U - 19 Starší dorost .. vs ABC Braník

Datum a čas konání: 28.10.2017 12:15
Místo: hřiště Ďáblice

U-19 Remíza na Čechii Smíchov 1:1

Další zápas jsme odehrály na hřišti Čechie Smíchov. Tentokrát se nám povedlo lépe vstoupit do zápasu a hned v 10. minutě Bary nacentroval do vápna a Miky pohotovou střelou otevřel skóre zápasu 0:1. Bohužel to byla jediná dotažená akce prvního poločasu, další střely šly mimo a i díky Rosťovi v bráně tímto stavem i skončil. Do druhého poločasu jsme nastoupily nervózně a soupeř začal kousat. Naše akce končily špatnou přihrávkou nebo střelou mimo. A tak nás soupeř po zásluze v 61. minutě po chybě Šota potrestal vyrovnávací brankou 1:1. My jsme nedokázali skórovat ani po soupeřově malé domů ve vápně. Naopak soupeř nás zatlačil a i se štěstím se skóre zápasu neměnilo. Na nás stále leží deka a nejsme schopni cokoliv vymyslet. Nedaří se nám podržet míč,v útoku máme problém s proměňováním šancí a když se k tomu přidají chyby v obraně, jsou výsledky jaké jsou. Doufám, že zlepšení přijde v sobotu proti Lokádě a my opět začneme předvádět fotbal který umíme.