U - 19 Starší dorost .. vs SK Čechie Smíchov

Datum a čas konání: 29.4.2018 17:00
Místo: hřiště Ďáblice

U-19 Výhra nad Újezdem 4:0

K prvnímu jarnímu zápasu jsme zajížděli do Satalic, kde nás čekal soupeř z Újezdu nad Lesy. Do zápasu jsme aktivněji vstoupili mi, ale dnes to byl hlavně od Byrkyho festival zahozených šancí. Tolik příležitostí ke vstřelení gólu jsme snad nikdy neměly, když se k tomu přidal Miky, Karabina a Pecka, byl stav zápasu stále vyrovnaný. Soupeř zahrozil z jediné šance a dokonce vstřelil gól, který ale pro postavení hráče v ofsajdu neplatil. Až ve 41. minutě Pazdy vysunul Mikyho a ten konečně skóroval 0:1. Jelikož to byla jediná proměněná šance, šlo se za tohoto stavu do šaten. Jirkovi v bráně nebylo dobře a tak ho do druhého poločasu vystřídal Honza. Soupeř druhý poločas začal aktivněji, ale do žádné větší šance se nedostal. Naopak nám se podařilo ve 48. minutě navýšit skóre, Miky si poradil s obránci soupeře a střelou k tyči zvýšil skóre na 0:2.  My jsme byli jasně lepší a Pazdy v 60. minutě střelou téměř z půlky do šibenice zvýšil na 0:3. V 89. minutě Pazdy zatáhl míč po lajně a před bránou našel úplně volného Karlose který nekompromisní střelou završil skóre na konečných 0:4. Výsledek pěkný, ale v dalších zápasech by se naše trestuhodné neproměňování šancí nemuselo vyplatit. Na velikonoční pondělí zajíždíme na horkou půdu na Kopaninu.