SK Ďáblice

Oficiální stránky fotbalového klubu
SK Ďáblice
www.skdablice.eu

Příští zápas

U-10 - FC Zličín - Výrazné vítězství :-)

U-10 - FC Zličín - Výrazné vítězství :-)

FC Zličín – SK Ďáblice 6:37

 

K zatím poslednímu zápasu jsme zavítali na hřiště FC Zličín. Zápas byl naplánován netradičně na pátek od 17h, což nám organizačně působilo nemalé obtíže. Relativně brzký start ve všední den v kombinaci se vzdáleností a páteční dopravou byl opravdovou komplikací, o to více chceme rodičům poděkovat, že VŠECHNY!!! hráče dostali na místo včas a my tak mohli zápas zahájit v plánovaných sestavách. Oproti předchozímu zápasu proti Libuši jsme se vrátili k obvyklejšímu formátu a postavili 2 vyrovnané týmy s tím, že tyto v poločase na hřištích prohodíme.

K zápasu samotnému není asi třeba se více rozepisovat. Zličín patří v naší skupině k nejslabším týmům a situace na hřišti tomu plně odpovídala. Po úvodním rozkoukávání jsme vzali hru plně do svých rukou a soupeře  prakticky k ničemu nepustili. Před zápasem jsme kluky na toto upozorňovali a chtěli po nich, aby se proti takto slabšímu soupeři zkusili všechno, co jsme se na tréninku naučili (hru 1 na 1, kličky, klamavé pohyby, herní spolupráci s finální přihrávkou apod.).  Jsme opravdu rádi, že si to Ďáblíci vzali k srdci a že si toho v zápase zkusili opravdu mnoho.

S postupem času jsme zpřeházeli pozice a nechali kluky zahrát na postech, které pro ně nejsou úplně obvyklé. I toto je součástí herní přípravy a Zličín byl ideálním soupeřem na to si to vyzkoušet. Takto jsme tedy mohli vidět např. Štěpána v útoku (kde také záhy skóroval), nebo Adama či čahouna:-) Míšu v bráně. Zásluhou těchto změn ve hře jsme nakonec také pár gólů dostali - což nám ale nevadí a alespoň i soupeř měl za své snažení zaslouženou odměnu.

Závěrem bychom chtěli zopakovat, že pro nadcházející sezónu zvažujeme přihlášení vyšší (tedy kvalitnější ) soutěže, kde bychom naráželi na soupeře jako je Meteor, Admira, apod.  Včerejší zápas na Zličíně nám k tomu dává silný argument. Jak jsme se totiž přesvědčili na právě proběhlém Memoriálu Martina Horvátha, vyrovnaný (či dokonce po boji prohraný) zápas se silným soupeřem dá hernímu vývoji našich Ďáblíků daleko více, než jednoduchá výhra o 30 gólů. Samozřejmě, góly jsou kořením fotbalu a kluky skórovat baví, ale my přece chceme soupeřit s těmi nejlepšími. A jeden gól proti Meteroru vydá za několik proti Zličínu. 

Opět po čase bychom chtěli připomenout fanouškům, aby klukům neradili, co mají hrát, komu nahrát, kdy vystřelit apod. Jak už jsme psali výše, když narazíme na slabšího soupeře a je možnost zkoušet co se učí při tréninku, mají od nás přesně tyto pokyny. Může se tak stát, že si kluci nenahrají, volí těžší způsob obejití protihráče než je např. narážečka, nebo třeba zakončují sami, i když mají lépe postaveného spoluhráče. To je totiž to, co se je momentálně snažíme naučit, protože na to už mají „jen“ pár let
J Až jim bude 13-14 let a budou se bát hrát 1/1, už se to nedoučí. K čemu nám potom bude, že jsme před lety dali o pár gólů víc, protože jsme hráli „na jistotu“  J. My víme, že to víte, protože máme nejlepší fanoušky (minimálně) v republice, jen si to občas připomenout i v plné zápasové euforii J))

Ještě jednou díky rodičům za páteční transport Ďáblíků na zápas i za mohutné (a jako vždy korektní) fandění při něm!!!

Trenéři

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Tabulka

1. SK Slovan Kunratice 1 6:1 3
2. FK Újezd nad Lesy 1 4:0 3
3. Spartak Hrdlořezy 1 4:1 3
4. FC Háje Jižní Město 1 4:2 3
5. FC Tempo Praha "B" 1 4:2 3
6. TJ Sokol Troja 1 4:4 1
7. Sokol Kolovraty 1 4:4 1
8. Muži A 1 1:1 1
9. TJ Kyje Praha 14 1 1:1 1
10. SK Viktoria Štěrboholy 0 0:0 0
11. TJ Praga Praha 0 0:0 0
12. FC Čechie Uhříněves 1 2:4 0
13. SC Xaverov 1 2:4 0
14. FK Union Strašnice 1 1:4 0
15. TJ Březiněves 1 0:4 0
16. TJ Slovan Bohnice 1 1:6 0

Kompletní tabulka

Poslední zápas

U - 11 Starší přípravka (2HP) roč. 2008
FK Dukla Praha
0:3
Podrobnosti

Střelci týmu

69 gólů

Vláďa MOŠKA

68 gólů

Martin VOKATÝ

64 gólů

Tobiáš PŘENOSIL

51 gólů

Nikolas DIAN

40 gólů

Filip GROF

35 gólů

Jirka TRESNER

34 gólů

Matouš POSTUPA

32 gólů

Matěj SEIFERT

Počet návštěv: 134930
Posledních 30 dnů: 1516 | Posledních 7 dnů: 452 | Poslední den: 54

© 2018 SK Ďáblice | Všechna práva vyhrazena | m.mosnicka@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne