CU Bohemians Praha, z.. vs U - 15 Starší žáci A ..

Datum a čas konání: 28.4.2024 15:00

U12 - DFC Prag - na úvod střelecké hody :-)

SK Ďáblice – DFC Prag  15:1

První zápas v nové sezóně byl pro nás hned z několika hledisek „nový„. Přešli jsme do vyšší kategorie (mladší žáci), hrajeme na větším hřišti a hlavně ve větším počtu (7+1). Na tuto změnu jsme se připravovali celé soustředění a podle výsledku, ale hlavně předvedené hry, se to zřejmě povedlo J.

Soupeřem nám byl tým Deutscher Fussbal – Club Prag. Pro nás neznámý tým, který má základnu v základní škole německo-českého porozumění. Tuto školu až do loňského školního roku navštěvoval Seifik, takže o motivaci bylo postaráno J.

Celkově se našim klukům tento zápas velice povedl. Začátek byl ještě opatrný a lehce rozháraný. Zvláště když na náš první gól, který v 8.minutě vsítil Míša, zareagoval soupeř vyrovnáním z penalty. To byl první moment, se kterým se kluci museli vyrovnat. Hned za další dvě minuty nám při zahrávání rohu vyšel signál (také příprava na soustředění)  a Tobi nás opět dostal do vedení. Dalších zhruba 10 minut si kluci ještě zvykali na nový velký prostor a pak už spustili parádní kombinační hru a brankostroj. Do konce poločasu se ještě trefili Jirka, Marťas a dvakrát Péťa a poločas skončil 6:1.

Do druhého poločasu vystřídal Ríša v brance Seifika. Kluci pokračovali ve stejném tempu a stříleli jeden gól za druhým. Soupeři, který víceméně běhal většinu času bez míče, logicky docházela motivace i síly. Naopak z naší strany byly vidět parádní náběhy do volných prostor a průnikové přihrávky. Z toho máme největší radost hlavně my (trenéři), protože tohle je na větším hřišti pro kluky největší změna. Nakonec se brankostroj zastavil na hodnotě 15:1 J

Jak jsme psali výše, soupeř je to pro nás neznámý, takže těžko posuzovat náš výkon. Samozřejmě tam bylo i hodně nepřesností, nicméně už se těšíme na další zápasy, převážně ty vyrovnanější J

Za pomoc děkujeme Víťovi, který se ujal rozhodcovské píšťalky a opět skvělým fanouškům, kteří přišli v hojném počtu a téměř vyprodali arénu J.