Oficiální stránky fotbalového klubu
SK Ďáblice

Příští zápas

U-19 Prohra na Čafce 2:1

K poslednímu zápasu podzimu jsme nastoupily na hřišti Čafky.  Od začátku zápasu měl více ze hry soupeř a nám se vůbec nedařilo kombinačně. Když už jsme se do nějaké šance dostaly řešili jsme to zbrkle a branku soupeře jsme téměř neohrozili. Soupeř svoje šance až do 40. minuty také ne. V této minutě po rohovém kopu se soupeři se štěstím podařilo otevřít skóre zápasu 1:0. Je to škoda, protože do této chvíle při nás stálo štěstí a i soupeř své šance zahazoval.  Tímto stavem první poločas skončil. Druhý poločas začal tak jak první skončil, oba týmy své šance neproměňovaly až do 56. minuty. To napřáhl Fanůš ke střele a z dobrých 25 metrů umístěnou střelou k tyči srovnal na 1:1. Nutno podotknout že tuto střelu brankář domácích podcenil, pouze kontroloval míč a ten k jeho překvapení skončil v bráně. Od této chvíle soupeř zabral a my se v podstatě jenom bránily. Když už to vypadalo na remízu, ztratili jsme zbytečně na půlce míč a soupeř rychlou akcí na tři doteky zvýšil v 89. minutě tvrdou střelou na 2:1. Tento výsledek je asi spravedlivý, soupeř si vytvořil více šancí a dvě z nich proměnil. Ale inkasovat v poslední minutě zamrzí. Teď nám nezbývá než přes zimní přestávku zamakat v trénincích a na jaře zabojovat o lepší umístění, protože devátá příčka není nic čím bychom se mohli chlubit.