U - 19 Starší dorost .. vs SK Libuš 838

Datum a čas konání: 23.9.2017 14:15
Místo: hřiště Ďáblice

U-19 Cenná výhra nad Zbraslaví 2:0

V dalším zápase jsme doma přivítaly tým ze Zbraslavi. Před zápasem jsme řešili problém s brankáři, jeden zraněný, druhý se školou pryč,takže nám nakonec vypomohl Honza z mladšího dorostu.Od začátku se měl co ohánět,protože zápas začal velkým tlakem soupeře, během dvou minut soupeř zahrával tři rohy a při nás stálo obrovské štěstí, že střely skončili na tyči, břevnu a mimo. My jsme nebyli schopni zachytávat akce soupeře, chyběla nám rychlost, bojovnost a pozdě jsme k hráčům přistupovaly, ale soupeři se ani jedna akce nepovedla proměnit. Když už se zdálo že první poločas skončí bez branek nám se podařilo ve 44. minutě vstřelit gól, dlouhý nákop za obranu a brankář hostů zakřičel obligátní „mám“ a neměl, míč mu po důrazném doběhnutí Foresta vypadl z rukou a ten po dlouhém štelování si míče na noze uklidil míč k tyči 1:0. Po poločase, který měl jasně ve své režii soupeř věc téměř neuvěřitelná, z minima jsme vytěžili maximum. Druhý poločas byl úplně o něčem jiném, kluci si v šatně řekli, že takhle to dál nepůjde a bylo to znát, soupeře jsme téměř do ničeho nepustili a v 53. minutě se Pazdy dostal na naší půlce k míči, přesprintoval celé hřiště a nahrál Mikimu před vápno, ten dělovkou kterou otřel o břevno zvýšil na 2:0. Soupeři jsme vzali vítr z plachet, ale další šance jsme už nevyužili. Byl to zápas dvou rozdílných poločasů, ten první byl z naší strany nepovedený a naopak ten druhý neměl téměř chybu. K dalšímu zápasu zajíždíme v neděli na hřiště Bohnic.