempo. Gratululujeme soupeřovi a možná jen škoda, že s ohledem na taktiku se při hezkém počasí hrálo na umělce a ne na trávě.