TJ Spoje Praha "B" vs Muži A

Datum a čas konání: 27.4.2024 14:00
Místo: Na Balkáně 450/25, 130 00 Praha 3

První mistrovská utkání Mužů A i B, Béčko dopadlo lépe

O víkendu 11-12.8 začala nová sezóna jak pro muže B, kteří hráli venku s Unionem Vršovice B, tak i pro Muže A, kteří hráli s nováčkem soutěže Kyjemi.

Muži B v sobotu vyhráli 3:1 s velmi mladým týmem Vršovic, kdy většinu týmu tvořili dorostenci ročníku 1999. První branku dával Renda Muška již v 8. minutě a dvě střelec ostrostřelec David Procházka. Muži A vyjeli v neděli do Kyjí, kde se vždy na každý gó nadřeme a to platilo i tento zápas. Domácí nováček 1A . třídy začátek zápasu převážně bránili a měl z našeho týmu respekt, nicméně nám se nepodařilo dát branku a tak se domácí začali osmělovat. Poločas skončil bezbrankově.  Naší snahou po přestávce bylo dát branku, hosté hráli na brejky a při jednom průniku hostí a faulu/nefaulu přišel přímý kop na naši branku a hezký gól. Naši hráči se snažili vyrovnat, ale nechtělo nám to tam padnout, i když jeden gó jsme možná dali/nedali, ale rozhodčí ho neuznali, míč nebyl za čárou. Pak nás podržel brankář Hroby, kdy zlikvidoval tutovku hráče, který šel sám na branku. Konečně v 80 minutě Michal Jerhot, který se vysunul do zálohy svojí důrazností dává branku. Následně jsme měli ještě několik šancí, asi největší byla dělovka Petra Hejny, ale to jen zazvonila tyč domácích, kterým postupně docházeli síly, ale na stavu se už nic nezměnilo.

Jak hodnotit zápas, venkovní remíza 1:1 s nováčkem soutěže u kterého je eufórie s postupu a náš tým, který jako první byl na sestup z přeboru. Domácí získali bod svojí bojovností, nasazením a srdcem, my jsme neodehráli špatný zápas, ale určitě nám něco v zápase chybělo. To ať si každý hráč přebere sám, zda odvedl výkon na 100%!