Muži A vs SC Xaverov Horní..
Datum a čas konání: 24.3.2024 15:00
Místo: hřiště Ďáblice
Sokol Kolovraty "B" vs Muži B
Datum a čas konání: 23.3.2024 13:00
Místo: Do Hlinek 427, 10300 Praha-Kolovraty
SK Dolní Chabry vs U - 19 Starší dorost ..
Datum a čas konání: 1.4.2024 15:30
Místo: Dvorní 1211/1a, 184 00 Praha-Dolní Chabry
U - 17 Mladší dorost.. vs SK Střešovice 1911
Datum a čas konání: 23.3.2024 15:00
Místo: hřiště Ďáblice
Úvod / mladší dorost - Extrafotbal.cz Přebor - 2017/18 / 10.kolo / U - 19 Starší dorost roč. 2005/2006 : SK Union Vršovice
U - 19 Starší dorost roč. 2005/2006
1 : 5
SK Union Vršovice
Muži A
SK Viktoria Štěrboholy |
1:0 Podrobnosti |
Partisan Prague FC
Muži B |
2:2 Podrobnosti |
FC Přední Kopanina
U - 19 Starší dorost roč. 2005/2006 |
0:0 Podrobnosti |
ABC Braník "B"
U - 17 Mladší dorost A roč. 2007 |
5:2 Podrobnosti |
Deutscher Fussball-Club Prag
U - 16 Mladší dorost B roč.2008 |
0:13 Podrobnosti |
U - 15 Starší žáci A roč. 2009
FC Tempo Praha "C" |
4:1 Podrobnosti |
U - 14 Starší žáci B roč. 2010
TJ Sokol Stodůlky "B" |
0:13 Podrobnosti |
U - 13 Mladší žáci A roč. 2011
CU Bohemians Praha, z.s. C |
0:9 Podrobnosti |
SK Čechie Smíchov
U - 12 Mladší žáci B,C roč. 2012 |
7:3 Podrobnosti |
1. | TJ Spoje Praha "B" | 17 | 50:25 | 38 |
2. | SK Slovan Kunratice | 17 | 53:26 | 37 |
3. | FC Tempo Praha "B" | 17 | 56:27 | 36 |
4. | FK Čechie Dubeč | 17 | 44:25 | 36 |
5. | SC Xaverov Horní.. | 17 | 41:26 | 36 |
6. | SK Union Vršovice | 17 | 48:21 | 34 |
7. | Muži A | 17 | 36:27 | 29 |
8. | FK Újezd nad Lesy | 17 | 40:28 | 28 |
9. | TJ Březiněves | 17 | 38:36 | 25 |
10. | FC Háje Jižní Město | 17 | 25:36 | 19 |
11. | SK Újezd Praha 4 "B" | 17 | 34:46 | 17 |
12. | TJ Praga Praha | 17 | 26:50 | 13 |
13. | SK Viktoria Štěrboholy | 17 | 26:62 | 13 |
14. | SK Hostivař | 17 | 15:41 | 10 |
15. | FK Vinoř | 17 | 30:57 | 10 |
16. | Sokol Dolní Počernice | 17 | 18:47 | 8 |
1. | FK Union Strašnice | 17 | 70:28 | 38 |
2. | FC Háje Jižní Město "B" | 17 | 52:30 | 38 |
3. | FK Klánovice | 17 | 74:24 | 37 |
4. | SK Junior Praha | 17 | 48:28 | 35 |
5. | TJ Kyje Praha 14 | 17 | 58:22 | 34 |
6. | ČAFC Praha "B" | 17 | 51:21 | 34 |
7. | Sokol Kolovraty "B" | 17 | 61:35 | 34 |
8. | SK Čechie Uhřiněves "B" | 17 | 53:31 | 21 |
9. | SK Union Vršovice "B" | 17 | 32:46 | 20 |
10. | Partisan Prague FC | 17 | 43:36 | 19 |
11. | Muži B | 17 | 31:33 | 18 |
12. | TJ SK Satalice | 17 | 29:39 | 16 |
13. | Jižní Město Chodov | 17 | 41:58 | 15 |
14. | FK Újezd nad Lesy "B" | 17 | 33:75 | 15 |
15. | Spartak Hrdlořezy | 17 | 17:61 | 14 |
16. | AFK Slavia Malešice | 17 | 18:144 | 3 |
1. | ČAFC Praha | 11 | 60:14 | 31 |
2. | SK Hostivař | 11 | 32:14 | 23 |
3. | U - 19 Starší dorost .. | 11 | 31:11 | 22 |
4. | Sokol Kolovraty | 11 | 48:24 | 20 |
5. | SK Dolní Chabry | 11 | 37:32 | 17 |
6. | SK Nusle | 11 | 19:18 | 15 |
7. | FK Újezd nad Lesy | 11 | 18:30 | 15 |
8. | FC Přední Kopanina | 11 | 23:33 | 14 |
9. | SK Čechie Uhříněves | 11 | 32:41 | 10 |
10. | AFK Slavoj Podolí Praha | 11 | 22:33 | 10 |
11. | TJ Březiněves | 11 | 7:55 | 7 |
12. | TJ Sokol Řepy | 11 | 20:44 | 6 |
1. | SK Zbraslav | 14 | 52:28 | 33 |
2. | SC Xaverov Horní.. | 14 | 54:13 | 31 |
3. | FC Háje Jižní Město | 14 | 50:27 | 31 |
4. | ABC Braník "B" | 14 | 51:23 | 29 |
5. | FK Dukla Jižní Město | 14 | 49:36 | 26 |
6. | SK Dolní Chabry | 14 | 39:38 | 22 |
7. | FK Admira Praha "B" | 14 | 31:24 | 21 |
8. | U - 17 Mladší dorost.. | 14 | 34:32 | 21 |
9. | FK Meteor Praha VIII .. | 14 | 22:25 | 16 |
10. | SK Střešovice 1911 | 14 | 29:34 | 11 |
11. | TJ Praga Praha | 14 | 16:52 | 11 |
12. | FK Slavoj Vyšehrad "B" | 14 | 32:62 | 9 |
13. | TJ Sokol Stodůlky | 14 | 23:53 | 8 |
14. | ČAFC Praha | 14 | 11:46 | 7 |
1. | U - 16 Mladší dorost.. | 8 | 49:6 | 22 |
2. | FK Union Strašnice | 8 | 27:15 | 18 |
3. | Spartak Hrdlořezy "B" | 8 | 37:8 | 17 |
4. | SK Junior Praha | 8 | 32:9 | 16 |
5. | FK Dukla Jižní město .. | 8 | 40:16 | 15 |
6. | AFK Slavoj Podolí.. | 8 | 27:48 | 9 |
7. | Jižní Město Chodov | 8 | 14:30 | 6 |
8. | FK Čechie Dubeč | 8 | 10:51 | 3 |
9. | Deutscher Fussball.. | 8 | 9:62 | 0 |
1. | FK Dukla Praha "C" | 11 | 80:9 | 31 |
2. | FK Meteor Praha VIII .. | 11 | 46:7 | 28 |
3. | TJ Sokol Stodůlky | 11 | 59:9 | 25 |
4. | SK Junior Praha | 11 | 25:29 | 22 |
5. | FC Tempo Praha "C" | 11 | 49:31 | 18 |
6. | CU Bohemians Praha, z.. | 11 | 41:29 | 16 |
7. | FK Motorlet Praha "C" | 11 | 32:20 | 16 |
8. | Sokol Kolovraty | 11 | 35:49 | 13 |
9. | SK Zbraslav | 11 | 21:52 | 10 |
10. | SK Union Vršovice | 11 | 21:64 | 7 |
11. | U - 15 Starší žáci A .. | 11 | 11:36 | 5 |
12. | SK Čechie Uhříněves | 11 | 8:93 | 1 |
1. | SC Xaverov Horní.. | 11 | 104:12 | 31 |
2. | ABC Braník "C" | 11 | 85:21 | 28 |
3. | AFK Slavoj Podolí Praha | 11 | 53:21 | 23 |
4. | FC Zličín | 11 | 31:17 | 23 |
5. | Fotbalová akademie.. | 11 | 31:46 | 16 |
6. | TJ Sokol Stodůlky "B" | 11 | 39:49 | 13 |
7. | Olympia Radotín | 11 | 21:55 | 12 |
8. | TJ Sokol Řepy | 11 | 18:42 | 10 |
9. | SK Třeboradice | 11 | 30:49 | 9 |
10. | U - 14 Starší žáci B .. | 11 | 18:57 | 9 |
11. | FC Přední Kopanina | 11 | 18:52 | 8 |
12. | TJ SK Satalice | 11 | 28:55 | 7 |
1. | FK Meteor Praha VIII .. | 11 | 106:16 | 33 |
2. | CU Bohemians Praha, z.. | 11 | 99:34 | 27 |
3. | FC Tempo Praha "C" | 11 | 74:32 | 22 |
4. | TJ Sokol Stodůlky | 11 | 67:36 | 22 |
5. | FK Dukla Praha "C" | 11 | 49:46 | 19 |
6. | AFK Slavoj Podolí Praha | 11 | 36:58 | 18 |
7. | TJ Praga Praha | 11 | 44:43 | 14 |
8. | U - 13 Mladší žáci A .. | 11 | 45:52 | 14 |
9. | FK Motorlet Praha "C" | 11 | 56:54 | 13 |
10. | Sokol Dolní Počernice | 11 | 32:70 | 8 |
11. | SK Zbraslav | 11 | 17:79 | 1 |
12. | Sokol Kolovraty | 11 | 20:125 | 1 |
1. | FK Vinoř | 11 | 79:37 | 27 |
2. | TJ Slovan Bohnice | 11 | 50:28 | 27 |
3. | SK Čechie Smíchov | 11 | 68:27 | 26 |
4. | SK Uhelné sklady Praha | 11 | 59:39 | 20 |
5. | SK Slavia Praha - dívky | 11 | 59:38 | 18 |
6. | TJ Slavoj Suchdol | 10 | 51:44 | 16 |
7. | SK Modřany "C" | 11 | 43:48 | 13 |
8. | U - 12 Mladší žáci B.. | 11 | 32:50 | 13 |
9. | TJ Březiněves | 11 | 48:48 | 11 |
10. | ČAFC Praha "B" | 11 | 34:71 | 9 |
11. | TJ AVIA Čakovice "B" | 10 | 24:46 | 8 |
12. | TJ Sokol Troja | 11 | 20:91 | 1 |
6 gólů
Vojtěch Kolman5 gólů
Michal Kropík5 gólů
Mihal Byrkovych5 gólů
Viktor Veniger4 góly
Matyáš Pazdera3 góly
Daniel Šindelář2 góly
Jan Ondrůšek2 góly
Jakub Jiroušek1 gól
Ondřej Kafka1 gól
Matěj Saňa4 góly
Matyáš Pazdera3 góly
Marek Husák3 góly
Jan Davídek2 góly
Lukáš Dvořák2 góly
Dominik Neradil2 góly
Jakub Jiroušek2 góly
Jan Štaubr1 gól
Michal Klímek1 gól
Jan Vlček1 gól
Petr Michek9 gólů
Martin VOKATÝ5 gólů
David ŠABAN4 góly
Matouš POSTUPA3 góly
Matěj KAŠPAR3 góly
Jarda LEHOVEC2 góly
Nikolas DIAN2 góly
Jakub ŠTAJNC2 góly
Matěj SEIFERT2 góly
Tomáš KORDÍK2 góly
David KLEMT
Diskuze