SK Ďáblice

Oficiální stránky fotbalového klubu
SK Ďáblice
www.skdablice.eu

Příští zápas

Muži A vs FC Tempo Praha

Datum a čas konání: 24.9.2017 16:30
Místo: hřiště Ďáblice

Přeborová tipovačka: Jak vidí 4. kolo Jan Ondrůšek z Ďáblic?

Přeborová tipovačka: Jak vidí 4. kolo Jan Ondrůšek z Ďáblic?

Hned o trojici hráčů z B týmu Admiry se před touto sezonou posílily přeborové Ďáblice, které tak zvýšily svou kvalitu a měly by se pohybovat ve vyšších patrech tabulky, než tomu bylo v minulém ročníku. A kdo že to byl? Petr Jackl, Michal Jerhot a také Jan Ondrůšek, který se zapojil do tradiční předvíkendové tipovačky.


"Co se týče mého přestupu, jednal jsem s panem Križem již několikrát a nyní se to povedlo. Tím, že pan Križo teď působí v Ďáblicích, tak pro tuto variantu hrálo mnoho faktorů. Mám je de facto za barákem, mám k nim vztah díky své přítelkyni, která zde má celou svou rodinu a také jsem zde znal skoro celou kabinu. Samozřejmě jsem i věděl, kdo je další z hráčů v jednání a to také sehrálo svou roli," vysvětluje důvody svého přesunu.

Z kobyliského týmu se mu ale neodcházelo snadno. "Kopal jsem za Admiru deset let a bylo pro mě těžké ji opouštět, nicméně jsem usoudil, že nastal čas. S kluky z béčka Admiry jsme přebor vykopali z B třídy, kopali jsme spolu od dorostu a nejsou to pro mě jen spoluhráči, ale jsou to po těch letech samozřejmě dobří přátelé, o to bylo rozhodnutí také těžší. Kluci to ale pochopili, rozlučka s nimi byla opravdu výborná a do teď je vše v pořádku. Chtěl bych tímto celé Admiře i všem mým trenérům tam poděkovat a jmenovitě bych chtěl říct velké díky hlavně Mírovi Petrů, který pro béčko Admiry dělá neskutečně moc a také Frantovi Peřinovi, kterého jsme nechali tímto trošku ve štychu, ale je to zkušený trenér a určitě si s tím poradí. (usmívá se) Hráči ale mění klub po kratší než desetileté době a já se v tomto ohledu určitě nemám za co stydět," dodává.

Posilněné Ďáblice budou určitě strašit nejednoho soupeře. Své o tom mohou vyprávět například Třeboradice, které na jejich hřišti dokázaly vydolovat "pouze" bod. "Jdeme do každého zápasu s tím, že ho chceme vyhrát, jak prosté. (směje se) Nicméně tým byl opravdu dobře doplněn a my věříme v naší sílu a v to, že to nemusí být pouhé klišé. Měli jsme na začátku poměrně těžký los, ale i tak jsme si vytvořili spoustu gólových příležitostí. Musíme hlavně zapracovat na proměnování šancí a věřím, že to půjde. Na každý trénink nás chodí opravdu dost a tréninky jsou opravdu velmi kvalitní, proto věřím, že si vše co nejdříve sedne, že se nám práce začne vracet a že budeme pro všechny v přeboru těžkým soupeřem," vzkazuje soupeřům.

Ďáblice mají po třech kolech na kontě dva body za remízy a rozjezd tak mají trochu pomalejší, než se možná čekalo. "Mohlo to být rozhodně lepší, hlavně co se týče bodů. Sráží nás především začátky zápasů a neproměňování šancí. Máme dva body za remízy na Motorletu a s Třeboradicemi. Někdo by si mohl říct, že to není špatné, ale pro nás je to málo. Na Motorletu jsme měli čtyři tutovky, i když jsme hráli více než poločas v oslabení, nedali jsme a na konci zápasu jsme dostali vyrovnávací branku. Proti Třeboradicím jsme první půli naprosto prospali a soupeř nás přehrával, druhou půli jsme ale zase my byli aktivnější a nepodařilo se nám aktivitu přetavit ve vítězný gól. Je to ale za námi a další kola před námi, uděláme všechno pro to, aby jsme naši práci přetavili v body," říká odhodlaně.


A jak tipuje osmičku víkendových zápasů Pražská teplárenská přeboru?

Uhelné sklady - Dukla JM, tip: 2
Přes špatný vstup do sezony si myslím, že se Uhelky zvednou. Nebude to ale v tomto zápase a čekám, že padne hodně golů, že tam Kotlíkovi spadne nějaká ta haluz a Dukla Uhlíře poprvé v přeboru porazí.

Třeboradice - Přední Kopanina, tip: 1
S Třeboradicemi jsme hráli minulý týden a mají skvělý tým. Ke konci už trošku vadli a docházeli jim síly, ale Kopanina se nepyšní hurá fotbalem ani velkým pohybem, proto čekám v tomto utkání výhru domácích, kteří mají Kopanině co vracet. Pokud nikdo z Kopaniny nezraní Petra Jandu, tak jako já (tímto se Jandysovi ještě jednou omlouvám, ale zase o něj bylo doma určitě postaráno - směje se), odehraje se utkání bez problému, se spoustou šancí a určitě se bude na co koukat.

Horní Měcholupy - Dolní Chabry, tip: 1
Myslím, že tak jako v životě, bude mít navrh horní nad dolním. Nevím, jestli za Chabry nastoupí Brabec s Černým, až tak se o to nezajímám, ale počítám, že ano. Nicméně pokud dolním nepomůže štístko Vláďa Šmicer, čekám zápas, kde padne málo gólů. Věřím v hubenou výhru domácích mladíků. Pokud odehrají zápas jako proti nám, tak to domácí zvládnou.

Tempo - Braník, tip: 0
Těžký zápas na tipování. Rád bych řekl nějakou vtipnou poznámku, ale nejsem Adam Trávník. Myslím, že urputně hrající domácí se svým nováčkovským elánem vezmou Braníku vítr z plachet, ale poté Braník svou kvalitou převezme otěže zápasu. Na víc než remízu ale bohužel pro ně nebude čas.

Admira B - ČAFC, tip: 1
Admira Čafku ještě v přeboru nikdy neporazila, ale už tato informace je pro všechny v týmu velká motivace. Ani jeden z týmu zatím skoro nebodoval, ale ČAFC si bude muset ještě kolo počkat, věřím zde ve výhru domácích "mladíků". (směje se) Moc klukům fandím a věřím, že to zvládnou, určitě na to mají. Čafku přejedou, když rozhodne mladičký zekon Lupas svým pověstným kladivem. Závěr si už zkušeně pohlídá Šindy se svými lýtky.

Zbraslav - Ďáblice, tip: 2
Na zbraslavské horké půdě čekám boj, ale i pohledný fotbal, hlavně z naší strany. Věřím, že v tomto zápase prolomíme ledy a začneme proměňovat gólové šance, které si každý zápas vytváříme. Na Zbraslavi proto uhrajeme tři body a necháme je v tabulce za sebou.

Újezd nad Lesy - Vršovice, tip: 0
Újezd v minulé sezoně Vršovické vždy porazil. Nyní bude újezd bez Ajdina Mustedanagiče, Vršovice zase bez Špágyho, těžký tip. Oboum tímto přeji brzké uzdravení a co nejdřívější návrat na trávník! Čekám tvrdý zápas s málo šancemi, kde se bude hra přelévat ze středu do středu a který skončí remízou.

Motorlet B - Královice, tip: 1
S Motorletem jsme již hráli a je to tým plný mladých a šikovných hráčů. Pokud jim pomůže někdo zkušenější z A týmu, za mě jasná výhra domácích. Čekám pěkný fotbal, tentokrát nahoru a dolů, plný šancí, gólů a také zápas, kde královických deset až jedenáct hráčů postupem času nebude stíhat. Pokud si domácí pohlídají standardní situace a rychlíky vpředu, budou se radovat z vítězství.

Jak byli úspěšní předchozí tipéři?
1. kolo jsme netipovali
2. kolo: David Hruška (Třeboradice) 2 správné tipy - 6 špatných
3. kolo: Adam Trávník (Braník) 2 - 6


Michal Káva
 

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Tabulka

1. SK Třeboradice 6 18:9 16
2. ABC Braník 6 19:4 14
3. FK Dukla Jižní Město 6 9:8 12
4. SK Horní Měcholupy 6 10:6 11
5. FC Tempo Praha 6 9:5 11
6. FC Přední Kopanina 6 12:9 9
7. Sokol Královice 6 8:10 9
8. Motorlet Praha "B" 6 9:10 8
9. FK Újezd nad Lesy 6 5:8 7
10. Muži A 6 13:10 6
11. SK Zbraslav 6 8:8 6
12. Admira Praha "B" 6 8:12 5
13. UNION Vršovice 6 4:9 5
14. SK Dolní Chabry 6 8:16 5
15. ČAFC Praha 6 4:14 4
16. Uhelné sklady Praha 6 3:9 2

Kompletní tabulka

Poslední zápas

ČAFC Praha
Muži A
1:6
Podrobnosti

Střelci týmu

3 góly

Zdeněk Zmeškal

2 góly

Lukáš FIALA

1 gól

Vojtěch JIROUŠEK

1 gól

Filip Radomskij

1 gól

David Blažek

1 gól

Jiří Dafčík

Počet návštěv: 109040
Posledních 30 dnů: 3865 | Posledních 7 dnů: 1086 | Poslední den: 175

© 2017 SK Ďáblice | Všechna práva vyhrazena | m.mosnicka@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne