Muži A vs SK Slovan Kunratice

Datum a čas konání: 21.4.2024 17:00
Místo: hřiště Ďáblice

Derby je naše! Ďáblice x Březiněves 4:2

V neděli 20.10.2019 v 15:30 hodin jsme v Čapí aréně odehráli derbíčko s Březiněvsí. Vítěz derby bere vždy vše, celé výsledky podzimu jsme tímto zápasem mohli potvrdit a nebo také ztratit. A po prvních 6. minutách bylo skóre 2:0, což asi všechny zaskočilo, paradoxně i naše hráče neboť po této úvodní desetiminutovce jsme přestali hrát a ke slovu přišel soupeř, který měl několik hezkých akcí přes rychlá křidélka. Nicméně my oproti minulému podzimu, měli v bráně mistra světa ve střižbě Hrobyho a ten všechny akce Břízky vyčapal. Konec prvního poločasu kopeme přímý kop, ale jen do zdi, ode zdi odražený míč a nádherná střela Honzíka 3:0 a jde se vesele do šatny. Všichni to víme a i hráči to komentují, naše hra nedosahuje parametrů třeba druhého poločasu na Tempu, ale skóre je dobré. Po poločase se snažíme navýšit skóre ale v 55 minutě soupeř snižuje, my máme několik tutových šancí, třeba když jde Michal sám na branku, ale snaží se to vyšperkovat nahrávkou na Honzíka Půlkrábka, aby si dal třetí branku, ale teč obránce znění směr a místo střely do prázdné branky zase nic. Takých akcí bylo více, ale čtvrté branky, která by zápas definitivně rozhodla se nemůže plná Čapí aréna dočkat. Nakonec duo navrátilců z "Bohnického exilu" kdy Jarda se hezky uvolňuje zleva, nahrává Petrovi napravo a ten konečně střílí čtvrtou branku. Soupeř ještě koriguje výsledek z pokutového kopu, ale za chvilku už je konec zápasu. Děkovačka, oslava s fanoušky a derby je naše, Ďáblické! Děkujeme za přízeň diváků a fanoušků, celková návštěvnost dosáhla ke 300, úctyhodné číslo!